• BBB Kozjak
    0
    Lagano Bogu fala...
  • Mr Anderson
    5.3k
    A jebem ti, grda noć jučer u Turopolju, tek sam se u 11 zbudil i na miru uz pol litre kave pogledal snimku utakmice. Jako dobro prvo poluvrijeme, ne sjećam se kad sam vidio toliko blokiranih udaraca u dobrim situacijama. Ak ne briljira Banić, onda su blokeri. Drugo poluvrijeme puno lošije, ali da je Kule zabio onog mrtvaca, sve bi bilo s manje stresa.
    Atmosfera na stadionu i navijanje meni top.
    Nema opuštanja, u srijedu se ne radi treba se skupit barem 10.000, pa u nedjelju napunit Kranjčevićevu. Iznimno važne 2 utakmice, nemamo pravo na kiks jer ne bude ni Rijeka danas kiksala.
  • marcio amoroso
    32k

    Ovo se mora probati i na Maksimiru sa zapadom.
  • SjevernaStrana
    639
    Ne pijemo mi slabo, nego oni natoče pol čaše
  • NKDZ86
    206
    Atmosfera odlična, pozitivna, a ko je uspio doć do pive, onda je bila topla. Igra taman za pobijedu. Lijepa večer u Gorici
  • Riot
    1.7k

    Što je najjače, ovdje uopće zapad nije bio pozvan na navijanje nego su se sami ubacili. Entuzijazam se mora pohvalit!!
  • ShanKu
    334
    došao sam do pive, i popio dok sam se izvukao iz gužvetine do mjesta :lol:
  • plavi72
    694
    Svaka utakmica uživo mi je posebna,a s ove ću zapamtiti zaštitara zadnji na C2 (do semafora),tetovaža na lijevoj ruci veliki natpis Dinamo ,ispod nadlaktice i kad je bilo ono najbolje navijanje istok-zapad pokazuje curi (zaštitarki)do sebe kako se naježio,kapa,naočale stara ekipa.

    Lijepa plava večer,blago vama koji možete gledati kad hoćete,500 km do Zg isto toliko natrag,pozdrav iz Hercegovine !
  • andrejcole
    0
    Ja iz Beograda idem na tekme :smile:
  • Neron53
    276

    Trebalo je par ponavljanja da nas istok skuzi
  • IceMan
    1.5k
    Neznam jel netko pisao, al jedan detalj mi je posebno prirastao srcu nakon utakmice protiv Gorice kad je naš Bati došao dati curici na istočnoj tribini dres. Već su skoro svi otišli nutra a on je vjeroatno skočio do svlačionice po dres i donio joj ga, još i usputno preskočivši ogradu.

    Bravo momak! Silno sam ponosan kaj takvi dečki nose naš sveti dres!
  • Paggini
    5.7k


    Meni to moljakanje ide na kurac, iskreno. Svaka čast Batiju, naravno, da ne bi bilo.
  • IceMan
    1.5k


    Ma djeca ko djeca…

    Neka ih što više :smile:
  • Brusa
    663
    i meni isto . Pitao me mali jel može on napisati taj plakat za dres, pa sam mu rekao da ne može... Jbg možda nisam u pravu i ispadam loš otac...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.