• PlavacZRima
    280
    Kao mlađem članu društva (20 i kusur ljeta) nije mi jasno da u 2024. godini mi imamo ovako loše vođene debate. Odlučuje se o najvažnijoj stvari u državi a ti u studio dofuraš 10 ljudi i svakom daš 20-40 sekundi da priča. U takvom formatu se nemre niš suvislo reć , a i uvijek se svede na vrijeđanje. Meni nije jasno da HRT nemre složiti xy sučeljavanja u formatu potkasata di neće natrapati sudio sa cijelim spektrom političara. Nego da naprave potcast samo za desne samo za ljeve,može onda i desno vs ljevo. Al treba dat vremena ljudima da neš vele,bar 5 min po temi (kaj više vremena to bi bilo bolje). Šteta da podcastInkubator s Raletom u ulozi voditelja nije neš tak napavio,vjv im se neda jebat onda sa napadima gledatelja. Inace kada dofuraju samo jednog gosta pa on ima 2h+ pitanja za iznjeti svoje stavove može se nešto bar zaključiti.
  • Miro Vugrinec
    1.8k
    Miro Vugrinec znaci glasat ces za onog ko ce ici s HDZom. Pa kaj direkt HDZu nedas glas? SDSS ce biti u vladi, ne pita se DP tu nista...Jaro

    Ja ne znam hoće li ići s HDZom ili neće. Ali sam gotovo siguran da će hdz formirati vlast, a nadam se da to neće biti sa SDSSom nego sa DPom. Ajde mi ti reci molim te po tebi, tko će imati najviše mandata i tko ce formirati vlast. I ne, SDSS neće biti na vlasti ako Dp uđe s HDZom jer to neće biti potrebno, bit ce dovoljan broj mandata ako se ovi dvoje dogovore
  • Jaro
    5.9k
    HDZ, penzici i SDSS + kolko zetona iz DP bude potrebno...
  • NitkoBitan
    12.9k
    Ucim, pa dok je mozak jos zagrijan :lol:
  • Nolifer
    6.9k
    Ajoj... Pokušavaju na sve načine... Izgleda :lol:
  • GaijiZG
    709

    Kakav PR imaju ti ljevičari to je strašno haha. Ne zalažu se za 90% stvari koje Dinamo predstavlja.
    Klasični ljevičarski marš kroz institucije.
  • NitkoBitan
    12.9k
    Mozemo:

    "Radne dozvole nećemo vezati uz poslodavce, već uz kvalifikacije potrebne na tržištu rada. Stalnu ovisnost o migracijama smanjit ćemo dužim trajanjem dozvola, tri godine, i spajanjem obitelji, što uključuje djecu i istospolne partnere."

    Zamislite da inozemna radna snaga krene dovodit obitelji u Hrvatsku :grimace:
    Pa samo Nepal ima 30tak milijuna stanovnika.
    Ako ovi dodu na vlast Hrvati ce postat manjina u svojoj drzavi dok si rekao keks, odnosno u nekoliko desetaka godina. S obzirom na nasu tisucljetnu povijest ovi su u stanju zasrat sve u treptaj oka.

    Sto je najbolje politike migracija, odnosno primanja ljudi su potpuno legitimne, ali nemojte bit licemjeri kad na vlast dode stranka koja se zalaze za slanje tih ljudi nazad otkud su dosli, i to je legitimno.
  • Captain America
    14.5k
    Srećom pa taj genetski otpad neće doći do vlasti pa mogu trabunjati ovakve idiotarije sa sigurne distance.
  • Brusa
    844
    Ako ovi dodu na vlast Hrvati ce postat manjina u svojoj drzavi dok si rekao keks, odnosno u nekoliko desetaka godina.NitkoBitan

    Nažalost, ako se ovakvi trendovi nastave postat ćemo ovako ili onako, tko god bio na vlasti. Ne samo mi, nego cijela Europa
  • NitkoBitan
    12.9k
    Ma nema tu pomoci. Kad se oporavi ce rec da su ti koji su ju prebili mogli bit i domicilni Francuzi.

    Ljevicare ne zanima statistika, brojke pa eto i pojedinacna/osobna iskustva. Oni se vode "emocijama"...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.