• deda
    28k
    Without club
  • Jurki
    8.7k
    Svi oko dinama koji su ikad surađivali sa glavom i imali koristi sad koriste sve što imaju da pokažu da je dinamu bilo bolje dok je vožd bio tu.

    To što bara želi da dinamo propadne je samo zato što više nema utjecaja na trqnsfere u dinamu ko nekad.

    Vjerojatno jedan od razloga što rukavina ne igra
    Ludovic IX

    Alkar @Ludovic IX u sridu 3 punta
  • Georg Koch
    3.6k
    pa sta s time zelis reci? Najbolje nikoga da ne dovodimo, ni Tueta iz Rome ni Olma iz Barce. Jer proizvodimo mnogo Olmica oko Maksimira. Smijesno :D :D
  • Jurki
    8.7k

    Totalno nisi skuzil kaj sam htel reci.
    Naravno da se bu fulalo. Naravno da treba dopeljati i “ Burtone i Fotse”.
    Ali je doticni pametnjakovic.. najpametniji manager na svijetu tvrdil da bu to novi Šuker. I sve kaj taj izjavi se smatra najtocnijim.
    Edit: jebe ga kaj vise nebre vrteti igrace kak je prije. Jebe ga kaj vise nebu tolko Dinamovih ojerica doslo.
  • Georg Koch
    3.6k
    pa mozda je imao potencijal biti bolji od Olma kojega je isto dopeljao, pa propao kao xy talenata iste/slicne kvalitete i potencijala. Mozda mu se samo svidio H20, dobre studentice i cao ;) Zaj.se, ali glupo je tako suditi, pouku kuzis. Ne branim Baru, jebe mi se za njega, niti sam mu odvjetnik. Logicno da je njemu od svega najvazniji osobni profit i ugled, ne treba biti tu pametan da to zakljucis. Ali da je masu stvari u pravu sto se tice naseg kluba sada, je i to je to.
  • Jurki
    8.7k
    Logicno da je njemu od svega najvazniji osobni profit i ugled, ne treba biti tu pametan da to zakljucis. Ali da je masu stvari u pravu sto se tice naseg kluba sada, je i to je to.Georg Koch

    E konacno smo dosli do srzi problema kaj njega jebe. “Osobi ugled i profit”.
    A ta masa stvari kaj u klubu ne stima.. te stvari ne stimaju godinama i to nije nist novoga kaj nismo znali.

    On je isto ko i kujsa.. laje, ali ne laje zbog sela (kluba).. vec laje radi sebe.
    A za klub ga uopce nije briga.
  • DiddyGuela
    949
    Bara se prosrao prilikom gostovanja na podcast inkubator nekoliko mjeseci prije SPa kada je Grbića nazvao "nasim najboljim golmanom".

    Reklo bi se - svaki cigo svoga konja hvali.
  • Georg Koch
    3.6k
    nismo tu dosli do srzi, to je opcepoznato, to je jebeni biznis i bilo kojem drugom menadzeru na svijetu. Naravno da mu je to prioritet.
    A mi kao klub moramo imati mudre i sposobne ljude koji ce se uspjeti prilagoditi te i od ovakvih(a bome je menadzercina) na prihvatljive nacine poslovanja - izvuci korist.
    Jer niti mi ne volimo Baru kao personu, nego gledamo svoju osobnu korist iz toga - kao klub.
    Amen
  • Facke
    2k
    To nas Bara vec duze ima male na piku. Kaj mu treba male vece provizije. Evo naprimjer ova izjava za Fayea da Dinamo nije znal kaj snjim je glupost. Istina je to da je Faye imal probleme a papirima a zbog toga je dolazil samo 2-3 dana na trening a ostale dane ne. I to je duze trajale pa je na kraju zavrsil u Kustosije.
  • NitkoBitan
    12.3k
    I nakon podizanja Dinama i vracanja Hajduka na stare postavke ima obraza rec da vjeruje kako ce Hajduk ove godine biti prvak. U njemu je bolesna mrznja prema Dinamu (i ljudima u njemu) koju oprezno dozira izjavama, naravno zbog sadasnje nemogucnosti ostvarivanja maksimalne financijske koristi kao sto je mogao ostvarivat dok je bilo Glave.
  • Jurki
    8.7k

    Kak je do sad godinama sve štimalo po njemu a sad odjednom ne štima?
    A jedina je istina to da nije štimalo ni prije, a ne stima ni sada.
    Jebe ga kaj nema vožda da skupa strpaju pare u dzep.
    Ali da to je tocno da i s takvim vragom moras imat posla.. nazalost
  • Georg Koch
    3.6k
    sigurno da je sve vezano za sportsku politiku i transfere fukncioniralo bolje. Koliko bolje ovisi o datom periodu. Za to samo pogledaj ovo ljeto i ovu jesen, kadar itd. Meni je ovo smijesno sta moram navoditi, svi lajemo 3mj na isto, a isto ukazuje na to o cemu pricamo.
  • Jurki
    8.7k
    da vjeruje kako ce Hajduk ove godine biti prvakNitkoBitan

    Samo cu reci jedno gospodinu Andyju Bari.. bit ce kurac hajduk sampion.
  • Jurki
    8.7k
    sigurno da je sve vezano za sportsku politiku i transfere fukncioniralo boljeGeorg Koch

    Kak je funkcioniralo bolje ako su i onda i danas isti ljudi u klubu?
    Zadnjih 20+ godina nasa dolazna transfer politika se vodi istim nacelima. Skupiti sve pokemone iz hnla. I naravno sve te pokemone jebeno preplatiti.
    Dati za Puljica, Atiemwena, Bockaja, Sivonjica, Majstorovica, Radonjica, Andrijasevica cca 10 milja i plus place je ludost.
  • Georg Koch
    3.6k
    bolan koga briga za ljude covjece bozji, rezultati sportske politike vidljivi kroz kadar, ulazne/izlazne transfere, propusti vezano sto se moglo/trebalo uciniti u datom trenutku itd.su bitni.
    Nikad se ni ovdje nije lajalo kao ovo ljeto na sve navedeno. Zasto? Zato sto je vjerojatno odradjeno bolje nego ocekivanog, wow. A napokon smo docekali neke svoje ljude, mislim bar za 70% ljudi na forumu.
    Btw.ja mislim da ti mene lozis sa ovim pitanjima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.