• seljak86
    2.3k
    Do kraja večeri će sigurno imat bar 10
  • don
    1.3k
    sve mogu podnijeti, bas sve osim mozemo... covjeku se povraca kad ih vidi.. psihicki bolesnici
  • Hnlovac
    148
    Meni je DP gori i od Možemo. Kod Možemo kao i RF bar znaš što dobivaš. Liberalnu lijevicu, migrante, oporezivanje bogatih, udruge za spolove i zelenu ideologiju. DP ide kako vjetar puše, glume domoljube a 80% ih je bježalo u Kanadu kad su pale prve granate
  • serbus
    3.5k
    Da smo imalo normalan narodDrawTube

    Imali bi navijačku stranku koja bi stvorila državu kakvu želimo a ne kakvu nam Pupi hekla.

    Ali nismo jer je netko vani dobro prodao foru ultra na politica koja samo njima i paše.
    Pa i sam AP drhti na spomen navijača koji sa glasovima obitelji pometu izbore ali jebiga gledamo i dalje sa strane i pikamo svake godine neko novo čudo u nadi za spas.
  • Crle
    350
    Slažem se, i meni. Kao domoljub ne volim oportuniste koji se skrivaju iza domoljublja. Anti imigrante kojima u stožeru na cateringu rade migranti. A ni ne bi me čudilo da je neka njihova catering firma. Da ne spominjemo da nas je jedan Peternel nazivao jugoslavenčinama, Hasanbegović bio tiho o privatizaciji... itd.
  • Nino Bule
    11.3k
    Meni je nevjerovatno da netlo glasa za dp pored mosta

  • Kruno
    134
    Bar je Most na 11 mandata. Bar nesto dobro.
  • NitkoBitan
    11.8k
    U X izbornoj jedinici se Most i Dp opako bore za drugi mandat. Trenutno izmedu njih 0,05% razlike, eto i toliko moze znacit jedan mandat razlike. Moguce da ako padnu HDZ ili SDP da ce i jedni i drugi uzet po 2.
  • miro
    3.1k
    Ma to se Vujnovac i AP dogovore u sekundi
  • kinfa95
    485
    Najgore od svega je kaj se DP naguzio HDZ-u čim su izašle ankete, mogli su bar pričekat koji dan
  • Nolifer
    6.5k
    Ozbiljna dijagnoza
  • Nino Bule
    11.3k


    Ma dobar rezultat nema price al kad vidis da imaju potencijal od 20+ mandata bude ti žao, al to je tako jer po mostu bujanec-dp koalicija udara vise nego po ikom, napravili su namjerno taj razdor da se diferenciraju inace bi im vjerovatno most pojeo dosta birackog tijela da su u "dobrim odnosima".
  • seljak86
    2.3k
    Sve se nešto kune u Most bez obzira kaj su na početku glumili centar, pobrali hrpu glasova, doveli HDZ na vlast, srušili vladu, ponovili se izbori na kojima se HDZ učvrstio i formirao vladu. Onda kad su nanjušili kolač na desnici su se prebacili s centra na desno.
    Ok, nije DP sad neka čista alternativa, al nemojte me jebat da je Most sad čistog obraza i oličenje poštenja.
  • Bruh
    888
    Ekipa je rušila svoju vladu jer nisu htjeli držat ljestve HDZu i SDPu koji su ih jebali u mozak di su stigli... Uspjeli su stavit svoga premijera kojem je najveća zamjerka bila da je rekao krivo građani. Pitaj samo HDZ o arhivima udbe koje su pustili...
  • Jaro
    5.4k
    MOST je u tom trenutku napravio za demokraciju vise od bilo kojeg oartnera HDZ/SDP ikad... Uz sve svoje djecje bolesti... Kasnije imali i promasaja i pogodaka, popunili prazan prostor i stabilizirali se na umjerenoj konzervativnoj desnici...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.