• flexXy
    1.9k

    Dok vi ne shvatite da glavni problem Hrvatske nisu Plenkovic i Pupovac ce puno vremena proci. HDZ je masinerija i sustav koji ne vodi jedna osoba. Iluzorno je ocekivati da ce oni zamjenom Plenkovica napravit ikakav zaokret u svojim politikama. Njih dvojica su produkt interesa raznih skupina unutar stranke koji ce sve napravit da prezive i nastave sa svojim mesetarenjem drzave.
  • E46
    160
    Ja ti sad javno kazem da ljudi koji se srame hrvatske zastave, vi koji to opravdavate se trebate zapitat sto oni zele i koje su im namjere
  • Dzgšb
    278
    pa naravno da svaka stranka treba Tomsona slusat i domoljubne pjesme,kako zelis dobro svojoj državi a ne voliš domoljubne pjesme?
  • Nino Bule
    11.5k
    Samo nešto u vezi radiceve izjave da ih je most odjebo, pa oni su preko bujanec/7dnevno ekipe takve gadosti i spinove o mostu gurali da ne znam zasto se cude da su ih ovi odbili u predizbornoj koaliciji. Kazes lijepo prihvatljiviji nam je hdz i vlast s hdzom od sdp-a i koalicije sdp-most-dp, sto je sasvim legitiman stav, a ne se vadit da zlocesti most nije htio s njima prije pa se eto sad dure i ne zele u koaliciju nakon toga.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Što ćemo s DP-ovcima koji slušaju četničke pjesme?

    Dobro mi je ovo o izvorima, teorija koja kao postane nešto što nekomu javljaju 'izvori'.
  • E46
    160
    Dobro budemo vidili dal je teorija, ti da bi prvo nesto znao o DPu i njihovim vrijednostima moras prestat pljuvat bez pokrica, i trebas bit blize tim ljudima, normalno da ti ja govorim iz prve ruke kad radim s ljudima iz filira koji su u upravi i to nije nikakva javna tajna da se ide na to da penava, dva radica i anusic vode glavnu rijec
  • Dzgšb
    278
    svi slušaju četničke pjesme ,sve stranke,al eto bar kad su izbori u njihovom stozeru su domoljubne pjesme i Hrvatske zastave su izvjesene ,ko što bi trebalo u svakom stožeru biti..
  • Nolifer
    6.7k


    A šta ćemo sa titoistima, koji žele vrnut bravarov trg? :chin:
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus Dobro budemo vidili dal je teorija, ti da bi prvo nesto znao o DPu i njihovim vrijednostima moras prestat pljuvat bez pokrica, i trebas bit blize tim ljudima, normalno da ti ja govorim iz prve ruke kad radim s ljudima iz filira koji su u upravi i to nije nikakva javna tajna da se ide na to da penava, dva radica i anusic vode glavnu rijecE46

    Siguran sam da će Plenković reći može ekipa evo ja se povlačim.
  • Mali Zeus
    9.7k
    A šta ćemo sa titoistima, koji žele vrnut bravarov trg? :chin:Nolifer

    Ne znam što ćemo. Rekao bih da su olfo domoljubi koji slušaju četnike dosta licemjerni, slažeš li se?
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus svi slušaju četničke pjesme ,sve stranke,al eto bar kad su izbori u njihovom stozeru su domoljubne pjesme i Hrvatske zastave su izvjesene ,ko što bi trebalo u svakom stožeru biti..Dzgšb

    Tako je, što veća zastava to bolje.
  • E46
    160
    Ma lik je ljevicar i tjt vidis kako opravdava sve sto se ne moze opravdat.. ja sve sto sam rekao o tome da ce bit il koalicija il novi izbori mogu ovjerit kod biljeznika kao neki iz mosta koji su ovjerili da nece ic s hdzom
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Nolifer Ma lik je ljevicar i tjt vidis kako opravdava sve sto se ne moze opravdat.. ja sve sto sam rekao o tome da ce bit il koalicija il novi izbori mogu ovjerit kod biljeznika kao neki iz mosta koji su ovjerili da nece ic s hdzomE46

    :grin: :lol:

    Nadam se da nisi mislio na mene.

    Pa bit će koalicija ili novi izbori, to je svima jasno, nisi ništa rekao novo.
  • E46
    160
    Ne pita se Plenkovica nista, on je kap u moru, plus da napomenem da ne uziva podrsku 70% clanova stranke što mu ne ide u prilog ako idemo u nove izbore.
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus Ne pita se Plenkovica nista, on je kap u moru, plus da napomenem da ne uziva podrsku 70% clanova stranke što mu ne ide u prilog ako idemo u nove izbore.E46

    Ajd, ak ti tak kažeš.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.