• Sajla
    3.2k
    slažem se, zato velim da oni "nemaju ni dio preduvjeta". koji slobodni igrač bi došao kod njih sa saznanjem da se u poluvremenu prvo ide na raport pod tribinu ako iste novce može dobiti drugdje? nije da ovi mogu platiti toliko više da bi to prevagnulo. a broj kalika, šarlija i sličnih igrača s hajdukovim tetovažama je ograničen, nema ih na cijelom svijetu ni kvalitetom ni brojem dovoljno da se sastavi ekipa konkurentna za naslov, a s odjidjama ne mogu ništa.
    u bilo kakvim normalnim okolnostima oni nisu prijetnja. mi samo moramo u svom klubu raditi na sebi.
  • NKDZ86
    206
    Kaže sn teška depresija u splitu, kao grad duhova, svi se sakrili u mišju rupu, boje se da ih neko ne ponudi fritulom na rivi
  • Papastrumf
    9.4k
    Je li dosta više o tom hajduku? Jel moguće da ste toliko iskompleksirani? Jedno je pisati o njima u danima derbija, ali ovo je sad već stvarno bolesno!
  • NORTE
    9k
    Samo malo, zašto ne bi ljudi pisali o patnjama najvećih rivala?
    Pa ovo šta sad radi ovaj preostali litavski alpinist je baš za ismijavat.
    Nakon promašene sezone ovaj igrokaz je smijeh.
  • NKDZ86
    206
    Reci kolega u čemu je problem? Da li je ovo tema hnl? Je.
    Da li su tovari na aparatima? Jesu.
    Da li su najavljivali titulu, itd.? Jesu.
    Da li smo sretni kaj su se spustili na zemlju? Jesmo.
    Najte kaj zameriti rekli bi
  • Sava Krpa
    208
    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/veliki-preokret-brekalo-umjesto-u-dinamo-ide-u-hajduk/2533036.aspx

    Samo mali podsjetnik kako su uživali i kako su zazivali našu propast kad je drekalo odlučio postati bili tić.
  • Bosna86
    11.5k
    Je li dosta više o tom hajduku?Papastrumf

    Samo si u glavi zamisli peti mjesec i proslavu titule na Kranjčevićevoj i odgovor će ti se sam dati
  • Facke
    2k
    Pa zake nebi podelili tu svoja mislenja? Mi sme ovde vu forumu vecinom normalni ljudi , bez nekih kompleksa , nas jednostavne zanima i stanje v drugim klubovima tak i v Hajduku. Zake bi bili ko dosta njih dele da nas neceju ni spomenuti i siriju mrznju? Mene je sasvim uredu da tu podelime mislenja o Hajduku vec par dani. Dogadaju se zanimljive stvari dele tak da je cist normalne da covek teri se zanima za HNLa trenutne njih dosta spominje. Mene te nije komoleks nek normalna ljudska stvar da te zanima, pogotove kad nam je najveci rival vu lige u pitanju.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ako se želite nasmijati upišite u ovu gore tražilicu foruma riječ ''Brekalo'' pa čitajte komentare iz prošlosti.
  • Jurki
    8.4k
    Navodno je i Čurka zdigel sidro.

    Znam da nekima ide na zivce pisanje o tovarima.. ali da ga jebes nemrem prestati uzivati u tome kak se guše u svojim govnima koje su izasrali.
    Pogotovo nakon svih napisa kak se Dinamo raspada, kak smo na rubu bankrota.
    Cjelogodisnjeg medijskog izdrkavanja o posjeti, atmosferi, clanovima, dispetu i ostalim pizdarijama. Pisanju o tituli nakon prvog kola, kupnji godisnjih karata za Kranjču..di se bu profestal u srcu Zagreba povijesni i jedini cisto osvojen naslov prvaka..itd itd..
    I da bi na to sve u 10 dana se raspali ko kula od gnjilih karata.
    Di su Mudrazija, Petko i Kulen u 10 dana zabili posljednje čavle u njihov lijes.
  • Paggini
    5.7k
    Mislim da je ovo minimum što možemo ispoljavat svoj gušt nakon 8 mjeseci svakodnevnog ponižavanja i onaniranja nad našom situacijom.

    Lako i za ovaj navijački aspekt, mi smo bili loši u HNLU, oni su bili bolji, to je sve korektno zajebavat se, ali njihovo guštanje i ruganje s našom situacijom u upravi, s izborima, borbom za predsjednika i svime, koje je došlo i do razina ponižavanja na pojedinim forumima, komentarima i kojekakvim kutevima interneta, uz naravno zazivanja raspada i kolapsa - e to me je recimo posebno zasmetalo ove sezone.
  • Danko
    545

    Upravo tako
    A još je veći gušt zato jer smo im upravo mi zabili predzadnji i zadnji čavao u lijes ambicija i upravo usred poljuda.
  • NORTE
    9k
    ove ostale (net, tportal) nisam otvorio valjda 10 godina, nisam se iskreno ni sjetio da postoje. :lol:Neki tip
    Samo da te ispravim, tportal jesi jer sjećam se da si meni jednom odgovorio s kojeg portala je neki citat, a mislim i da si i njih znao prenosit u shit of the day.

    Što se tiče nethr-a, oni su nedavno napravili fuziju sa solidnim rtl-ovim news portalom pa su sad ok.
  • Jaro
    5.4k
    Navodno je i Čurka zdigel sidro.Jurki

    Ćurka je u zadnjem UPU spominjao nešto: "Znate vi šta ja prolazim sam sa Hajdukom..." i onako, baš je izgledao kao da je lapapa...
  • DrawTube
    2.8k
    Hoće li biti prilog na RTL Direktu gdje će Mojmira u studio pozvati člana udruge NH i reći
    "Još jednu godinu nećete osvojiti niti jedan trofej, navijačka skupina vam je izbila više od 300 000 eura iz proračuna i zatvorila stadion, maknuli ste predsjednika koji je jedini uspio nešto napraviti, nakon hajke na suce ispostavilo je da vas guraju cijelu sezonu .." kao što je tako posvetila prilog nama?

    Pitam za prijatelja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.