• xavier
    11.1k
    Al pa imali smo nedavno bijelo bijelo s plavim štucnama.IceMan

    To je sasvim nešto drugo.
  • kibic
    997
    Zadnji bijeli dres je baš guba bil. Dugo nije bilo tak dobrog bijelog.
  • Keyser Soze
    8k

    Dobrodošao Castore :lol:
  • NitkoBitan
    11.7k
    Dres je prekrasan. Ove neke detalje moze klub sredit sa Castoreom. Sivani grb ne bi smio biti problem i prepreka suradnji. Takoder kod Castorea je izgleda problem samo kod dresova, sta je s ostalim stvarima koje cine vecinu prodanih artikala? Tu sisaju adidas za 2 svijetlosne godine, barem po onome sto sam usporedio gledajuci njihov i nas web shop.
  • modri-kibic
    1


    To se i meni dogodilo na dvoje Dinamovih trening hlačica kada je bio onaj lijepljeni grb prije dvije godine. Odnio sam u fan shop i tamo su mi besplatno popravili. Tako da ima i adidas problema sa time.
  • Mihaljević
    7.9k
    GMRyTSSWMAAbpAe?format=jpg&name=900x900
    Evo moj pokušaj dizajna za nagodinu, ozbiljno se nadam da će bar treći dres nagodinu imati grb Gradjanskog.
  • mali M
    3.3k
    Čitam malo o tim ljepljenjima tj. Odljepljivanju grbova, slova itd i nemogu vjerovati da je do Castorea. Pa šta nebi reagirali na nešto što im je problem zadnjih 3 godine? I dalje sam uvjeren da je do krajnjih korisnika koji si sami peglaju imena i grbove na dresove pa to rade sa nekvalitetnim i neadekvatnim materijalima... Ja kao čovjek od te struke to nemogu shvatiti...
  • plavi devet
    130
    Ja sam taman mjesec dana prije nego će Oršić napustiti Dinamo uzeo njegov dres, nosio ga 5-6 puta i evo slovo "i" se počelo odljepljivati. Pralo se na 40 stupnjeva. Sad nemam pojma jel moja greška, ali eto desilo se i kod Adidasa.
  • ZGV
    3.1k
    Odi u shop da ti stisnu slovo na preši
  • mali M
    3.3k
    Odi u shop da ti stisnu slovo na prešiZGV

    al jel kužiš, ovo znači da se može, samo je problematika tehnike i kvalitete otiska.
    ja imam original Bayerov potpisani dres od Kirstena od Adidasa i isto su se još tada krenula odljepljivati slova i grb, pa ga na kraju nisam nosio već 20 godina :lol:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ja dresove perem na 30 izvrnuto i bez omeksivaca..
  • Mali Zeus
    9.3k
    Pralo se na 40 stupnjevaplavi devet

    Eto ti greške.
  • scooniepenn
    1.7k
    Svi ti dry fit materijali bi se trebali prati na sportskom programu koji je na 30 stupnjeva.
  • Sajla
    3.2k
    djeluje li možda znoj kao dodatni adheziv? :lol: dres u kojem igram već godinama je skoro kao nov. a sami smo ih dali negdje tiskati, ne znam više ni gdje jer je prošlo sto godina. jeftilen, peri-deri, bez posebnog opreza kod pranja, slova i broj na leđima izgledaju kao prvog dana. a na ovima koji samo što se ne čuvaju pod staklenim zvonom otpadaju slova nakon 2 pranja? wtf?
  • plavi devet
    130
    Svoje dresove u kojima redovno igram svaki vikend perem na toj temperaturi i evo dvije godine nemam nikakvih problema, zato sam i ovaj prao tako.
    Ali pretpostavio sam odmah da bi to mogao biti problem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.