• Krizy
    35.5k
    Idemo dalje.
  • Krizy
    35.5k
    Iran, Irak i Jemen zatvorili zračni prostor za avione, nedugo zatim poslali dronove i rakete prema Izraelu.
  • GaijiZG
    583
    Za kog navijamo?
  • Krizy
    35.5k
    Za Sudnji dan
  • Bruh
    888
    za mir da ne sravnaju muslići odvratni Jeruzalem i sveta mjesta
  • Petar86
    576
    Mislim da mi obicni smrtnici nismo svjesni sto se trenutno kuha u svijetu. Po svemu sudeci bice ozbiljnog sranja.
  • Bruh
    888
    ma to ovaj njihov vođa gledao Zrinjski Velež pa popizdio kaj su njegovi izgubili... sašio se zbog poraza i sad radi sranja
  • Batigol
    50
    Napad im i nije uspio(mozda probna svijeca)....
  • miro
    3.1k
    Možda samo pokušavaju "rastegnut" Izrael da ovi skuže da ne mogu vodit 2-3 ozbiljna sukoba odjednom, u smislu, aj sad malo stanite u Gazi
  • Nino Bule
    11.3k
    Ma spašavanje imidža, ovi im nakon solejmanija ubili najbitnijeg generala zahedija koji ga je prakticki nasljedio kao vođa i kordinator proxya, osim toga izraelov udar na ambasadu je udar na "iransko tlo", ocekivao se nekakav odgovor, ovo je po meni najbolji nacin da dalje ne eskalira jer slat dronove ovako daleko je najtelefoniraniji potez ikad, znalo se da nece biti nikakve stete, ali mislim da nista od zaustavljanja eskalacije toga izrael silno zeli rat s iranom pogotovo jer ostatak arapskih režima je unatoc svemu jos uvijek blizi izraelu nego iranu, eno jordanski avioni su skidali iranske dronove da ne uđu u izrael, naravno to ide i iranu u prilog jer destabilizira režime u jordanu i saudijskoj arabiji koji sve vise izgledaju kao da ih boli kurac za palestince (boli ih kurac), a iran se promiče kao glavni "branitelj palestinske brace" pa dobivaju simpatije.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Novi napad u Sydneyu. Za vrijeme mise.

  • Riot
    1.7k
    vjerojatno te nesretnik prije 3 mjeseca citirao slučajno pa sad svaki put kad uđe u temu ostane mu kao pripremljen komentar pa ga nije mogao više gledat i stisnuo post comment :lol: .. i ja sam tek nedavno primjetio ovu opciju "drafts" i kako obrisat to
  • Krizy
    35.5k

    Bože sačuvaj
  • Jaro
    5.4k
    "nema dokaza da je povezano s terorizmom" "psihicki bolesnik dugo poznat policiji" i slicne epitete ocekujem.
    OK, vidim da su Aussiji malo popoizdili (po izgledu popa - pravoslaci bi mogli bit) - i skupilo ih se nekoliko trazeci murju da "oslobodi" ovoga...

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.