• Mentalni Gimnastičar
    617
    AP ih izvrijeđao i ponižavao DAN prije izbora, pa ipak ima razgovora. Sve osim HDZ+DP+dio manjina je plod mašte, nažalost.
  • Jaro
    5.4k
    zato DP radi za "izdajnika" Plenkovica \o/ -zivili!
    Zakon mi je ovo zapetljavanje u ideolosko-moralne vratolomije... Lagano kokice i uzivanje...
  • Mali Zeus
    9.3k
    Kao sto sam i pisao, na kraju će se morati opredijeliti stranke dal SDP dal hdz i rekao sam već da će most ići sa SDPom. Zao mi je sto sam bio u pravu i steta sto 90 posgo njihovih birača nije shvatilo o kakvim se prevarama radi. Od početka se znalo da im je cilj složiti vladu sa SDPom i da su Milanovićeve pudlice. Ja sam glasao za dp i gotovo sam siguran da neće sa SDPom, a ukoliko naprave to i poslušaju prevaru od mosta prekrižit ću ih zauvijek, ali siguran sam da su za razliku od mosta pametni i da znaju da suradnja s ljudima koji mrze sve hrvatsko nikad ne dolazi u obzirMiro Vugrinec

    A suradnja DP i HDZ bi tebi bila dobra? Nije mi uopće jasno zašto si glasao za DP kad je očito da si glasač HDZ-a.
  • Captain America
    13.3k
    Zapravo najjaci pobjednik izbora je Kolakusic - uzeo mandat (ko i za EU) i nestao s lica zemlje (ko i za EU)Jaro

    Uvijek sam se pitao ko daje glas Pernaru osim ekipe koja radi sklekove za par desetaka eura. Još više me zanima ko daje ovom psihotičaru dovoljno glasova da se dočepa Bruxellesa i sabora.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Uvijek sam se pitao ko daje glas Pernaru osim ekipe koja radi sklekove za par desetaka eura. Još više me zanima ko daje ovom psihotičaru dovoljno glasova da se dočepa Bruxellesa i sabora.Captain America

    Ekipa koja vjeruje da je Zemlja ravna ploča, među ostalima i da je na Antarktici veliki ledeni zid koji čuvaju svjetske vojske.
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    A suradnja DP i HDZ bi tebi bila dobra? Nije mi uopće jasno zašto si glasao za DP kad je očito da si glasač HDZ-a.Mali Zeus

    Za hdz u životu nisam glasao. Ali realan sam i kao sto sam prije tjedan dana pisao sve se na kraju svede hoće li se dp most i takve stranke prikloniti hdz ili SDP. Sorry ali rade biram da dp kojem sam dao glas uđe u vlast s ovima sto bar su prividno desno(iako su skrenuli skroz, ali donekle moraju ostat desno), nego onima koji mrze sve hrvatsko. Dobre opcije nema. Ali da bi nešto napravio moras uci u vlast, a da udes u vlast biraš hdz ili SDP. S te strane kakav god da je i koliko god je odmaknuo ulijevo bliži je dp-u lopovski hdz nego lopovski SDP
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    zato DP radi za "izdajnika" Plenkovica \o/ -zivili!
    Zakon mi je ovo zapetljavanje u ideolosko-moralne vratolomije... Lagano kokice i uzivanje...
    Jaro

    Jaro znaci ti si glasao za most. I u redu ti je da most ide sa SDPom??
  • Noel
    4k
    HDZ DP Manjinci su nova vlada. Anušić će bit zajednički kandidat za predsjednika države HDZa i DPa. DP će dobit jednog ministra u vladi i možda potpredsjednika vlade. Tolko je ovo sve jasno da ne vidim čemu taj medijski hype oko izbora.
  • Captain America
    13.3k
    DP će dobit jednog ministra u vladi i možda potpredsjednika vlade.Noel

    Meni se čini da će tražit i branitelje i obranu jer im je vojni rok jedna od fiksacija, a lako moguće i poljoprivredu s obzirom da dolaze iz Slavonije najviše.
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0hyeQxcstLfCKPqUfnt69SMTfT49cCGzH2JFRKPHtEuaN5JaunYTytQYwCSffxjfrl&id=100010231367332

