• Dudu9
    422
    Po meni nikakav odmor, najbolji trebaju igrat ionako sljedeća je sa Istrom na Maksimiru, ako se za njih moramo odmarati onda stvarno smo za k
  • San Lorenzo
    11k
    Ubacio bih jedino Ogiwaru i Sučića umjesto Ristovskog i Ademija...ostalo ne dirati.
  • Eduardo
    17.2k
    Ova prvenstvena utakmica je bila daleko važnija od kupaKepec

    Globan kaže ovako.

  • pencilneck
    635
    Umiruje me da u klubu imamo ljude koji prate ove promjene oko eurokupova i razumiju kakav učinak to ima na Dinamo.
  • Gelipter
    3.4k
    U subotu sam se nervozno nadao pobjedi, sada vjerujem u pobjedu. Malo me i plaši to kaj sam tak optimističan jer znamo kak Dinamo rezultatski toplo-hladno djeluje ove sezone.
    Kaj se postave tiče, Nevistić sad mora ostati na golu, Ogiwara bi trebao početi lijevo, Ademi može ući pred kraj ako se opustimo, Kaneko bi mi isto igrao od početka. Nije u nekoj formi, ali Špikićev još jedan promašeni zicer ili potpuno krivu odluku u krivom trenutku i to protiv tovara ne znam bih li preživio jednostavno. Volio bih u drugom dijelu uz Kuleta vidjeti i Brodića svakako.

    Više nismo u Velikom tjednu, budimo nemilosrdni prema žgadiji iz Titograda! :cool:
  • Doktor Kunić
    2.4k
    Nakon nervozne i nabrijane subote misliš si ajde ovo možemo sad malo u leru ispratit laganije kad ono Globan ga začini i opet moramo gristi, ništa ajmo Dinamo!
  • Peškaman
    2.5k
    Mene zanima sljedeće,Šarlija je dobio treći žuti,je li se to prenosi na sljedeću prvenstvenu utakmicu ili se može čistiti na kup utakmici?
    Ili je to slučaj samo ako dobiješ crveni.
  • deda
    27.6k
    Treći žuti znači da ne igra na Rujevici.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Obzirom da nema Livaje, logično je očekivati da će im taktika biti da koriste Kalinića ko sidruna i da ga gađaju centaršutevima. On još uvijek jako dobro igra leđima okrenut golu. Možda nebi bilo loše odmoriti jednog stopera i uvesti Perkovića ili Šutala da se hrvaju s njime.
  • Jurki
    8.4k
    Ovo ne kuzim Ajax je ispal iz conf lige, ispali su iz kupa od Herculesa. A i u prvenstvu su dosta daleko od EL.
    Pa ne razmem iz kojeg razloga se Ajax spominje.
  • pencilneck
    635
    Nizozemci šalju 3 u Ligu prvaka, a u EL idu osvajač Kupa i četvrtoplasirani. Ako Feyenoord osvoji Kup (favorit je protiv Nijmegena), onda ide i petoplasirani. Ajax je trenutno petoplasirani.
  • SjevernaStrana
    639
    Ovo ne kuzim Ajax je ispal iz conf lige, ispali su iz kupa od Herculesa. A i u prvenstvu su dosta daleko od EL.
    Pa ne razmem iz kojeg razloga se Ajax spominje.
    Jurki

    Iako zaostaju 8 bodova, teoretski još uvijek mogu biti četvrti... Četvrti klub Eredivise ide u kvalifikacije za Europsku ligu
  • Bosskovitz
    7.3k


    Ajax se spominje jer nas teoretski samo on može izbaciti, iako to nije previše realno.



    Ne, u EL ide osvajač kupa, a ako je osvajač kupa jedan od tri najbolje plasirana kluba - onda ide četvrtoplasirani. Petoplasirani nikako ne ide u EL, a Ajax je petoplasirani s osam bodova do četvrtog mjesta. Ajax može igrati EL jedino ako dohvati tih 8 bodova razlike do četvrtoplasiranog AZ-a, a u finalu kupa Feyenoord pobijedi NEC-a.
  • pencilneck
    635
    Petoplasirani nikako ne ide u ELBosskovitz

    Ali Nizozemci šalju 2 kluba u EL. Dakle ako Feyenoord osvoji Kup protiv Nijmegena, peto mjesto u ligi vodi u EL (2. pretkolo), a četvrto vodi u EL grupnu fazu.

    Ako Nijmegen osvoji Kup, onda oni idu u EL grupnu fazu, a četvrto mjesto vodi u EL 2. pretkolo.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Da mogu birati krenuo bi ovako, ali mislim da će trener ipak krenuti sa Riletom i Arberom

    ---------- Nevistić
    RPG, Max, KTC, Perković
    --------- Sučić, Mišić
    Kaneko Baturina Ogiwara
    ----------- Petko
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.