• db-izbjeglica
    12.6k
    Hocete prestati i nositi naocale jer ih TT nosi?jedan u nizu

    vid mi je odličan, ne trebaju mi naočale.
    čak znam i vladati svojim tijelom, ubaciti loptu u koš i slično...
  • db-izbjeglica
    12.6k
    moj poslodavac ima nekoliko aktivnih gradilišta i po onome što vidim tamo i što mi kažu frendovi koji se bave građevinom radi se o tome da rasporede te azijate po gradilištima kako bi mogli prihvaćati čim više poslova. Evo kod mene na dva gradilišta na svakom po jedan bosanac i 4 azijata lupkaju kamečniće po cijele dane. Garantiram da se nađemo mi sa Zone da bi više napravili. I to rade jer znaju da mogu da ne možeš nać novu građevinsku firmu da preuzme posao.mali M

    tako nešto...na dobrom si tragu.

    znači potpisao si osnovni ugovor na x mjeseci, nakon nekog vremena traže produljenje koje u konačnici ispada 2x mjeseci. komedija...
  • Jaro
    5.4k
    u uredjenom svemiru ovo je svjesna obmana investitora (vise njih u isto vrijeme), al da, zivimo na divljem zapadu bez uredjenog pravnog sustava pa je ok dok god se posao kad tad napravi, nebitno kako - zato novogradnje prokisnjavaju, ruse se balkoni, urusavaju se stepenista kod potresa, fasade otpadaju nakon pol godine...
    I tako je u vise/manje svim bransama, i bilo i prije nepalskog booma...
  • Petar86
    572
    O svemu se trebalo razmisljati prije 15+ godina kad se trebalo placati domaceg radnika, sad je kasno i ne moze se bez strane radne snage. Stvar je sto danasnja mladez (ukljucujuci i mene) ima puno vise izbora za rad od nasih roditelja, koji su radili sve te teske poslove (za male novce), jer su morali ako ne zele van... a da ne govorimo kako smo mi mladji sad da tako kazem razmazeniji, pa nitko ne zeli konkretno raditi gradevinu i teske fizicke poslove. Ja na moru sezone radim na naplati parkinga, koja je valjda 100 puta laksi posao od npr gradevine, a placa je ista... i tako milijun primjera
  • Nino Bule
    11.3k
    Tebi Bošković to ne izgleda smiješno?Sljeme

    Pa izgledalo bi ljudima smiješno i srali bi da gradonacelnik izbjegava teme dinama i odbija dres građanskog, jednostavno u lose lose situaciji je jer ga ne voli prosjecan navijac dinama, ali mi je drago da ko gradonacelnik zagreba ima dovoljno nosa da zna da je dinamo simbol zagreba i da nema kompleks slikati se ili javno podrzati stvari vezane uz klub, kao sto bi trebao i svaki sljedeci gradonacelnik neovisno o politickoj pripadnosti.
  • Dudu9
    422
    Koliko vidimo na sastanku bio cijeli vrh grada i kluba, nadajmo se da će se sve ubrzati oko gradnje oba stadiona i kampa dinama
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Koliko vidimo na sastanku bio cijeli vrh grada i kluba, nadajmo se da će se sve ubrzati oko gradnje oba stadiona i kampa dinamaDudu9

    ako se ne varam...negdje prije godinu-dvije su govorili da radovi na kranjčevićevoj počinju u proljeće 2024.!?

    evo, proljeće 2024. stiglo...
  • Dudu9
    422
    očito žalbe odužit sve to, ako gradnja krene ove godine bit će ko budali šamar
  • db-izbjeglica
    12.6k
    je, je, žalbe...žalbe su problem!
  • Nino Bule
    11.3k
    Ma vec su oni pomjerili rokove i rekli da gradnja krece pocetkom 2025.-e, ne bude li ozbiljnih novaca u proracunu grada za 2025-u namjenjenih za gradnju stadiona mozemo zaboravit na tu pricu i pomirit se da od toga nista.
  • kibic
    998
    Meni zapraf zgleda ko ironija. Jer mu je uručen dres GRADJANSKOG. Zna se kaj predstvlja i treba prema gradu više s takvim suptilnim nacionalnim simbolima.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    vidim najave da će francuska srbiji također prodati rafale.
    mislim, jedan od uvjeta koji bi postavio francuskoj prije kupnje i realizacije tog posla je da ne smiju to prodati srbiji. kakav je to vojni savez koji prodaje takvo ubojito oružje jedinom potencijalnom i realnom vojnom problemu članice tog istog saveza, nakon što si joj doslovno prije par godina prodao to isto oružje. zbog koga hrvatska kupuje te avione? zbog austrije i švicarske, bosne i hercegovine? jedinih zemalja u blizini koje nisu u istom savezu? prodate nam oružje, a onda to isto ili slično prodajete jedinoj državi od koje nam prijeti ugroza? oprostite, al to je onda kurčina, a ne savez...

    da imamo bilo koga sa mudima na čelu države, trebalo bi takvo što uvjetovati, otkažite prodaju toj bagri ili mi odlazimo iz posla, bez obzira što je pred realizacijom. ako treba potrošiti i više za F16 vipere ili čak F35.
  • serbus
    3.5k


    Meni je isto nevjerojatno da NATO članica fila rusku prčiju a istovremeno Marcon priča o vojnicima u Rusiji a filao bi one koji bi te iste Ruse branili.
  • Neki tip
    19k
    Avioni koje će kupiti Srbi će biti novi, ali bez Meteor projektila, umanjenih radara i sustavom da ne može gađati NATO avione.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    nevjerojatno, taj savez očito ne vrijedi pišljivog boba.

    nakon što je ona kanturina preletila preko nekoliko članica i skoro napravila katastrofu u zagrebu, sad i ovo.

    ajmo to onda prihvatiti i plati amerima ono što im pripada. platit ćemo par milijardi, dajte nam što nam treba i stanite iza nas. čist račun, duga ljubav....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.