• NORTE
    9k
    Iduće gostovanje nam je kod Gorice, dakle možemo igrati u plavim dresovima protiv njih u kojoj god kombinaciji njihovih boja oni nastupili.

    Prošli put smo tamo bez pravog razloga igrali u rozim dresovima i izgubili.
    NORTE
    Ovaj put igramo u crnim dresovima.
    U svakom slučaju bolje nego u rozima.
  • Olmic
    2.7k
    Pitanje za decke koji su “unutra”. Vjerujem da ste vidjeli vec skicu dresova za novu sezonu, moze bar boje :)
  • Paggini
    5.7k


    Plava, al nemoj širit dalje
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Na prednjoj strani grb,na ledjima broj i prezime igraca. Samo jos ne pricaj nikome…
  • NitkoBitan
    11.8k
    U novoj sezoni zelim bijeli gostujuci dres. Plavi, bijeli i crni, doslovno 3 boje protiv koje pravi Dinamovci ne bi imali nista protiv, dobro osim onih koji su Dinamo poceli pratit od dolaska Bjelice.

    Bilo bi dobro kada bi se jedna boja mogla birat preko sociosa (ili nekim modelom clanske ankete), pa mozda i dizajn.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Skica je predobra, al ne smijem pričati.
  • Mali dioničar
    14k
    Plavi, bijeli i crni, doslovno 3 boje protiv koje pravi Dinamovci ne bi imali nista protiv,NitkoBitan

    Ako ćemo gledati grb na grbu su plava, bijela, crvena i zlatna ili srebrna.

    Ja bih se držao tih boja.

    Crni dresovi su u modi kod svih klubova, posebno crno zlatna kombinacija je bila popularna prije godinu dvije, ali ja ne vidim nikakv razlog da se Dinamo izražava kroz crnu boju.

    Neke bi pomisao na crvene dresove zgrozila, ali meni je baš fora izgledao Lončarićev dres na Poljudu, a to jest jedna od boja Dinamovog grba.

    Kad bih mogao birati bili bi samo plavi i samo bijeli jer u te dvije kombinacije se može igrati protiv bilo koje kombinacije protivnika.

    A uzeo bih u obzir zlatnu, srebrnu, crvenu i sve nijanse plave uključujući i neku dobru tirkiznu.
  • Nolifer
    6.5k


    Ili da navijači sami dobe priliku preko sociosa ili kako već dizajnirati jedan od dresova...Neki klubovi su to radili, ako se ne varam...

    https://www.footyheadlines.com/2024/01/augsburg-25-26-home-kit-design-contest.html

    https://www.footyheadlines.com/2023/08/puma-dortmund-23-24-away-kit.html
  • Bosskovitz
    7.3k


    Vjerujem da ne preko sociosa, to nikako nije reprezentativan uzorak Dinamovog puka. Ali dati mogućnost članovima kluba da biraju između nekoliko opcija boju ili čak cijeli dizajn gostujućeg/trećeg dresa - dapače.
  • IceMan
    1.5k
    Meni je najljepši bio mislim da 19/20 kad smo imali plavo - bijelo - plavu kombinaciju s bijelim gačicama.

    Općenito bi mi bilo ljepše da nismo kompletno plavi…

    Drugi dres bi trebao biti bijeli jer smo kroz povijest pretežno u rezervnoj kombinaciji bili bijeli. Al isto kombijacija s plavim gačicama ili plavim štucnama.

    Ne mogu reći da su ružni jer nijedan Dinamov dres nije ružan, al gajim manje simpatija prema tim rozo-crvenima ili prije žutim ili narančastima… nije to kombijacija za nas…

    Ajde crni mi još i prolazi.
  • Nolifer
    6.5k
    Vjerujem da ne preko sociosa, to nikako nije reprezentativan uzorak Dinamovog puka. Ali dati mogućnost članovima kluba da biraju između nekoliko opcija boju ili čak cijeli dizajn gostujućeg/trećeg dresa - dapače.Bosskovitz

    Pa zato sam napisao ili kako već, odnosno nešto drugo. Ako će bit moguće neka ta opcija bude upravo baš tu prek Zone koja bi imala reprezentativni uzorak i onda onaj koji je unutra lako može vidjeti ove tu dizajne i već nekako izabrati putem ankete ili što već koji je dres najbolji za tu i tu opciju...
  • Banana 2
    380
    Daj žute gostujuće sa tirkiznim brojevima.
  • xavier
    11.1k


    Plavi gornji + bijeli donji ćemo vjerojatno u nekom trenutku opet imati, ali bijeli gornji + plavi donji gotovo sigurno ne. Em što je to kombinacija najvećeg rivala, em što nema nikakvog smisla da su oba dresa pola plavi, pola bijeli.
  • IceMan
    1.5k

    Al pa imali smo nedavno bijelo bijelo s plavim štucnama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.