• Marley
    796
    Ma meni je ova kombinacija Petko i Kule, top. Bolja nego ona druga.
    E sad, cini mi se da on rotira svaku tekmu drugoga jer eto, mora i Brodic dobit priliku. Sto isto kuzim. Ali kazem, meni osobno je Kulenovic dosta ispred. Rado bih vise ovakvih startova, zasto da Kule igra tek svaku drugu. Pa treba mu kontinuitet, pa da vidimo koliko moze biti jos i bolji. Ja mislim da moze.
  • Peškaman
    2.5k
    Ozljeda Mišića?

    - Ne izgleda dobro, gležanj je natekao kao jabuka. I Špikić je izašao jer je osjetio zatezenje u mišiću.
    Sergej Jakirović
  • Maki2
    432
    Špika ima kronicnih problema sa aduktorom, ne znam je li to i ovaj put problem.
  • Paggini
    6k
    lFxE74Y.jpeg

    Dajte te klince na tribinu!
  • Boysica
    441
    Kakva emocija djeca uletila u teren navijanje igraci klinci i mi bas je bilo predivnooo ...
    Napokon je svemir u ravnotezi
    Prvi smo prvi sad plavi plavi :srce:
  • Peškaman
    2.5k
    Kako ovo nije crveni na Miteoviću,hahahah,strašno.
  • Droljo
    4.8k

    Nije ni faul a nije ni tema...
  • Captain America
    13.4k
    Kulenović jedan od junaka ove polusezone?

    Ja budala što sam ga vratio, je li tako? Uvijek sam vjerovao u njega. Kad sam bio i u drugim klubovima sam ga želio dovesti. Vrhunski dečko, karakteran i radnik veliki i to mu se sad vraća.

    Naš vizionar :heart: Bog blagoslovio Zeku, Marića, Vlatku ili kog već da je prelomio i dao podršku treneru kad su mu je rijetki davali.
  • Dino
    2.2k
    Osim kaj smo konacno po prvi put stigli na prvo mjesto na ljestvici, nasa najveca pobjeda je bila navijanje OBJE tribine zajedno skoro pa svih 90 minuta. Do prije sest godina kompletno nezamislivo iskustvo. Cestitam svima koji su bili na tekmi i doprinijeli ovoj prekrasnoj atmosferi. Bravo i za igrace koji su istrpjeli klince na terenu, fotkali se i navijali skupa s nama! Idemo po titulu!
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Ovaj feta novi maleš ,ubi Mali boga u nama
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Taj feta malo baca na Modrica, al to su jedine sličnosti, kakva sjekira od igrača, a i kažnjen je sa tim imenom i prezimenom, kad mi netko priča o njemu, kao da o nekoj vrsti sira govori...
  • Nogo
    1.3k
    Bravo za borbu i pobjedu danas.
    Kule šmeker!
    Neva nas spasio!

    Nadam se brzom oporavku Mišića i Špikića.

    3 boda su tu... ajmooo! :strong:
  • Krizy
    35.5k
    Mišić preskače Varaždin, nadaju se da će biti spreman za Rijeku
  • Krulek
    193
    Kaže Čabraja, mi svoje prilike nismo iskoristili, oni jesu i to je to. Dragi Čabraja, jednu od pet prilika je Dinamo iskoristio i niste se vidjeli barem 75 min. utakmice, a pritom ste tukli i nogama i rukama...
  • Peškaman
    2.5k
    Samo neka bude spreman za Rujevicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.