• Deleted User
    0
    ja u životu nisam čuo da se tzv lijeve stranke deklariraju kao domoljubi, niti sam ikad vidio da bilo što slave ili baštine iz naše hrvatske povijesti. čak niti Domovinski rat im nije bitan , dapače od smrti FT te stranke pokušavaju progurati teze o kolektivnoj krivnji, relativiziraju žrtve, pričaju o građanskom ratu. s druge strane te tzv lijeve stranke vrlo često spominju, baštine ili slave događaje iz komunističkog režima. ekonomski standard nema veze s domoljubljem. ja mislim da svaka osoba na planeti želi živjeti bolje ali to nije domoljublje. znači same stranke se ne deklariraju kao domoljubne ali pojedinci na forumu objašnjavaju da one ipak jesu domoljubne :) jeste se ikad zapitali zašto tzv ljevicu boli ona stvar za dijasporu i zašto tamo praktički niti nemaju liste ? ništa ne očekuju od dijaspore i trude se ukinuti im pravo na glas, makar ti ljudi imaju i hrvatsko državljanstvo. zna se kako i u kojem razdoblju je nastala ta velika hrvatska dijaspora , ako ne računamo ovo zadnje razdoblje od ulaska u EU, manje više to su sve ljudi koji su otišili ili otjerani u prvoj i drugoj jugoslaviji. nisu opterećeni (post)komunističkom propagandom i pranjem mozgova, dišu hrvatski, ne srame se svoju djecu učiti hrvatsku povijest i uz redovnu školu matičnih država dodatno ih šalju i u hrvatske škole. kako to da tzv ljevica tamo ne dobije niti 1% glasova ? to što postoje lažni domoljubi na tzv desnici , to ne opravdava tzv ljevicu što je anacionalna i što nikad nije slavila oslobođenje Republike Hrvatske i njezinih krajeva, dok u isto vrijeme slavi "oslobođenje" Zagreba 1945. ili desant na Drvar.
  • deda
    28.1k
    Bože mili, kakve ste vi ovdje gluposti počeli pisat pa to je strašno.
  • Aggro
    590
    ako sam dobro razumio, ti domoljublje prema zemlji u kojoj živiš procjenjuješ po tome kako se ljudi iz zemlje u kojoj živiš brinu za ljude, uglavnom u zemljama bolje kvalitete života, izvan zemlje u kojoj živiš?
  • Nolifer
    6.7k
    Vikend je, lijepo je vrijeme, piva se nebu sama spila :smile:

    :cheer:
  • Noel
    4k
    Meni nikad nije jasno kako su se bunili da je pozdrav Za Dom Spremni ustaški i da ga treba zakonom zabranit i kažnjavat a istim tim nije smetala hrvatska kuna koja je bila valuta i u NDH. Kako Pupovcu Benčićki Milanoviću i ekipi nije smetalo da im na račun sjedaju ustaške kune a smeta im jedan običan pozdrav. E ljevičari.. dokle god će se Hrvatska ljevica bavit ustašama domovima spremnima pederima binarnima pesekima mačkama umjesto pravim pitanjima dotle će HDZ bit suveren na vlasti.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Sto se tice problema sa parkovima za pse ja imam rjesenje. Uvest porez na kucne ljubimce ovisno o njihovoj tezini/velicini i cemu vec i nece bit vise potrebe za parkovima za pse :blush:

    Sve vise parkova za zivotinje a parkovi za djecu sve prazniji. Nesto tu ne stima i koliko su stvari izvrnute vidi se na videima koji dolaze sa zapada. Pa tamo se ljudi nazivaju roditeljima jer imaju jbnog psa a ne dijete.
  • Markelo
    2.5k
    Znaš kako ljevičar vidi domoljublje. On domoljublje vidi u ekonomskom prosperitetu svoje države. On toliko voli govorit o ekonomiji da primjerice bi on i na dan pada Vukovara o tome govorio. Ima 364 dana da o tome kaže pokoju pametnu al na taj da se uvijek dobije neko prosvjetljenje.Kolone su samo trošenje cipela. Ista je stvar i sa 05.08. Umjesto slavljenja pobjede treba vidjet kako pomoći Kninjanima da ne napuštaju svoj grad. Također im stoji 364 dana na raspolaganju da svi spoje glave i probaju iznaći neko rješenje al baš taj dan, pusti slavlje idemo spašavat taj grad iz kojeg svi odlaze. To traje do 00:01, onda je tema nekakav morski pas što je viđen kod Pirovca.
    Eto nek samo ta dva dana malo odmore od borbe za ekonomiju tj. od svog domoljublja i onda mogu opet sutradan krenut tutta forza.
  • Jaro
    5.6k
    desnicar mjeri domoljublje brojem janjaca i volova pojedenih za te dane?
  • Deleted User
    0
    "ako sam dobro razumio".....nisi dobro razumio
  • Dzgšb
    278
    desničar nikad neće reći za koljača Tita umjesto Stepinca ,bar to poštuje Hrvatstvo i katoličku vjeru,a to što će on ukrasti to nije bit stava ,vidimo da i ljevici nije problem krasti i žderati na naš račun ,bolje da je bilo koja desna stranka na vlasti nego bilo koja lijeva,jer je to u Hrvatskom bilu, da nema mainstream medija ljevica bi bila mrtva. Možeš li mi reći što su SDP i možemo napravili za Hrvatski narod?
  • Nolifer
    6.7k
    Možeš li mi reći što su SDP i možemo napravili za Hrvatski narod?Dzgšb

