• dzis
    581
    Bunker Reala kao u doba Mourinha
  • Jurki
    8.7k
    nist cudno..Da su se isli nadtrcavati s Citijem fasovali bi petardu.
    Sad je jedino upitno kolko imaju benzina jos u rezervoaru za produzetke.
  • Sajla
    3.5k
    gledam City - Real negdje od 60. minute. mislim da se Varaždin s igračem manje povukao danas na Maksimiru nego što je to Real napravio. možda su prije nego sam upalio TV bolje izgledali, ali ovih pol sata je "kraljevski"
  • Facke
    2k


    Ma katastrofa. Bogme su se pred kraj sezone opet usrali ko proslu sezonu. Al jbg velik je to pritisek. A i greska im je opce zapoceti protiv Bayerna bez pravuga centarfora. Nek Havertz zapocel na te pozicije a pune je bolsi v veznem redu. Al jedini im pravi spic Gabriel Jesus im je zabil zadnji put gol 31.01. Nemrem te velike ekipe razmeti da bar nemas jos jednuga napadaca bika od 1,90 v kadru. Nkethia ili kak se vec pise iste zajni gol zabil 20.01. A bas v takvi tekmi ti treba jeden visok jak napadac a ne 1,75 protiv de Ligta i Dier-a...
  • Jurki
    8.7k
    jbg opet se pokazalo da nije tolko bitno u kakvoj si formi u listopadu.. vec je bitno kak zgledas u travnju.
    Arsenal je veliki klub al ocito nemreju taj pritisak izdrzati.
    Ocito im je klupa tanka pa Europu i PL nemreju tirati v isto vreme.
    Po meni su trebali ispasti ranije iz Lp i sve uloziti na PL. Ovak malo ovde malo onde i na kraju kurcina.
  • Facke
    2k


    A i Real denes iste ima dost problema. Ovi dva mali napadaci su se vgasili. Nemreju zadrzati ni sekunde lopte.
    Ja bi del Joselua da bar zadrzi teru loptu i povlece neki faul.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Arsenal je Hajduk engleskog nogometa, ja ih simpatiziram, ali kad god čujem njihove navijače onda mi simpatije padaju
  • javolimtebejako
    695
    zašto točno? na ovaj dio s navijačima mislim
  • Jurki
    8.7k
    Real osim gola je veceras statist. Tesko da oni mogu ovo zvleci u produzetku.. jedina im su sansa penali.. a i to je lutrija..17 kornera ima city.. sve je jasno ko je igral nogomet.
  • Mlađi referent
    10.6k


    - Puno previše precijenjuju svoj klub u kontekstu veličine, povijesno i aktualno gledano. Nisu realni niti nalo

    - Od euforije do depresije je potrebno kakvih 30ak minuta (AFTV najbolji primjer, X community je identičan)

    - Da ih pitaš, na 7 od 11 pozicija imaju najboljeg igrača na svijetu

    - Opasna kmečaona nakon svakog poraza, svaka rubna situacija je smak svijeta, fore dobre protiv zla i slično


  • Zagi
    5.1k
    Real ne ispada u ovakvim utakmicama.
  • Jurki
    8.7k
    Ako ovo dojde do penala.. dajem malu prednost Realu.. jer je ovaj Lunin obranil sve zivo i mrtvo.. i razbranjeni je. Dok Edersona nije probil ni prvi švic..
  • Krizy
    36.4k
    Modrić driblingom zavalio dvojicu na pod :cool:
  • javolimtebejako
    695
    moj dojam je da arsenalovi navijači smatraju arsenal 3. najvećim klubom u engleskoj, što je realno.

    što se tiče euforije i depre, tolko je potrebno i nama na zoni, ko i svim drugim navijačima

    a gledajući igrače, i imaju neke od najboljih na svojim pozicijama. naravno da će malo pretjerivat u hvalisanju svojih igrača

    malo ih branim pošto simpatiziram arsenal pa mi usporedba s hajdukom ne leži :sweat:
  • Zagi
    5.1k
    Čekaj, ako Luka osvoji LP i prvenstvo jeli onda postaje sam na vrhu najtrofejnijih igrača u Realovoj povijesti?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.