• mali M
    3.3k
    Pa između ostaloga i kandidiraš se za gradonačelnika grada Zagreba, a ne dijela njegovih građana. Kakve su to gluposti. Kandidiraš se da ćeš bolje upravljati sa njegovim funkcioniranjem, a sad smo se sveli na borbe za pobačaje, prava transrodnih osoba i takvih gluposti. Vjerujte mi jednako bi kritizirao da je stvar suprotna jer najgore je glumljenje slobode tako da drugome oduzimaš slobodu.
  • Patak
    2.2k
    Ali nema za majke odgajateljice...nije bilo "održivo", morali su se ti novci preusmjeriti prema prijateljima u begešu.
  • Nolifer
    6.5k
    :down:

    Strava

    :vomit:
  • Sljeme
    1.8k
    Prema ovoj slici udruga je iz Zagreba, a novci su plaćeni ženskoj vjerojatno za put i smještaj u Beogradu. To je još mila majka na kaj sve bacaju naš novac.
  • Aster
    0
    Pozdrav ljudi, možda nisam pogodio Topic ali htio sam pitati nešto.. htio bi dovesti kćer na tekmu protiv Osijeka 11.5. a živimo u Njemačkoj.. koliko se obično prije utakmice puštaju ulaznice u prodaju. Jer vidim da nije moguće kupiti već sad. I jel uopće bude online ulaznica ili ću morati nekoga žicati da mi kupi. Hvala unaprijed na odgovoru
  • dzgkt
    138
    Ulaznice uglavnom idu u tjednu prije utakmice tako da ima još vremena dotad. Uvijek bude online ulaznica tako da oko toga ne budeš imao problema, a najbolje ti je pratit klupske stranice ili društvene mreže za sve vijesti oko ulaznica, uvijek sve objave na vrijeme.
  • Eduardo
    17.2k
    Pjesma "Ustanite Purgeri" napisana je sa ciljem iskazivanja nezadovoljstva trenutnom situacijom i načinom na koji se vodi naš Zagreb, ali i svi ostali gradovi diljem Lijepe naše. Posvetili smo pjesmu svim ljudima koji vole naš Zagreb, koji ga poštuju i čine sve za njegov boljitak pa tako i za boljitak svih njegovih građana.
    Pjesma nije usmjerena protiv bilo kojeg dijela (grada) Hrvatske. Dapače, ona je poziv da se svi skupa probudimo i počnemo brinuti za našu budućnost. Htjeli smo probuditi naš stari inat koji nas krasi čitavu povijest.
    Ne želimo u našim gradovima biti stranci! Želimo da mi i naša djeca živimo dostojanstveno kako zaslužujemo!

  • Jaro
    5.4k
    ne znam jel debilniji događaj ili tekst koji je napisan majko moja... zbrda zdola. 1. Fontana je napravljena 1982.
    2. 4 godine nakon otvorenja nije radila
    * jel napravljena i "otvorena" u isto vrijeme pa nije radila od 1986?
    3. 2017. je preimenovan Trg maršala tita u Trg Republike Hrvatske - kakve jebeno veze ima
    4. tada je fontana obnovljena i "otvorio" je Bandić
    - obnova koštala 700k kn
    i sad ide povijest, bla bla, pa o autoru, pa o kustosici nečeg, pa o Bg

    Kad je prestala radit, kad je obnovljena, zašto? Kolko je koštalo drugo puštanje (ili treće)?


    Zašto gradska vlast troši vrijeme i novac na to (a kao nisu isti ko pokojni Mile)?
  • Nolifer
    6.5k


    I peto

    I ne sam to nego i ovo: "Na inicijativu mjesnog odbora i Vijeća četvrti Trnje" ... :chin: :smile:

    Da se ne propusti....

    https://www.index.hr/vijesti/clanak/pet-udruga-trazi-trg-ahmickih-zrtava-u-zagrebu/2556564.aspx
  • Sljeme
    1.8k
    Uvijek se nađe viška love u našim džepovima za financiranje raznih četničko/pederskih parada ove gamadi na vlasti.

    "Osim za naše požrtvovne antifa pretke, kresove palimo i da bismo upozorili na razne oblike fašizma koji nemilosrdno uništavaju globalno društvo. Moramo se prisjetiti da u ozračju straha i nesigurnosti fašizam buja, a temeljna ljudska prava se zanemaruju. Podrška i popuštanje zapadnih institucija, u kojima sudjeluje RH, pred izraelskom kolonizacijom Palestine, etničkim čišćenjem i genocidom koje izraelska vojska provodi pred očima cijelog svijeta, a protivno svim međunarodnim zakonima.

    Upozoravamo na zaostale antimigrantske zakone i kršenje temeljnih ljudskih prava migranata na državnim granicama, pred kojim RH skreće pogled. Upozoravamo na nasilje prema inozemnim radnicima kojem svjedočimo, nasilje prema pripadnicima LGBTIQ+ zajednice, nasilje prema ženama. Upozoravamo na udar religijskih fanatika na izboreno pravo žene da odlučuje o svojem tijelu. Upozoravamo na izrabljivačke kapitalističke odnose što vladaju našom svakodnevicom i na narušavanje radničkih prava, kako u praksi tako i u antiradničkim zakonima.

    Mnoge nepravde i sve jači stisak ekonomske krize karakteristične su za put u fašizam. Zato se okupljamo i glasno na njih upozoravamo. Podsjećamo kako je važno da u vremenima jačanja fašističkih ideja i podjela budemo solidarni i ujedinjeni. Slavimo antifašističku povijest našega grada, povijest za koju su zaslužne naše sugrađanke i sugrađani koje su se oduprle mraku."

    MAZ Trnjanske kresove organizira u partnerstvu sa Srpskim narodnim vijećem i Savezom antifašističkih boraca i antifašista te pod pokroviteljstvom Grada Zagreba, Gradske skupštine Grada Zagreba i Vijeća gradske četvrti Trnje. Program je podržan od strane Ureda za ljudska prava i prava nacionalnih manjina Vlade RH.

    https://www.maz.hr/2024/04/05/trnjanski-kresovi-2024/
  • flexXy
    1.9k

    200k glasova za ovo, iq test nacije je napravljen ove izbore
  • Captain America
    13.3k
    LoKaLnI iZbOrI sU kOmUnAlNi, A nE iDeOlOšKi!
  • Nolifer
    6.5k


    Baš me zanima ko kolo vodi tamo? :vomit:

    Bal vampira, pod pokroviteljstvom dina..vca senfa! :vomit:

    Sami titoisti :vomit:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.