• ZGWest
    551
    Slazem se da je bila kakva euforija neutemeljena.

    Razlika ce biti u pritisku. Dobar dio pritiska se preselio na jug.
  • bbzg
    38


    Prva tekma finala se igra na terenu ekipe s losijim koeficijentom.

    Znaci protiv Rijeke bi prva bila na Maksimiru a protiv Lokomotive prva u Kranjci.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    nije mi jasno kako se taj koeficijent kupa gleda, pa Rijeka je zadnji put kup osvojila 2020 a dinamo 2021, a i zadnjih par sezona su ispadali prije nas u kupu pa mi ovo jos vise nema smisla.
  • deda
    28k
    Postoji egzaktna tablica koja definira bodove prema dosegnutoj fazi HNK i gleda se tablica zadnjih 5 godina.

    Mi smo na toj tablici treći iza Riječana i tovara.
  • bbzg
    38


    Tocno. Pobjednik kupa dobiva 63 boda, finalist 31 bod, polufinalist 15 bodova, cetvrtfinalist 7 bodova, 1/8 finalist 3 boda i 1/16 finalist 1 bod.

    U zadnjih 5 godina Rijeka ima 177 bodova, magarad ima 143 boda, mi imamo 123 a Lokomotiva 55.
  • quizzy86
    41
    imamo priliku ih potpuno poniziti, nekako ne vjerujem da ce bit malo golova.. jer u kupu svega moze biti
    ajmo DINAMOOOOO!
  • NitkoBitan
    12.3k
    Utakmica u kojoj ce navika igranja dvije utakmice tjedno doc do izrazaja i u kojoj cemu mi bit u prednosti zbog energije/kondicije. Bitnije je tko ce zavrsit a ne zapocet utakmicu, potrebna nam je svjezina od pocetka.

    Naravno da zelim proc u finale, ali ne bi volio da ih bas skroz ponizimo i bacimo u knockdown da ne idu na Ruju pognutih glava. Nek nam budu korisne budale i uzmu na Ruji barem bod.

    Uglavnom zelim minimalnu pobjedu bez produzetaka.
  • Nemrem igra Dinamo
    625
    Gledajući zadnjih 5-6 međusobnih ogleda, mislim da neće biti puno golova i da ćemo gledati sličnu utakmicu kao u subotu, dakle nikakav spektakl od igre i ponižavanje tovara.
    Jedini spektakl bu još jedno školovanje tovara što se navijanja tiče...
    Očekujem opet bilo kakvu pobjedu i prolazak u finale!
  • dinamo u srcu
    1.3k
    ali ne bi volio da ih bas skroz ponizimo i bacimo u knockdown da ne idu na Ruju pognutih glava. Nek nam budu korisne budale i uzmu na Ruji barem bod.NitkoBitan

    Ja gledam ovako na daljni tijek sezone

    Mi smo (nadam se) na dva boda od Rijeke. Ja bi htio da Hajduk izgubi od Rijeke i nek totalno ispadnu iz utrke za naslov. Ima utakmica gdje Rijeka moze izgubit bodove. Imaju Lokomotivu imaju nas i imaju Osijek.

    Pobjedom Rijeke protiv tovara, oni apsolutno ispadaju iz utrke za naslov, sve drugo i dalje bih ih drzalo u igri, a to nije dobro.
  • NKDZ86
    301
    Trazim mjesto za st.
  • Brusa
    728
    s obzirom na stanje nab tablici, meni se čini da nam više odgovara poraz rijeke.... Naravno mi moramo dobiti rijeku i bez toga ništa. Al rijeka ima više bodova od hajduka i mislim da nama odgovara da oni sad gube bodove. Rijeka je dobila 8 od zadnjih 9. Ne gube bodove na tzv. malim utakmicama.
    U svakom slučaju trebamo biti fokusirani na sebe i pobjeđivati, a drugi kako budu.
  • duksy
    59
    X sljedeći vikend bi nam legao ko budali šamar.
  • Iskrenjak
    100

    x samo ak dodje sa začinom npr penal, gdje labrovic dobija crveni i nekoliko utakmica kazne.
  • Crni86
    1.2k
    U svakom slučaju trebamo biti fokusirani na sebe i pobjeđivati, a drugi kako budu.Brusa

    Upravo tako, sve ostalo je nebitno.

    Mi imamo do rujevice par mina. Nebi me cudilo kada bi loksa rijesila prvenstvo. Ali opet ovisimo sami o sebi, volio bi da pobjedimo svih 8 kola do kraja prvenstva i da na rujevici pobjedom prestignemo rijeku. Na taj način nakon cjelokupne sezone mučenja bi bilo mnogo slađe osvojiti titulu.
  • Nogo
    1.3k
    Ja bih neke igrače odmorio i probao u kupu ovako igrati :

    Nevistić, Ogiwara, Perković, Berni,RPG, Vidović, Mišić, Sučić, Baturina/Halilović, Špikić i Brodić.

    Zamjene : Petković, Bulat, Rog, Kulenović i Hoxha/Kaneko.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.