• Nolifer
    6.5k


    Plus oni žele vratit bravarov trg i to je njihov domet...
  • Mali Zeus
    9.3k
    ↪Mali Zeus ja gledam bas kao uspjesno - Karamarko uletio u aferu - HDZ ga nije htio rijesiti sam, ovi ih natjerali te dali narodu priliku za popravni.Jaro

    Ako je samo to uspjeh, da je otišao Karamarko, onda da. Osim toga HDZ isti i još gori. dobro kaže mlađi referent s tim korektivom su samo sačuvali HDZ.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Mislim da ste uglavnom malo naivni kad vjerujete u nekakvu “snagu” korektivnog faktora MOST-a.

    Ta koalicija bi bila ništa nego Milanovićeva priprema za nove izbore gdje bi se on pokušao izborit za bolju poziciju. Ili bi završilo jačim SDP-om, ili *ponovno i vrlo vjerojatno, jačim HDZ-om. Jer bi raspadanjem vlade u godinu dana opet došli do toga da bi ti vox populi zaključio da su nesposobni i idioti koji se samo preseravaju za fotelje, ponovno bi bježali HDZ-u.

    Korektivni faktor MOST-a je upravo stvorio najjači HDZ od Tuđmana. Čestitke svima koji slave
  • Jaro
    5.4k
    pa nije Most reformirao HDZ... A ovaj je gori samo zato kaj traje puno duze od Karamarkovog - zamisli na sta bi licila drzava da je onaj/onakav HDZ ostao 10 godina...
  • Chess96
    153
    Grmoja odlično spina i pametno prebacuje lopticu na DP, ali i njemu je jasno da takva vlada ne bi do Božića izdržala. Izgledna je koalicija Hdz-DP, ali kao što mi je više izvora reklo bez Penave jer je takav dogovor bio Radića i Plenkovića prije izbora. Zanimljivo je da se ni glasnogovornik DP-a Velja nije još oglasio, a znamo svi da mu likovanje nije stran pojam. Tako da vjerujem da kod njih trenutno vladaju velike unutarnje borbe.
  • Mali Zeus
    9.3k
    ↪Mali Zeus pa nije Most reformirao HDZ... A ovaj je gori samo zato kaj traje puno duze od Karamarkovog - zamisli na sta bi licila drzava da je onaj/onakav HDZ ostao 10 godina...Jaro

    Ma gle, kužim ja namjere i sve si u pravu u vezi Karamarka, al sad ulaziti u vladu sa SDP-om kao neki korektiv nema smisla. Uostalom čini mi se da će oni inzistirati na Grmoji kao premijeru iako je ovo sve kao rulet i tko će prvi žmiriti, svi blefiraju i prebacuju lopticu na onog drugog.
  • NitkoBitan
    11.8k
    Izgledna je koalicija Hdz-DP, ali kao što mi je više izvora reklo bez Penave jer je takav dogovor bio Radića i Plenkovića prije izbora.Chess96

    Desna biracka baza ocekivala micanje Plenkovica a dobit ce micanje Penave :monkey:
  • Mlađi referent
    10.4k
    Inače, valja još nešto spomenuti, Grmoja i MOST ovim stvarno pokazuju zavidnu razinu licemjera i spinanja.

    Imali su otvoren poziv od PiP-a koji je već ušao u koaliciju s DP-om da sve suverenističke opcije izađu skupa. MOST je vrlo vjerojatno računao da će bit treća stranka Hrvatske i zato su odlučili ne.

    Danas se vidi da bi tu vrlo vjerojatno pričali o 20ak mandata (25+ je li, nespretno sam složio ovo), možda i nekim čudom *preko 30 ako bi to privuklo glasače iz HDZ-ovog desnog krila i onu uspavanu desnicu. MOST je pogriješio odbijanjem svakog oblika suradnje.

