• Zagi
    5.2k
    Nikad i nije. U repki me uvijek pere nervoza kad uzme loptu.
  • don
    1.9k
    pa nije ih nikad ni dobro pucao :lol: daleko najlosiji izvođač u hrvatskoj repki od ovih koji pucaju
  • mlinchica
    1.1k
    Kakav gospodin trener, Don Carlo! Taktika je sve.
  • Zagreb1992
    1.3k
    Rodri , Doku su bolji za penale i onda ovaj stavi Bernarda Silvu i Kovu. I nikad goreg Bayerna će rutinski ovaj real proći
  • dzis
    581
    Sve, samo ne “kraljevski “ prolaz..ali prosli su.
    Uzasni penali igraca citya. Ako to nisu vjezbali na treningu nakon prve tekme i remija u Madridu, onda je cijela struka sve samo ne strucna
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Ovo Edersonovo pucanje penala me podsjetilo na onog Portugalskog golmana kaj je 2004. protiv Engleza prvo obranio penal i onda zabio za pobjedu. Nažalost po Edersona i Pepa, nije se takvo nešto ponovilo večeras.
  • Facke
    2k


    Nije ih ovaj stavil nek su igraci sami odlucili. Oni s najvecim mudima pucali i kraj.



    Velik pritisak. Bernardo Silva isel na sredinu el se golman u 90 posto slucajeva hiti na stranu. A Kova nije lose pucal, iste kak ni Luka. Jednostavne su golmani pogodili stranu.
  • Kepec
    4.8k
    City 34 udarca, 11 u okvir, 18 kornera.
    Real 8 udaraca, 3 u okvir, 1 korner.

    Statistika kao bikini, puno otkriva a ono najvažnije skriva.
  • Zagi
    5.2k
    Al udarac Silve je komatozan.
    Na ovoj razini ti se golman ne baca dok si još u pol zaleta.
  • austrijanac
    2.7k

    Nacho i Carvajal.

    Te još jedan iz 50ih.
  • ShanKu
    366
    Ja gledal na audio prijenosu, pa nemam pravo komentirat :sweat: ali eto, Real ima sreče u tom natjecanju i nemaš tu kaj, svaka im čast svejedno.. njihovo natjecanje
  • Zagi
    5.2k
    A sranje. Ova dva su još aktivni...
  • Marley
    901
    Zao mi je zbog Kove, sranje je to zeznuti penal pa platit cijenu ispadanja.
  • Jurki
    8.8k
    na srecu mozes jemput nekaj napraviti. Real je ekipa s pobjednickim mentalitetom i bez obzira u kakvom su stanju.. kad dojde kraj sezone grizu ko krokodili.
    Najbolji kad je najpotrebnije.
  • M94
    515
    Otvorio se ždrijeb Realu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.