    Bal vampira u kumrovcu, kresovi, valjanje po asfaltu? Bore se za bravarov trg... I pod krinkom urlika: odlazi, odlazi i šaka gore :lol: :rofl:
  • Dzgšb
    278
    Nisam glasač HDZ-a i oni su po meni ljevica ali ova ultra ljevica sdpartija ili nemožemo da ima pravde nebi se smjeli ni kandidirati ,totalno krive vrijednosti zastupaju . Fuj
  • miro
    3.2k
    tako je, treba nam nekakva moralna policija da te bolesnike i vampire pozatvara po logorima. Da smo barem u Iranu ili Saudijskoj Arabiji, ali u katoličkoj verziji naravno
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Hrvatska je demokratska zemlja, naravno da ima pravo se kandidirat tko hoće i sa bilo kakvim uvjerenjima,stavovima i ideologijom, baš po tome što je HR demokratska zemlja, a ne neka režimska tipa Iran, Rusija sa Putinom ili Jugoslavija od 45.e do 90te.

    To što se mi ne slažemo sa stavovima pomenutih, to je drugo, i to smatram također osobnim pravom svakog čovjeka, da ideološki i po stavovima bude kakav hoće,odnosno da ima mogućnosti proporcionalne osobnoj političkoj slobodi, sve dok ima valjanih argumenata zašto bi to nešto i zašto to nešto podržaje i brani to, za mene argumenti nisu demagogija i argumentirani isključivači(naprimjer netko je liberal, automatski ga se proglasi komunjarom i titoistom, netko je desničar, automatski je za klanje srba i Juru i Bobana).


    Osobno smatram da ni extremni liberalizam kao ni desni radikalizam nije baš nešto što Hrvatskoj treba. Čisto više nekakva politika kao u Poljskoj, problem je što narod(oni najvažniji koji odlučuju, biraju vlast, uz medije koji operiraju i kroje mišljenje neupućenim, a često su mediji na liberalnim tragovima i dosta liberalni obojani) po svojim stavovima u velikoj većini nije konzervativno i nazovimo to centralno desničarski nastrojen kao i tamo, ne vode se vjerom i Crkvom(ono što je u povijesti Hrvata bitno jer je i ona tu bila uz nas u teškim trenutcima) pa onda imamo to da i raznorazni puževi zatrovani stavovima i idelogojimo Ursule Von Der Leyen, Joe Bidena, Soroša i sličnih globalista vjeruju i uvjereni su u te mantre, priče o nekoj rodnoj ravnopravnosti, imigranturi, multikulti HR ili da se žrtve u Domovinskom ratu, odnosno agresor relevatizira odnosno, izjednači i sa nama (žrtvom). Iako je od rata prošlo skoro 30 godina, smatram da imaju neka pitanja koja se moraju odgovorit, i gdje se mora postaviti neka granica, dokle se može ići, neka pitanja na koja odogovir Srbi znaju ali neće da reknu i sl.. da se treba njime baviti u svakodnevnici, ne, rođen sam nakon njega, i smatram da nema potrebe.

    Po meni osobno, dok god se desnica ne dogovori za neke kompromise, opet će HDZ na čelu sa Plenkovićem uzet izbore.

    Logički razmišljam, manjinci na čelu sa Srbima mu obećaju poslušnost i aboliranje sa njegovim pulenima u njegovim krađama, nepotizmu, postavljannu sudaca koji će te branit, a ovamo on će njima i drugim (Talijani, Romi, Muslimani, Židovi, Mađari itd itd) dat određena prava, zakone i nekakvo izjednačavanje.

    Ljevičara nema preveć, ali ti političari nisu sposobni politčki vodit vjerovatno ni svoju kuću, a ne nešto drugo.

    Evo primjer Tomislava Tomaševića i ZG Možemo, borio se toliko protiv pokojnog Bandica, aktivistički, došao na vlast, a stanje u Zagrebu valjda nikad gore.
  • Jaro
    5.6k
    Možeš li mi reći što su SDP i možemo napravili za Hrvatski narod?Dzgšb

    Po meni nista pametno i ultra korisno. Stovise u 2 navrata kad su imali rolicu na 16m koja ima je bila servirana, oni su lanairali loptu ne na tribinu, nego preko... Oba puta su pokazali da su nesposobni, a nisu ispali ni bas posteniji od prethodnika...
    A da, kaj se tice nekih ideoloskih vrijednosti - sud im je vecinom poremecen. Velicanje Tita (1 od 2 najnegativnije osobe u povijesti Hrvatske) je ultradebilana (u najmanju ruku)...
    Kaj je najbolje, svi po redu svoju verziju "domoljublja" predstavljaju kao jedino ispravno...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.