• Droljo
    4.8k

    To i ja velim. Zašto ne bi iskoristili čovjeka po svim točkama koje si naveo za uspon kluba baš zbog grijeha iz prošlosti? Bolje da ostane u madridu ili ode arapima a dinamu ne vrati ništa? Skroz ludo
  • Droljo
    4.8k
    Kaj bi trebali svi zaboravit i oprostit Modriću za krađu jer je dobar igrač?kibic

    Eto. Pogledaj moj post iznad.
  • NORTE
    9k
    Tko zna kakvi su Lukini planovi i ponude, ali Euro je prilika da ga se proba vratiti.
    On navodno želi ići i na SP 2026.

    Zeko je tu svakako određeni faktor, kao i predsjednica uprave dinama koja kaže da je bliska s Lukom i njegovom obitelji.

    Jasno vam je da bi u Zagrebu i šire zavladala Modrićmanija.
  • Time
    528

    Sa svjetskim 2026 bio bi igrac sa najvise odigranih ep i sp u povijesti,uz ronalda
  • rioda
    2.1k
    Ja bi još dodao da će nam olakšati ostanak naših igrača jer sam siguran da bi npr. Petković, Baturina, Sučić... sigurno ostali igrati s Lukom
  • Banana 2
    380
    Ja sam siguran da će SP njemu biti među najvažnijim faktorima u izboru novog kluba. Baš zato bi ga bilo dobro uigravati sa Baturinom u Dinamu.
  • kibic
    997
    Može, nek vrati lovu, javno se pokaje i slijedi iskupljenje.
  • Droljo
    4.8k

    Ma zaboravi...
  • Oluja
    3.6k
    Gotovo sam siguran da ova objava u Marci nije poziv nego objava da je realizacija Modrića u Dinamu gotova stvar. Svojim dolaskom Luka ce se uvelike iskupiti za grijehe iz proslosti jer ce Dinamo visestruko profitirati, a sebi ce osigurati jos dvije godine igre na manje zahtjevnom nivou ali dovoljno kvalitetnom da ukoliko ga zaobidju ozljede i ne dodje do nekog naglog pada u formi odigra jos jedno svjetsko prvenstvo. Win-win situacija.
  • Time
    528

    Lovu ce vratit i to 5x svojim dolaskom.
  • Majki2111
    2.6k
    https://www.marca.com/futbol/real-madrid/2024/04/06/66111b5846163f0b218b459b.html

    Prvi članak na Marci, čitajte komentare.

    24 sata je napisao da je to plaćeni oglas Marci...
  • rioda
    2.1k
    A tko je snimio video? Možda sam Luka :grin:
  • Izet Hajrović
    809
    Postoji li mogućnost da je na tom videu upravo Modrić taj koji okreće list? Možda zvuči smiješno, ali to bi mogla biti njegova ruka. Bio bi to dosad neviđen marketinški potez kad bi uskoro objavili snimku sa suprotne strane na kojoj se vidi kako Luka čita Marcu.
  • Droljo
    4.8k

    Pa jel nije to ženska ruka?
  • kibic
    997
    Žao mi je, ali mislim da je nepotrebno objašnjavat kak to nije isto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.