• Svi na Sjever
    1.9k
    Mene kod Modrića i kod Lovrena zanima najviše teren, kao i kad dolazi RPG ili Hoxha.

    Teren me zanima gdje ces biti baja, kao i kod Jakira imas ili nemas rezultat, Dinamo je iznad nas svih.

    Al da se razumijemo Modrićev povratak je dimenzija više u svim segmentima, pa i povratak za kojim smo žudili na mnoga velika imena koja se nikad nisu vratila.

    Lovrena igracki ne bih podcjenio,pričamo o najboljem štoperu u povjesti Hrvatske,nedavno gledam Arsenal-Porto ,Pepe najbolji igrac na terenu u 120 minuta.
  • Bosskovitz
    7.3k
    Nogometaši se po meni ne bi smjeli baviti politikom dok igraju.deda

    Ja se čak i ne slažem, nek se slobodno bave politikom, ali onda ne smiju kukati što snose posljedice bavljenja politikom. Kakva god ona bila. Hoćeš veličati Putina? Ok, to je apsolutno tvoje pravo, ali nemoj onda kukati kad te normalni ljudi prekriže i izgube poštovanje koje su imali prema tebi. Svi bi prava, nitko ne bi odgovornosti.

    Osobno me ni najmanje ne zanimaju Lovrenova politička, a još manje geopolitička stajališta. Kod igrača me zanima isključivo terenBanana 2

    Opet ću se vratiti na isto: kod Lovrena nisu problem geopolitička stajališta. Nikog nije briga za koga on glasa, što misli o federalizaciji Europske unije ili za koga navija između Kine i Tajvana. Biti protiv Putinove bezrazložne vojne agresije na susjednu, suverenu državu je kao biti protiv genocida ili biti protiv silovanja. To nije geopolitičko nego civilizacijsko pitanje. I mene kod igrača zanima isključivo teren, ali izvan terena on mora postojati u okviru nekih generalnih civilizacijskih vrijednosti u kojem postoji 99,999% igrača.

    do jučer nam je igrao srbin u momčadi kojeg i danas slavimo u njegovim objavama za Dinamo je malo licemjernomali M

    Kakve to veze ima? Komnen ni jednom riječju ni djelom nije podržao rusku agresiju i Putina - za razliku od Lovrena. Ne vidim ništa licemjerno u tome. Nitko nije imao problem s tim kaj je Srbin, a svi bismo imali problem da je bio rusofil, četnik ili nešto slično. Isto tako nitko nema problem ni s Lovrenovom nacionalnošću nego s potpuno neprihvatljivim porukama koje šalje u javnost.



    Odjebi od mene i prestani me prozivati za pizdarije koje nastaju u tvom bolesnom umu, a samnom nemaju veze. Ne mogu biti jasniji.
  • GaijiZG
    581
    Opet ću se vratiti na isto: kod Lovrena nisu problem geopolitička stajališta. Nikog nije briga za koga on glasa, što misli o federalizaciji Europske unije ili za koga navija između Kine i Tajvana. Biti protiv Putinove bezrazložne vojne agresije na susjednu, suverenu državu je kao biti protiv genocida ili biti protiv silovanja. To nije geopolitičko nego civilizacijsko pitanje. I mene kod igrača zanima isključivo teren, ali izvan terena on mora postojati u okviru nekih generalnih civilizacijskih vrijednosti u kojem postoji 99,999% igrača.

    Sve to stoji, ali ne mogu se oteti dojmu da nekima zapravo najviše smeta Lovrenovo pjevanje Thompsona u Brozovom bircu, i njegova kritika obveznog cijepljenja, al to skrivaju iza kritike njegovog navodnog putinofilstva. Propitkivanjem samo tražim transparentnost.
  • GaijiZG
    581
    Jel se zna težina RPGove ozljede?
  • Dzoni
    101
    sutra ce se znat kad ode RPG na pregled, on sam kaze kako nije nista strasno
  • Jurki
    8.4k
    da vjeruje kako ce Hajduk ove godine biti prvak
    — NitkoBitan

    Samo cu reci jedno gospodinu Andyju Bari.. bit ce kurac hajduk sampion
    Jurki

    Kako vizionarski :rofl:
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    kolega ne vrijeđam te. Ali posvećivanje vremena čovjeku koji izjavi da je Grbić najbolji golman u Hrvata, jednako je pokušaju da solnicom začiniš more.
  • Jurki
    8.4k
    samo za podsjetnik kaj je taj veleumni manager izjavil pocetkom sezone..
    i imal sam na umu cijele sezone da kad bu i sluzbeno.. da sam sebe quotam ... bilo jace od mene :lol:
  • Banana 2
    380
    Opet ću se vratiti na isto: kod Lovrena nisu problem geopolitička stajališta. Nikog nije briga za koga on glasa, što misli o federalizaciji Europske unije ili za koga navija između Kine i Tajvana. Biti protiv Putinove bezrazložne vojne agresije na susjednu, suverenu državu je kao biti protiv genocida ili biti protiv silovanja. To nije geopolitičko nego civilizacijsko pitanje. I mene kod igrača zanima isključivo teren, ali izvan terena on mora postojati u okviru nekih generalnih civilizacijskih vrijednosti u kojem postoji 99,999% igrača.Bosskovitz

    U neku ruku se i slažem, ali mislim da banaliziraš.
  • Pop corn
    4.8k
    10 stranica ispisano o Lovrenu, a nikom nije lik u primisli oko povratka u Dinamo
  • Mali Zeus
    9.3k
    Na stranici smo 666.

    Samo kažem.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Sve to stoji, ali ne mogu se oteti dojmu da nekima zapravo najviše smeta Lovrenovo pjevanje Thompsona u Brozovom bircu, i njegova kritika obveznog cijepljenja, al to skrivaju iza kritike njegovog navodnog putinofilstva. Propitkivanjem samo tražim transparentnost.GaijiZG

    Briga me jel pjevao Thompsona. Lik je glasan kad treba otkazati pretplatu na Disney, a o Putinu i ruskoj agresiji ni riječi. Što se tiče cijepljenja, veliki antivakser, a lik se uredno cijepio. :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.