• Banana 2
    446
    Mislim da im Sigur i Puki nisu krucijalni. Pukštasa bih i ja na njihovom mjestu prodao i zamijenio tečnijom desetkom koja može bolje vezati linije. Na zadnjem veznom imaju i Žapera koji će se vratiti, a Sigur nije igrač od tolike prevage.
  • Captain America
    13.9k
    Na Imbexu piše da je Nikolič podnio ostavku, a ističe mu ugovor na kraju sezone :rofl: She didn't dump me, I dumped her.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Jebo vas Puki.
  • Droljo
    5.1k
    Deru reset potpuni slično kao i mi. Većina ovod im prognozira raspad al ne kužim zašto. Možda im dođu sposobniji ljudi i skrpaju neku ekipu na kosturu ove (Perišić, Livaja, Melnjak, stoperi itd). Naravno da nama ne mogu niš jer ovisimo samo o sebi i kako bumo mi složili roster. Igrat će se nova sezona i u europi uz dozu sreće mogu dogurati do grupa. Ne treba njima puno. Dobar trener, dva tri igrača uz minimalnu prodaju i imaju solidnu ekipu. Za prvenstvo, ponavljam, sve ovisi o nama.
  • superhik
    10.3k
    Rekla bi Azra: Bankrot, mama
  • Mlađi referent
    10.6k
    Otišla im i neka žena kaj vodi Hajduk Digital, opaki reset na svim poljima

    Slažem se s @Droljo, očekujem ih pored svega ovog opet konkurentne iduće sezone, mislim, koliko toliko. Ne vjerujem baš da ide povratak u 2013. ili 2020., jer ima tu mesa u ekipi. Sve drugo ovisi samo o nama, kako ćemo odradit ljeto.
  • don
    1.8k
    Možda im dođu sposobniji ljudi i skrpaju neku ekipu na kosturu oveDroljo

    a mozda im dođu ljudi poput Josipa Pavića koji nema nikakvih dodirnih tocaka sa nogometom i kojeg je izabrao njihov NO (isti NO koji će i izabrati na kraju predsjednika). Ako su htjeli jednog takvog, znamo svi kako vitar puše kod njih onda.
  • Droljo
    5.1k

    Bumo videli.


    A i to bumo videli...
  • mali M
    3.5k
    Opet ponavljam nitko (barem ne većina) tu ne misli da će se raspustiti klub i ugasit iz svih natjecanja. Neda mi se tražiti al netko je dobro rekao, njima na sav uložen trud, cijeli "all in" stav ovih sezona, sva pojačanja koja su doveli, je ravno raspadanju kluba kad se uz sve to vrate na početne postavke. Bit će oni opet u prvih 4-5, i uvijek na početku sezone oni "idu na titulu", ali realno moglo bi im se dogoditi ponovo napad na titulu do 15.8., a europske ambicije se rasplinuti nakon prvog pretkola u kojem zaigraju. Mislim da se omalovažava utjecaj kako se rasplela ova sezona na njihove glave.Luzerski mentalitet. A i gotovo sam siguran da neće ostati i Livaja i Perišić i Brekalo i Uremović i Puktaš i Sahiti... raspast će se to jako jer financijski to više ne mogu održati.. dok je bilo nade (koliko god besmislena bila) u osvajanje prvenstva, za ulazak u LP i vječiti prvaci oni su mogli prodavati demagogiju "bit će para", ja zbilja ne vidim kako bi oni trebalo nagrepsti lovu za ovolike plaće bez prodaja i odlazaka i ajmo jovo nanovo...
  • Simba
    19
    Kod nas sam očekivao borbu za prijestolje i pad u igri, ali smo se izvukli sa minimalnom štetom. Čak bih rekao da je to sve dobro završilo. A ovo što se događa dolje je prava bežanija, vjerujem da je klub zadužen do grla. Lukša je trošio šakom i kapom lovu koju nije mogao nasmagati i sad kreće kolaps
  • Jurki
    8.7k
    Jos da potjeraju par senatora i krenu s "nasom dicom" i napravili su puni krug.Petar86

    Samo se krug nastavlja jer su vec taj model isprobali.. naravno bez vizije i strpljenja.. jedina razlika bi bila da su se sa cestovnog prebacili na makadamski kruzni tok.
  • Sajla
    3.5k
    Rijeka je ove sezone složila momčad za "0 eura" i trenutno je prva. postoji li mogućnost da se dole dogodi nešto slično sljedeće sezone? postoji, ali oni nemaju ni dio preduvjeta koje je imala Rijeka. situacija im je kaotična, organizacijski se raspadaju i teško je da će se preko noći pojaviti ljudi koji će to složiti. i neka. ali niš od toga nije ni bitno koliko je bitno da mi odradimo svoj posao kak treba, da se konačno odradi pošteni prelazni rok, da se nastavi sa započetim procesima oko članstva, sponzora, marketinga, stadiona... a prije toga završiti ovu sezonu na pravi način. daj mi samo pobjede!
  • Jurki
    8.7k
    teoretski je moguce da oni sklepaju ekipu koja bude u "igri" do pred kraj prvenstva. Međutim da se tak nekaj i desi..opet bi se raspali jer je dole tak toksicna atmosfera da to sigurno nije izdrzivo.
    Isto tak ovogodisnja Rijeka igra ili igrala je do sad bez imperativa naslova prvaka.
    Da dole preselis celu tu kompletnu Rijekinu ekipu tj da im samo promijenis dresove raspali bi se odavno.
    Nije isto igrati bez opterecenja ili kad ti je "noz pod vratom" svaku utakmicu.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Evo SN pišu da Nikoličijus možda ostaje te da će novi PU pokušat ispregovarat ostanak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.