    Sad, 48 sati nakon izbora, zovu DP javnim proglasima da sastavljaju vladu zajedno i to vladu u kojoj bi većinu mandata nosila ljevičarska stranka. Ako DP to odbije, mudro će to prebacit na njih i reći, eto, HDZ-ovi igrači. :down:
  • Nolifer
    6.5k
    Vratimo se dva, tri mjeseca unazad. Tada je Domovinski pokret zvao Most u koaliciju. Ismijali su nas i ponižavali, a od koalicije nije bilo ništa pa smo posijali barem deset mandata - kazao je Mario Radić, zamjenik predsjednika Domovinskog pokreta napominjući kako su otrpjeli Mostovu odbijenicu i ponižavanje, te da sad više nema prostora za razgovore.


    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/grmoja-ima-ponudu-za-domovinski-pokret-sada-mu-je-stigao-odgovor-gdje-ste-bili-prije-tri-mjeseca-15451908?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR0GX_VfMpXH0Zq-nIit1kzIB25AVXsOfF_mjBUynJW04KmSSjpY31DT-Xo_aem_ASWndQN3YvBrTMtFP52NzkULuXuBRc33bKal-e24C9VbbghspwihpWF84TxkeCTLXY5IrJKwYxgM1-j0-dO4ddbj
  • flexXy
    1.9k

    Kak je ono Penava rekao, napad na PPD je napad na Hrvatsku. Neka nastave branit interese svog vrhovnog vodje i prestanu glumit neke domoljube.
  • Jaro
    5.4k
    Zapravo najjaci pobjednik izbora je Kolakusic - uzeo mandat (ko i za EU) i nestao s lica zemlje (ko i za EU)
  • Nolifer
    6.5k


    A ovi su pošteniji i glume moraliste? Vidli smo ih kad su se slizali adezeu, pa su skupa dijelili vlast i ništa posebno nisu napravili. A sad se bore za fotelje, pa su im dobri jedni i drugi.. Baš odvratno
  • Miro Vugrinec
    1.5k

    Kao sto sam i pisao, na kraju će se morati opredijeliti stranke dal SDP dal hdz i rekao sam već da će most ići sa SDPom. Zao mi je sto sam bio u pravu i steta sto 90 posgo njihovih birača nije shvatilo o kakvim se prevarama radi. Od početka se znalo da im je cilj složiti vladu sa SDPom i da su Milanovićeve pudlice. Ja sam glasao za dp i gotovo sam siguran da neće sa SDPom, a ukoliko naprave to i poslušaju prevaru od mosta prekrižit ću ih zauvijek, ali siguran sam da su za razliku od mosta pametni i da znaju da suradnja s ljudima koji mrze sve hrvatsko nikad ne dolazi u obzir
  • Jaro
    5.4k
    Twebi je bitno da se HDZ odrzi na vlasti znaci...
    Meni je zakon kako Most pljuju i DP i Mozemo ekipa... Cini se da rade nesto dobro...
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    Twebi je bitno da se HDZ odrzi na vlasti znaci...
    Meni je zakon kako Most pljuju i DP i Mozemo ekipa... Cini se da rade nesto dobro...
    Jaro

    Da se mene pita nikada ne bi bilo ni hdz ni SDP. Ali da ideš rusit hdz tako sto ideš u koaliciju s ljudima koji su 8 godina također bili na vlasti i nakrali se, s ljudima koji kažu da udba nije ubila dovoljan broj Hrvata i koji kažu da smo vodili građanski rat 90ih to bome nikad neće bit opcija za bilo kojeg Hrvata. I hdz je izdajnička stranka, skrenuli su skroz od onoga sto su na papiru, ali opet su normalnija stranka i puno vise normalnijih ljudi je u toj stranci nego u SDPu. Most je jedna obična prevara koja je izletila prije godinu dvije da će Pokušat sastavit vladu sa SDPom i možemo, pa su se kasnije peglali da neće. Ja osobno sam ih 7/8 puta na društvenim mrežama ispitivao hoće li sa SDPom kunuli su se da neće, a sad pozivaju da se ide s njima. Sramotna stranka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.