• Captain America
    13.3k
    HDZ po prvim rezultatima 67 :lol:
  • Kruno
    134
    Hdz 67 sdp 41 prvi nesluzbeni
  • NitkoBitan
    11.8k
    Alo ljudi, nisi to izlazne ankete to su sluzbeni rezultati :sweat:

    Ali pomalo, mali je udio glasova obraden. Ovise sluzbeni rezultati i o tome kojs su biracka mjesta u izbornim jedinicama prva obradila glasove.
  • Markelo
    2.5k
    Ma to će past na nekih 62-63, no i s tim mogu već sutra s Dp-om složit vlast
  • Papastrumf
    9.4k
    Mijenjat ce se ovo, nije ovo realno jos.
  • jedan u nizu
    5.7k
    Tako je, ovo je mali uzorak glasova, i zadnji ce vjerovatno doci rezultati iz ovih mjesta gdje je najveca izlaznost, a narocito u Zagrebu, gdje ima jako puno izbornih mjesta, pa to duze traje da se obradi (radio sam na nekim izborima pa sam svjestan toga).

    Uostalom, po prvima Mozemo ima 3 od predvidenih 10, IDS ima 3 za razliku od predvidenog 1, Fokus isto 3 sa 1.
  • Nino Bule
    11.3k
    Koja je izlaznost na kraju ?
  • NitkoBitan
    11.8k
    "IZ MOŽEMO Stigli rezultati, dobivaju tri mandata, u stožeru razočaranje."

    Dobro jesu oni glupi il haha. Pa valjda su svjesni da je samo manji dio birackih mjesta obraden, i to vjerojatno onih u kojima ne kotiraju dobro. Ne razumijem cemu razocaranje.
  • Mandelinho
    330
    "IZ MOŽEMO Stigli rezultati, dobivaju tri mandata, u stožeru razočaranje."

    Dobro jesu oni glupi il haha. Pa valjda su svjesni da je samo manji dio birackih mjesta obraden, i to vjerojatno onih u kojima ne kotiraju dobro. Ne razumijem cemu razocaranje.
    NitkoBitan

    Ovo zvuči kao hajdukova borba za naslov
  • Navijač Dinama
    7.3k
    "IZ MOŽEMO Stigli rezultati, dobivaju tri mandata, u stožeru razočaranje."

    Dobro jesu oni glupi il haha. Pa valjda su svjesni da je samo manji dio birackih mjesta obraden, i to vjerojatno onih u kojima ne kotiraju dobro. Ne razumijem cemu razocaranje.
    NitkoBitan

    Kako izgledaju članovi i predstavnici te stranke, puno su i dobili.

    Odbjegla cirkuška ekipa koja ne može staju,gore i šume svoje vodit odakle su poiznikli.
  • Jaro
    5.4k
    da, u sestoj jedinici iz Zagreba tek 2% birackih mjesta obradjeno...
    Makar, ja se nebih bunio da oni ostanu na ova 3
  • Yovitssa
    313
    HDZ po meni gubi izbore.
    Raspudićka je na RTL-u izjavila da Most ide na rušenje HDZ-a (čak i kao podrška manjinskoj vladi), a DP se po starom uzorku raspada na pola/pola (jer oni su Zokija i dopeljali na vlast, tj. bili su presudni).
    Kad smo kod DP-a, neka se nitko ne uvrijedi, ali ja stvarno ne znam kako oni uspiju dobiti toliko glasova, tj. ne kužim njihovo biračko tijelo. Retorika im je jahanje na "gdje si bio '91?" fazonu i na općoj ksenofobiji. I onda se na kraju međusobno pokolju oko ideologije... :lol:
  • DrawTube
    2.8k
    Da smo imalo normalan narod DP ne bi dobio više od 3 mandata a MOST bi dobio 15+

    Ne kužim kako se ljudi i dalje pecaju na taj populizam i lažno domoljublje bivšeg HDZa
  • Dzgšb
    222
    Na osnovu čega možemo dobiva 8 mandata tugo moja , vidimo kako vode beli Zagreb grad? Smisao politike borba za pedere i vratit titin trg fuj
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.