• deda
    27.4k
    Ne bi ni oni K. ne boj se :wink:
  • SAS1987
    13.2k
    Ostali bi samo Pravednici.
  • Nbbbm
    187
    Ja sam svjestan da za mojeg života Dinamo više ne bude nogometni klub al želim da barem Joži Manoliću ostavimo nekaj da se veseli ☺
  • Bosna86
    11.5k
    Kakve ti gluposti decko pises, Dinamo ima preko 100 g tradicije i ti bi radi 15 g mraka izbacivao klub u zadnji rang... Ova prica je pricana prije 7-8 g kad se gospodi nije borilo protiv sistema, jedini Dinamo koji postoji je onaj osjecaj u nasim srcima, ako to ostane cisto, a vjerujem da je ostalo to je dovoljno... Svi oni koji zazivaju utopiju ne idu na utakmice sada, a sigurno ne bi ni u petoj ligi... Ako vam se vise ne ide, jednostavno prestanite i sklonite se, nemojte trovati cisto iz postovanja prema ljudima koji su jos uvijek tu
  • Nbbbm
    187
    Nije to nikakvo trovanje samo moje mišljenje i kak ja gledam na situaciju u klubu. Za odlaske na utakmice ne brini i dalje sam tu :smile:, ne kao prije ali sam tu
  • superSantos
    2.6k
    Jedini spas Dinamu je izbacivanje u najniži rang natjecanja i kompletno izbacivanje Glavinih kadrova iz kluba, zadnjih 15 godina su najveća i neizbrisiva sramota u povijesti kluba, sve ostalo su puste priče, nazivajte me utopistom, idealistom, nerealnim i nek se niko ne naljuti jer ste me već banirali zbog 'prćije' ali to je činjenicaNbbbm

    Sve me strah te mase utopista, idealista i nerealnih koji bi takav klub pratili u 2. županijskoj
  • deda
    27.4k
    Možeš povući paralelu s FD
  • xavier
    11.1k
    Nema se tu što razmišljati hipotetski. Imamo jasan primjer. Klub u Europi redovito gleda 20+ tisuća ljudi, a u HNL-u zanima tek njih par tisuća. Da igramo niže lige, ostalo bi par stotina ljudi sa sjevera i još stotinjak entuzijasta. I to je na žalost to.
  • BluePhone67
    3.1k
    y7idlugm2fzlfhvw.jpg
    c4buclaac3vc5oe3.jpg
    vzolsq0womfjjxbe.jpg

    Sn 30.12.2019
  • Krizy
    35k
    Prijateljske:

    ZTE (Mađarska)
    Slovacko (Češka)
    Orijent (Hrvatska)
    Koper (Slovenija)

    Hvala
  • deda
    27.4k
    Šahtar ti je višak
  • Guinness
    1.9k
    Prijateljske:

    ZTE (Mađarska)
    Slovacko (Češka)
    Orijent (Hrvatska)
    Koper (Slovenija)
    Shakhtar (Ukrajina)
    MaliVesad

    Sve zatvorene ili?
    Koje su u rovinju?
  • deda
    27.4k
    ZTE je na Maxu, ostale u Rovinju. Prvi dio pitanja tko zna. :smile:
  • Krizy
    35k
    Drugi put ću pažljivije i dok se razbudim :lol:
  • Kwedi
    3.8k
    Karlovačka tiskara Lana najveći donator Kolindine kampanje s 200 hiljada kuna.

    Zna se :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.