• PlavacZRima
    230
    Ljudi postavili su gro novih kamera za brzinu pazite se,stavil bi slike al neznam(ima na storyima od autmarket.hr,pa neko vićan nek postavi), Dubrava,Stupnik,Slavonska,Zagrebacka,kod Arene,Jankomir...
  • Doktor Kunić
    2.4k
    uff bilo bi dobro kad bi neko znao točne lokacije

    Inače jel koristite ove aplikacije za radare jel ima neka provjerena da je 100% točna? Ja koristim radar bot i rekao bi da je točna u 90% kamera i radara
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ne razumijem poantu tih kamera... pogotovo na nekim lokacijama...primjerice slavonska. Najveća sranja se tamo događaju kad je na cesti puno automobila i debili rade sranja, da bi valjda došli do cilja 2min brže, uletavaju u škare i slično, a u tom periodu se tako i tako ne može voziti iznad ograničenja.

    Kamere su aktivne kad nema nikog na cesti. Ja sam pobrao kaznu tamo kod coca-cole, ponoć, nigdje nikog. mada znam da je tamo kamera, mada mi auto javlja da vozim preko ograničenja, al zamislio sam se nešto...

    Realno, kog briga ako netko praznom slavonskom vozi 90 umjesto 70? Pa jbt stojiš na cesti pri toj brzini kad nema nikog...
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Inače jel koristite ove aplikacije za radare jel ima neka provjerena da je 100% točna? Ja koristim radar bot i rekao bi da je točna u 90% kamera i radaraDoktor Kunić

    Waze
  • NitkoBitan
    11.8k
    Na kvartu mi izgled trave lagano poprima proslogodisnji obrazac; divlje, nepokoseno i zapusteno. Prosle godine su se pravdali ekstremnom kolicinom kise, kaj im je sad opravdanje? Nadam se da ce ostat dosljedni i da nece kosit vikend pred izbore.
  • Jaro
    5.4k
    kod mene dijelovi pokoseni, dijelovi ne... nije (jos) tolka dzungla...
  • Sljeme
    1.8k
    Tomašević s dresom Građanskog. Vjerojatno bude mu poslužil za potpalu trnjanskih kresova, kak je i onima koje slavi, 1945. godine poslužila klupska arhiva Građanskog kojeg su htjeli uništiti.

    DSC-3754-5ae3538a-9244-4093-942b-cedffa215160-1200x799.jpg
  • Dino
    2.2k
    Meni se ovo cini ko da mu je Zeko dobro metnul. Otisli su na sastanak na kojem je odlucio Tomasevicu poklonit poklon kak i prilici predsjedniku najveceg hrvatskog kluba, a ovaj poklon nemre odbit jer bi ispao seljacina. I sad lijepo Tomasevic za uspomenu ima fotku s osvajacem jugoslavenskog prvenstva koje je bilo okrenuto kompletno protiv Dinama i uz to dres kluba cije gasenje slave on i njegove pristalice. Dobra ideja iskreno!
  • Dudu9
    422
    Pa nije Tomašević Tito pa njemu trebaju takve stvari smetati, dokle gluposti o komunjarama mogu doći
  • Sljeme
    1.8k
    Pa izgledalo bi ljudima smiješno i srali bi da gradonacelnik izbjegava teme dinama i odbija dres građanskog, jednostavno u lose lose situaciji je jer ga ne voli prosjecan navijac dinama, ali mi je drago da ko gradonacelnik zagreba ima dovoljno nosa da zna da je dinamo simbol zagreba i da nema kompleks slikati se ili javno podrzati stvari vezane uz klub, kao sto bi trebao i svaki sljedeci gradonacelnik neovisno o politickoj pripadnostiNino Bule

    Moj komentar ne ide u tom smjeru. Smiješno je to da se jedan ljubitelj Tita i partizana slika s dresom Građanskog kojeg su isti taj Tito i partizani gasili, spalili mu klupsku arhivu, pokrali trofeje i ubili legendu kluba.
    Samo to.
  • Nino Bule
    11.3k

    Smjesno je ali bi smjesno bilo i da odbije poklon dres građanskog, nek se svaki gradonacelnik zagreba slika s nasim obiljezjima, meni to ne smeta
  • Nolifer
    6.5k


    Sve si rekao. Kaj će jednom titoistu ovaj sveti dres. Stvarno bez komentara :vomit:
  • Captain America
    13.3k
    Zatvoreno je parkiralište u Paromlinu, a zamjensko sa smanjenim kapacitetom će biti otvoreno možda krajem godine. Još 13 mjeseci ovoga cirkusa...
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Još jedno iskakanje tramvaja, jel i dalje slučajno?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.