• Purger
    360


    Ne znam zašto stalno koristite Dinamove standarde za hajduk, nisam nigdje rekao da su bolji od nas.

    Od tovara, jedini koga se "bojim" je Perišić.

    Rasprava je bila o jakobušiću i ja sam mišljenja da je napravio dosta dobar posao u Hajduku i da bi mi bilo drago da ode.

    Već sam prije napisao da kad bi mi radili dobro ko oni 3 sezone zaredom , ne bi nam uopće bili problem.

    Ne kužim zašto me svi ovdje napadaju, govore da sam troll, klaun, tovar i da stavim sliku Livaje za profilnu.
  • Sajla
    3.9k
    Ne znam zašto stalno koristite Dinamove standarde za hajdukPurger

    prvo ovo gore, a onda napišeš:

    Već sam prije napisao da kad bi mi radili dobro ko oniPurger

    a ti koristiš njihove standarde za nas?

    neću reći da si trol, klaun i sl. ali moram napisati da si konfuzan u tome što pokušavaš objasniti pa se pitam je li to zato što ni sam ne razumiješ stanje stvari?
    jesu li napravili nekakav napredak? ok, jesu. ali - nedajbože da i mi napredujemo na takav način.
  • miro
    3.4k
    živio nam Lukša i samo nek nastavi ovako
  • NORTE
    9.7k
    Neka nas u kupu dočeka novi trener Hajduka. :cool:NORTE
    Ma može i isti. :cool:
  • dinamo u srcu
    1.4k
    Neka nas u kupu dočeka novi trener Hajduka.NORTE

    Ma može i istiNORTE

    Nakon kupa će njima doći novi trener. Pustit će ga neka odradi kup i to će odradit kao što je odradio tekmu u subotu. Vrlo uspješno :cool:
  • Juznjak
    3.2k
    Istvan Kovacs sudi Rijeka-Hajduk
    Baš mi je neprirodno da ovakva imena sude igračima koji su navikli na viku i mahanje rukama u svakoj utakmici isforsirat nekoliko odluka na svoju stranu.
  • Maksim Maksimirski
    4.6k
    Sudio je Dinamo-Chelsea 1-0
  • Ivdzo11
    3.2k
    Rudes u petak dočekuje Osijek na svom stadionu SRC Rudeš...

    Iako su ocajni, mislim da ce druga pjesma biti kad igrali na svom stadionu
  • DrawTube
    3.4k
    što bih dao da roknu te šaranske jadnike
  • bbb medimurje
    3k
    Opet mojmira radi prilog iz splita ima li jos nade za hajdukov naslov prvaka :lol:
  • Dzoni
    199
    ukoliko izgube i tu utakmicu, ni matematicki vise nemaju sanse za ostati u 1.ligi
  • Ivdzo11
    3.2k
    Kaže kako klub danas nema nikakvih dugovanja usprkos suspenziji zbog koje nisu smjeli dovoditi igrače, a jasno je upro prstom i u čovjeka za koga smatra da je glavni krivac za to. Nenada Bjelicu, legendu kluba, aktualnog trenera Union Berlina. On je klub napustio nakon dvije godine, ujesen 2022.

    U mandatu Nenada Bjelice smo na transfere igrača koje je on doveo, njihove plaće i sve financijske stavke koje idu uz to, a doveo je koga god je poželio, potrošili oko 25 milijuna eura, a samo u Bjelicu i u njegov stožer uložili smo više od 7 milijuna! Mislim da je svima jasno da je napad na upravu zapravo produkt činjenice da s maksimalnim resursima u svojem gradu nije napravio apsolutno ništa, pa je tako i njegova „mantra“ kako puno košta, ali nije skup, potpuno promašena. To što smo gradili stadion nije nimalo utjecalo na jačanje naše momčadi, dobro je znao da, ne napravimo li iskorak u Europi, moramo prodati dva, tri igrača za koje smo imali ponude kako bi Klub bio likvidan. Upravo njegova tvrdoglavost i neprihvaćanje odluka uprave je razlog zbog kojeg se upalo u financijske probleme, a ne izgradnja stadiona koja se pretežno financirala iz drugih izvora.Podsjećam da smo s najskupljom momčadi i s najskupljim trenerom u povijesti ispali iz europskih kvalifikacija od poluamatera iz Kazahstana. Za takvo što naprosto ne može biti drugog krivca osim Bjelice.

    Rekao je kako je Osijek smanjio godišnji budžet s 12 na pet milijuna eura i da je mađarska uprava uložila 80 milijuna eura u klub, a još 70 u infrastrukturu. Pružio je podršku Zoranu Zekiću i sportskom direktoru Joseu Botu, rekao kako je klub u tranzicijskom razdoblju.

    https://www.24sata.hr/sport/sakalj-otkrio-koliko-je-osijek-placao-bjelicu-zbog-njega-smo-upali-u-financijske-probleme-974541?24sata_ref=frontpage-sport
  • Paggini
    9.4k
    Ha joj moj Ferenz, šta kupuješ Ferrarija ak ga nemoš servisirat hehehehhehe
  • dinamo u srcu
    1.4k
    Svaka čast i MaxSport-u koji u vrlo kratkom roku izbaci sažetak utakmica i to bude vrlo sadržajno.

    Već su izbacili i Futsal Dinamo vs Torcida. Užitak mi je gledat njihove sažetke.

    Bravo.Tako to rade profesionalci.
  • NitkoBitan
    13.2k
    Svaka čast i MaxSport-u koji u vrlo kratkom roku izbaci sažetak utakmica i to bude vrlo sadržajno.dinamo u srcu

    Užitak mi je gledat njihove sažetke.

    Bravo.Tako to rade profesionalci.
    dinamo u srcu

    Ha gle, masno su platili prava prijenosa i logicno da zele bit sto bolji kako bi povratili taj novac. Na pocetku prvenstva je to dosta amaterski izgledalo, cini mi se bez ikakvih sazetaka. Valjda im je doslo iz g u g da trebaju delat kak spada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.