    Samo pogledajte status od Marina miletica prije mjesec dana kojeg vise nema, pogledajte i sto je odgovorio na komentar hoće li sa SDPom i ljevicom nakon izbora i sami prosudite tko je nedosljedan i tko vara svoje birace
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Haha eno lovrinović piše da treba ići u koaliciju i s crnim vragom da se sruši hdz, par minuta poslije kolakušić kaže da on ne diže ruku ni za hdz, ni za sdp
  • mali M
    3.3k
    meni se čini da sad svi čekaju tko će napraviti prvi harakiri prema svojim glasačima, pa će onda krenuti cirkus... foru "bilo što samo da se makne HDZ" ne pušim. Da sam na mjestu MOST-a ostao bi na mjestu i čekao da se ostali samoubiju.. Nikakve koalicije a pogotovo ne sa ničime što naginje lijevo, to bi bilo njihovo samoubojstvo. čini mi se da je sad DP u poziciji kakvoj je bio MOST prije desetak godina i koja mu se još dana danas (opravdano/neopravdano) prebacuje. Ako pristane ić sa HDZ-om prozivat će ga desetljećima da je nastavio uništavanje države, a ako ode lijevo izdat će svoje glasače. Tko ne razumije što je MOST onda pokušao ili ne razumije politiku ili je sa ljevog spektra pa im je bitnije samo pljuvanje nego pokušaj razumjevanja... Da se razumijemo, MOST je tada odabrao kako je odabrao i ispao naivčina jer nije im sigurno bila namjera kako je ispalo...
  • Mali Zeus
    9.3k
    Za hdz u životu nisam glasao. Ali realan sam i kao sto sam prije tjedan dana pisao sve se na kraju svede hoće li se dp most i takve stranke prikloniti hdz ili SDP. Sorry ali rade biram da dp kojem sam dao glas uđe u vlast s ovima sto bar su prividno desno(iako su skrenuli skroz, ali donekle moraju ostat desno), nego onima koji mrze sve hrvatsko. Dobre opcije nema. Ali da bi nešto napravio moras uci u vlast, a da udes u vlast biraš hdz ili SDP. S te strane kakav god da je i koliko god je odmaknuo ulijevo bliži je dp-u lopovski hdz nego lopovski SDPMiro Vugrinec

    Nisi nikad glasao za HDZ al nemaš problema da DP koji je govorio sve samo ne HDZ uđe u vlast s tim istim HDZ-om? Koji nota bene koalira s SDSS-om.
    Ok.
  • mali M
    3.3k
    ali MOST nije još sa nikime koalirao.. Izvlače se FB statusi od Miletića koji je to rekao i nije ništa napravio da to pogazi.. I to još od ovog Bejlija koji sije mržnju i podjelu gdje god stigne.dobro je netko rekao, samo kure frku i spinaju... Ma srednje i male stranke u hr su u najgorem položaju u politici. Pa pogle samo uzorak ovdje na Zoni.. Znači što god da DP, MOST, Možemo odaberu bit će pogrešno. Doslovno nema ispravnog odabira. Hrvatska ljevica (SDP) je pokazala da je nesposobna i retorika joj je na rušenju. S druge strane HDZ je pokazao da je korumpiran i uništava. I sad gledajući iz perspektive DP (ili Mosta) koji su kakti desnica, mogu ili dalje podržati korpciju i uništavanje ili podržati egomaniju i rušenje tj podjelu društva. Šta god izabereš bit ćeš neprijatelj polovici države...
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    ali MOST nije još sa nikime koaliraomali M

    Jel dp s ikim koalirao dosad? Za razliku od mosta dp nikoga ne poziva idite sa HDZom ili idite sa SDPom.

    Nisi nikad glasao za HDZ al nemaš problema da DP koji je govorio sve samo ne HDZ uđe u vlast s tim istim HDZ-om? Koji nota bene koalira s SDSS-om.Mali Zeus

    Dp nijednom nije rekao da neće sa HDZom, rekli su da prvenstveno žele izbacit Pupovca iz vlasti i ako se to napravi prvi put nakon 30 godina, to je već veliki pomak. Druga stvar da nešto promjenis moras uci u vlast. Ostaneš li u oporbi možeš samo lajat na mjesec. Sasvim je jasno da si ljevičar i da naginješ ka SDPu i reci to otvoreno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.