• Mr Blue
    3.3k
    Ovu subotu očekuje nas prava plava poslastica - dupli program!

    U klasičnom, pravom nogometnom terminu - subota u 15h, Dinamo će na Maksimiru ugostiti zaprešićki Inter! Izvrsna je to prilika da pružimo podršku igračima i treneru pred ključnu utakmicu Lige prvaka protiv Shakhtara. Nastavimo dobar odaziv na tribinama kao protiv Osijeka, ubacimo u brzinu više i pokažimo kako na tekme dolazimo zbog Dinama te zajedničkom pjesmom gurnimo Plave ka novoj pobjedi!

    Nakon tekme na Maksimiru pozivamo sav plavi puk u Kutiju šibica gdje će Futsal Dinamo u 20h ugostiti šibensku Crnicu. Gorak okus lošeg starta u sezonu može isprati jedino pobjeda protiv zahuktalog protivnika. Na terenu nas očekuje bespoštedna borba za svaku loptu, a na tribinama Kutije sprema se još jedan navijački spektakl!

    Vidimo se!
  • Mr Blue
    3.3k
    Vizual za subotu:

    e4opx5rfqryo22co.jpg
  • agramZ
    2.3k
    zamisli sad da gnk objavi ovaj vizual na svojim medijima :lol:
  • Crusades1986
    9.5k
    cudim se da se vec nisu zalili kak im se kradu intelektualna i autorska prava na grb. :scream:
  • Hipo
    406
    cudim se da se vec nisu zalili kak im se kradu intelektualna i autorska prava na grb. :scream:Crusades1986

    Zašto bi se žalili što navijači pozivaju sve na tekmu na maksimir?
  • Crusades1986
    9.5k
    malo sam prevec sarkastican bio. Al sa GNKom nikad ne znas :joke:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    to je prakticki i nemoguće jer moraš znat da GNK skoro pa i uopće ne podupire Futsal Dinamo jer je Futsal momcad klub koji stoji kao ideal navijača i koji podupire navijače u svakom pogledu i svaku im se utakmicu zahvaljuju i pišu o njima .... a "naša draga uprava" (GNK) sa onom fufom na čelu i njezinim "nadređenim" uopce ne podupiru BBB nego isključivo navijače koji su tu zbog financijskog interesa i koji su prodali svoj ponos i obraz.(ISPRAVITE ME AKO GRIJEŠIM)
  • ZGV
    3.1k
    Apsolutno si u pravu
  • Pop corn
    4.8k
    cudim se da se vec nisu zalili kak im se kradu intelektualna i autorska prava na grb. :scream:Crusades1986

    Srecom pa DTSM i Futsal Dinamo nemaju veze s ovim pa ne mogu ništa nikom....
  • Pop corn
    4.8k
    Inace od 11h u Biankinijevoj ulici (spaja Zvonimirovu i Marticevu) danas se radi novi grafit pa pozivamo sve da nalete tamo na cugu koja je pripremljen (ima pive i vine) i time daju donaciju za idući veliki grafit koji će se raditi na Martićevoj. Naravno osim cuge i donacije ideja je podružiti se prije tekme na Maksimiru i u Kutiji Šibica

    EDIT: Otkazana akcija jer je predstavnik stanara okrenuo sve stanare i zabranio grafit :shade:
  • agramZ
    2.3k
    ne razumijem kako si procitao moj komentar i nisi shvatio da je sarkazam tj. zajebancija. znam dobro sve. pitao se gnk da se ukljuci u ovaj forum, barem u predictor, ali zna se dobro da nece iz jednostavnog razloga sto je forum povezan sa BBB, FD i DTSM-om..
  • Mr Blue
    3.3k
    genijalac neki :roll:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    znam ja da si se ti zajebavao jer pojam svake zafrkancije/sarkazma je u onom smile-u samo sam prokomentirao to tvoje kao neku temicu..ja bas kao i ti znam da je to nemoguce da se desi ..barem ne u ovom vremenu
  • ZGV
    3.1k
    Ne vjerujem kakav je ovo sjebani grad
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.