• masacusec
    3k
    Varijacije na temu. Ideja za sadržaj je pregršt. Ja bih volio vidjeti reviju nešto kao simbiozu „Dinamovog sjevera“ i glasnika „Dinamo“, u kojem će se osjetiti sinergija navijača i kluba kroz istovremeni rakurs navijača na klub te obrnuto.
    Full zanimljiva ideja koja će, nadam se, doživjeti epilog na papiru!
  • Nolifer
    6.5k
    I posebna rubrika u reviji neka budu guzice i sise za razonodu... :razz:
  • Pop corn
    4.8k
    I posebna rubrika u reviji neka budu guzice i sise za razonodu... :razz:Nolifer

    uozbiljite se
  • superhik
    10.2k
    Revija bi svakako trebala služiti i za neku "dublju" edukaciju navijača što smo vidjeli da kronično nedostaje kada su neke teme u pitanju. Budem ovdje nabrojao samo dvije:

    poveznica Gradjanski - Dinamo
    Dinamov bijeli dres
  • Captain America
    13.3k
    Da li se razmišljalo i o digitalnoj verziji revije?

    Sam primam digitalno izdanje jednih mjesečnih novina (nedavno su prešli u potpunosti s fizičkog na digitalno izdanje i IMO radi se o vrhunskoj stvari). Možete mu pristupiti u svakom trenutku preko mobitela, tableta, laptopa...
  • Majki2111
    2.6k
    Samo statističke analize i analitičke i stručniji sadržaj me zanima ako bude. Dakle pripreme utakmice, ideje, suradnja s kineziološkim faksom itd...
  • ksapi
    2k


    Opet ti s tim KIF-om :rofl:
    Kakve to točno veze ima s Dinamom, pripremom utakmice i statističkim analizama?
  • GZomanid
    572
    Ispunio anketu ali ipak nije došla mailom. Kome da se obratim da mi se ažuriraju podaci? Naveo ju jesam kao član i s njom se logiram na službenim stranicama, znači da je u sustavu..
  • NitkoBitan
    11.8k
    Ma ne treba ih pilat sa glupostima, kao da nemaju pametnijeg posla (bolje da se bave sto brzim rjesavanjem zahtjeva za clanstva da ljudi ne cekaju mjesecima). Mozda im nije ni bio cilj poslat apsolutno svim clanovima nego su se vodili po nekom random odabiru odredenog uzorka. Uostalom link ankete je bio javno dostupan...
  • Zagi
    4.9k
    Samo statističke analize i analitičke i stručniji sadržaj me zanima ako bude. Dakle pripreme utakmice, ideje, suradnja s kineziološkim faksom itd...Majki2111
    Hmm inicialno sam bio protiv ove ideje makar i sam volim ovakav sadržaj. Nije mi to tema za mjesečnik.

    Ali možda kao fokus na trenerski kadar u pripremi jedne, najbitnije utakmice tog mjeseca.
    Ili jednom u dva-tri mjeseca, ovisi kada su padale velike utakmice.

    Primjer ove sezone bi bio dva tjedna pripreme Jakira i pomočnika za dvije utakmice protiv Betisa.
    Pa poslije toga dva back-to-back derbija.

    E sada, ako se napravi površno bude nezanimljivo. Ako se napravi deep dive, možda je previše informacija protivnicima za ubuduće?

    Možda ipak ne.
  • superhik
    10.2k
    Ma ne treba ih pilat sa glupostima, kao da nemaju pametnijeg poslaNitkoBitan

    Zašto misliš da su kontakt podaci jednog (a izgleda da ih je više) člana glupost? Na koji način bi klub trebao komunicirati sa svojim članovima ako ne i preko maila? Osoba zadužena za kontakt podatke članova kluba sigurno sad se ne može baviti time pošto radi dubinsku analizu financijskih ugovora.
  • Mali dioničar
    14k
    Sam primam digitalno izdanje jednih mjesečnih novina (nedavno su prešli u potpunosti s fizičkog na digitalno izdanje i IMO radi se o vrhunskoj stvari). Možete mu pristupiti u svakom trenutku preko mobitela, tableta, laptopa...Captain America

    Bug ima tiskano izdanje.
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Iako sam glasao da po mojoj procjeni treba svaka 2 mjeseca izlaziti novi broj sada vidim kakva je to greska. Ipak svaki mjesec jer se moze izvuci veoma kvalitetnog sadrzaja svaki mjesec. Izvjestaj sa utakmica,nesto sto se dogadjalo tih tjedana sto se pripreme utakmice tice,ozljede,problemi,nekakve insajderske informacije. Intervju ili vise njih sa nekim od igraca/stozera/uprave. Jos malo pa cemo docekati radove na Kranjci a kasnije i na Maksimiru sto znaci mjesecno izvjestaji sa gradilista, rubrika tipa “Pogled sa gradilista” itd itd. Kada krene gradnja tu rubriku i tijek radova bi mogao popratiti gospodin Kamenski te iz svog strucnog kuta objasniti tijek i nacin radova,naravno ovisno o svom slobodnom vremenu.. Stvarno veliki potencijal da izlazimo svaki mjesec u novom primjerku…
  • Sajla
    3.2k
    do sad sam dobivao mailove, ovaj nisam. ali ukućani jesu. negdje se nešto pobrkalo izgleda.
  • Dudu9
    422
    ja sam poruku našao tek u neželjena pošta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.