• Krizy
    35.4k
    U 31. kolu Dinamo gostuje u Kranjčevićevoj kod Lokomotive. Dinamo je u odličnoj formi u domaćim natjecanjima, gdje je posljednji poraz pretrpio na otvaranju polusezone protiv Lokomotive (0:3).
    Nakon toga je Dinamo upisao 14 utakmica bez poraza, uz omjer 12-2-0 i gol-razliku 30-7.

    Lokomotiva se pokazala kao tvrd orah za Dinamo u zadnjim utakmicama. U posljednjih deset međusobnih HNL utakmica, Dinamo je slavio u samo pola utakmica, omjer je 5-3-2 u korist Dinama.

    Ovo će biti četvrti susret ova dva kluba u ovoj sezoni. Dinamo je bio bolji u prvoj utakmici, kada je slavio golovima u nadoknadi, dok je Lokomotiva u drugoj utakmici slavila s 0:3, a zatim otkinula Dinamu još bodova u remiju 2:2.

    Trenutno je Dinamo na drugom mjestu s 66 bodova, dva manje od Rijeke.
    Lokomotiva je na petome mjestu s 44 boda, bodom manje od Osijeka.

    Dosad smo s Lokomotivom odigrali 52 utakmice u HNL-u te ostvarili 41 pobjedu uz 6 neriješenih ishoda i 5 poraza. Gol razlika je 108-40.

    U gostima smo Lokomotivu pobijedili u 18 utakmica te 5 puta remizirali i 3 puta izgubili, uz gol razliku 51-21.

    Zadnju utakmicu protiv Varaždina, Lokomotiva je igrala u sastavu:

    Čavlina - Bartolec, Mersinaj, Leovac, Žilinski - Smakaj, Marić - Canjuga, Mudražija, Šotiček - Čop

    Perković (Dinamo) i Čop (Lokomotiva) će zbog akumuliranih kartona propustiti utakmicu, a u slučaju žutog kartona, sljedeće kolo (Varaždin) propustili bi Ristovski, Živković, Ademi, Mišić, Vidović, Kulenović i Emreli.

    Koeficijenti za utakmicu su:

    Lokomotiva 7.25 - 4.40 - 1.45 Dinamo


    Raspored HNL-a do kraja sezone:

    Rijeka
    21.04. Rijeka - Gorica
    28.04. Lokomotiva - Rijeka
    05.05. Rijeka - Dinamo
    11.05. Varaždin - Rijeka
    18.05. Osijek - Rijeka
    25.05. Rijeka - Slaven Belupo

    Dinamo
    21.04. Lokomotiva - Dinamo
    27.04. Varaždin - Dinamo
    05.05. Rijeka - Dinamo
    11.05. Dinamo - Osijek
    18.05. Slaven Belupo - Dinamo
    25.05. Dinamo - Rudeš
    1. Kakav rezultat očekujete? (134 votes)
        Pobjeda Dinama
        95%
        Neriješeno
          4%
        Pobjeda Lokomotive
          1%
    2. Idete li na utakmicu? (134 votes)
        Da
        55%
        Ne
        45%
    3. Vjerujete li u novi naslov prvaka? (134 votes)
        Da
        96%
        Ne
          4%
  • Paggini
    5.7k
    IT9NOvv.jpeg

    Odgovor mog cimera (koji je prvi put bio na Dinamu u životu na Kranjči protiv Rudeša) na pitanje hoćemo zapad ili s Boysima u grotlo. Zna sve pjesme (ne svojom voljom), da ne bi bilo.

    Ima da gori sve i da srušimo zadnji kompleks ove sezone. Kad ovo dobijemo, mislim da će svi shvatit da ćemo biti prvaci.
  • Ivdzo11
    2.9k
    Šotiček vjerojatno out zbog povrede
  • Brusa
    663
    Pravo da vam kažem više se bojim ove tekme nego one protiv rijeke.... Al valjda će ovaj ovakav put Jakir nečim iznenadit...
  • Droljo
    4.8k
    Al valjda će ovaj ovakav put Jakir nečim iznenaditBrusa

    Samo to ne!
  • Brusa
    663
    pozitivno! :grin: pozitivno iznenađenje :grin:
    Recimo, ja bi volio vidjeti RPGa, Kaneka, Ogiwara, Kuleta i Sučića u prvih 11...
  • Droljo
    4.8k
    Recimo, ja bi volio vidjeti RPGaBrusa
    Možda bolje ne ak nije na 100% da se zaliječi. Netko će morati i pjacu u džep metnuti...
  • Crni86
    1.1k
    Nema Perkovica zbog žutih, bit ce zanimljivo vidjet tko ce igrati lijevog stopera. Pretpostavljam da ce to biti ristovski.

    Mislim da krecemo sa najjacim raspolozivim snagama Neva - max,ktc,rile - gabriel/spikic,bati,misic,sucic,vidovic/gabriel-petko,kulen. Cak mislim da ce Gabriel ljevog wb pokrit radi izostanka perkovica, a u tom slucaju spikic zapocinje desno. Protiv lokosa moramo biti trkački na razini lige prvaka.
  • Brusa
    663
    da, zaboravio sam na ozljedu.
    :up:
  • ShanKu
    334
    Šutalo, Živković... kome vjerovat?
  • NitkoBitan
    11.8k
    Šutalo, Živković... kome vjerovat?ShanKu

    Ako ostanemo na njima dvojici kao jedinim opcijama onda mogu i ja s tribine uletit da odigram stopera :rofl:
  • ShanKu
    334
    Bolje! :lol: Da nije Lokomotiva u pitanju i Ademi bi mogal za stopera..
  • jedan u nizu
    5.7k


    ovo je jako nerealno.

    Pa mislim, dati samo 1% Hajduku da ce biti cetvrti je besmislica. Tu bi trebalo pisati barem 50%
  • Majki2111
    2.6k
    Whats-App-Image-2024-04-16-at-13-14-00.jpg

    Twitterom kruži jedna jasna računica
  • NitkoBitan
    11.8k
    Ukoliko pobjedimo Loksu zasjedamo na prvo mjesto po prvi put u ovoj sezoni :love:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.