• Batigol
    50
    U SDPu ima dosta ljudi koji bi mogli biti i u sdssu...
    Prema tome koja ja razlika izmedju HDZ(i sdss) i SDPa?
  • mali M
    3.3k
    tako je.. mi ovdje i raspravljamo vjerojatno više da bi raspravljali ali nećemo jedni drugima promjeniti uvjerenja. meni je samo ovdje simpatično vidjeti kako su se svi centraši i liberali brzo prešihtali lijevo. Imaju hrpu kritika na desnicu, ali o ljevici ni slova. :lol:
  • The Undertaker
    4k
    U kojoj zemlji Dembeliji mi živimo kad je glavni problem Pupovac odnosno SDSS u vladi. Relković je jedini dao nekakav razumni razlog zašto bi manjinska oporbena vlada imala smisla. Ima mandat godinu dana i u tih godinu dana promijene izborni zakon, pročiste izborne liste i riješe se lex AP i Turudića. Kad bi još smanjili i broj županija, puna šaka brade. Onda se raspuste i organiziraju izbore po novim uvjetima.
    Sve ostalo osim koalicije HDZ+DP je besmisleno i gubljenje vremena.
  • Batigol
    50
    Pitanje jel manjinska vlada takve sve promjene uopce moze/smije provesti?
    Nije to sve tako jednostavno....
  • Mali Zeus
    9.3k
    Jel dp s ikim koalirao dosad? Za razliku od mosta dp nikoga ne poziva idite sa HDZom ili idite sa SDPom.Miro Vugrinec

    Je li MOST?

    Dp nijednom nije rekao da neće sa HDZom, rekli su da prvenstveno žele izbacit Pupovca iz vlasti i ako se to napravi prvi put nakon 30 godina, to je već veliki pomak. Druga stvar da nešto promjenis moras uci u vlast. Ostaneš li u oporbi možeš samo lajat na mjesec. Sasvim je jasno da si ljevičar i da naginješ ka SDPu i reci to otvorenoMiro Vugrinec

    Želiš reći da DP nije imao izjave protiv HDZ-a?
    Ne mislim na 2 dana poslije izbora nego općenito, cijelo vrijeme.
    Stavljali plakate da je Plenković četnik, a sad bi s njim u vlast.
  • The Undertaker
    4k
    Pa ako ne moze ili ne smije onda nema ni smisla. Ovo su promjene koje bi, barem deklarativno, odgovarale čitavoj oporbi.
  • Batigol
    50
    A i taj lex AP mi je malo jaca fama....o cemu se to uopce radi? Ili je samo laprdanje oporbe i oporbenih novinara kojih ima hrpa(rekao bi covjek vecina...)
  • Jaro
    5.4k
    Nisam, bio sam blizu, al nisam... Da jesam, manje bi mi smetalo da udju s SDPom nego s HDZom, ali realno isto sranje drugo pakiranje...
  • The Undertaker
    4k
    Pa lex AP pmogućava kazneni progon ljudi koji dilaju informacije iz sustava npr. SMSove od Rimac. Realno, to bi i trebalo biti kažnjivo ali za oporbu i novinare je to alat protiv HDZa.
  • E46
    144
    Sve dok se u stozeru Sdpa ne pjevaju domoljubne pjesme i dok nema Hrvatskih zastava ne mozemo rec da zele Hrvatima dobro a Most je vec 2 puta zajebao građane i birace pa neki opet puše njihove fore i forice, DP ima jasan cilj i minimalan zahtjev ispod kojeg nece ic a to mi je jasno potvrdeno iz izvora da je uvjet da Plenkovic odstupi s cela stranke i da se ne ide s Sdssom, a trenutno se radi na tome da Anusic postane predsjednik hdza a Ivan radic potpredsjednik i tako da se oformi slavonska vlast u hdzu i dp koja ce koalirat. Ako se ne uspije ide se na nove izbore, a prije toga unutar stranacki dolaze u Hdzu gdje Plenki pada i zato njemu ne odgovaraju novi izbori.
  • Jaro
    5.4k
    ovo je tipicno razmisljanje ekipe koja pusi pricu da se domoljublje mjeri tomsonom i velicinom zastave... U HDZu su stalno zastave, neki se valjaju po podu umotani u njih pa me nitko ne moze uvjeriti da su oni veci domoljubi od mene ili bilo kog tu na forumu...
  • Batigol
    50
    to si i mislim...znaci ako si Presjednik i imas glavnu rijec u obavjestajnom sustavu i netko ti smrdi a imas nesto protiv nijega cijelo vrijeme i samo ciljas kada tebi odgovara....plus novinare koje imas...
    E pa,sve stranke koji su onda protiv tog zakona,trebale bi ispasti iz svakakvih kombinacija vodjenja drzave...
  • Doktor Kunić
    2.4k
    U HDZu su stalno zastave, neki se valjaju po podu umotaniJaro

    To je bilo prije, a sada više nema domoljubnih pjesama ni kod njih
  • The Undertaker
    4k
    Ne cilja se na Predsjednika države već na tužiteljstvo, policiju i pravosudni sustav odakle cure informacije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.