• Oluja
    3.7k
    Na kakvu se on to razinu spustio ovom salom? Nit je bio neugodan, nit je koga uvrijedio, nit je bio prost. Zdrava zajebancija na svoj racun i to je to, neka ih bude sto vise.
  • Izet Hajrović
    881
    napisao sam da nema ništa loše u samom komentaru, ali ne možeš komentirati na stranicama podcasta ili zamisli da komentira nešto ispod objave Indexa.
  • javolimtebejako
    686
    možda je kolega plava stijena zapravo Larry David i uvrijedio ga je komentar o ćelavim ljudima
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Dobrodošao na zonu @Plava stijena! Vadi ječmenac svima što više nema veze ipak smo svi Dinamovci! Živio!
  • mali M
    3.5k
    Opet "novi" account koji argumentira razloge zašto ga se proziva, što mu se implicira i samo čekam da kaže moderaturi kako da radi... Već na par tema novi kakti mirni accounti bacaju slične retorike kao neki ugašeni... Oh well..
  • Aggro
    590
    Dokon um đavolje igralište
  • Jaro
    5.6k
    zasto ne moze? Godina je 2024. Drustvene mreze su odavno standardni oblim komunikacije, kako ozbiljne, kako formalne tako i privatne i neformalne... Zajec je izabrani predsjednik kluba uredjenog kao udruga gradjana, odabran kao jedan od tih clanova. Nije predsjefnik KGBa.
    Predsjednici uprava i vlasnici multinacionalnih kompanija koriste mreze na jos prizemniji nacin...

    A i to slikanje koreografije neki dozivljavaju kao ko zna sto... prvi derbi kao predsjednik, siguran sam da si je za uspomenu okinuo vise slika....
  • GaijiZG
    592
    Slikanje torcide, šaljivi komentari, dodvoravanja. Na kraju dana čini se da je Zajec populist. Mene osobno baš briga, ali ako u idućih godinu dana Dinamo ima dobre rezultate, svi "mamićevci" će postat "zajećevci". Skužio je lik igru, masu ne moš promjenit, moš ih samo pridobit na svoju stranu.
  • Jurki
    8.7k
    A i to slikanje koreografije neki dozivljavaju kao ko zna sto... prvi derbi kao predsjednik, siguran sam da si je za uspomenu okinuo vise slika....Jaro

    I to bi kao bio problem?
    Covjek htel ovjekovjeciti prvi dolazak na wc skoljku ko predsjednik Dinama i u tome ne vidim bas nikakvi problem.
    Od svakakve gluposti se rade problemi tam di ih nema.
  • Jaro
    5.6k
    pa to i velim, kaj bi fotka (dvije, sest, sto) bila problem. Veliki igrac, zaposlenik, clan i navijac je postao predsjednik kluba - siguran sam da svaki trenutak zeli ovjekovjeciti...
  • San Lorenzo
    11.5k

    Moram se ne složiti, ne vidim baš nikakav razlog da predsjednik, navijač, igrač Dinama slika koreografiju grupe koja te mrzi iz dna duše i koja 70% derbija provede ispoljavajući mržnju prema nama.
    Šta će ti slika toga u memoriji telefona?
  • rioda
    2.5k
    Kod nekih je novo vodstvo kluba pod ipak malo prevelikim povećalom.
  • bluepower86
    777
    Nema sta Zeko slikat koreografiju Torcide i to mu se treba jasno i glasno reci.Dosta mi je dodvoravanja “ovima s juga”i korektnosti.Nista osobno nego konstatacija.
  • Jurki
    8.7k
    Nema sta Zeko slikat koreografiju Torcide i to mu se treba jasno i glasno recibluepower86

    Po tome nema sta bilo ko od nas raditi ili pricati sa tovarima.
    Svi mi bi trebali ocito poubijati tovare u svojoj okolini ili ne znam kaj?
    Mi mrzimo njih, oni mrze nas i to je jasno ko dan.
    Mozda bi bilo najbolje da kod Sv. Roka potegnemo zid i bodljikavu zicu.

    Edit: moglo bi se postaviti i pitanje zakaj je isel na rucak sa Jakopusicem.
  • Jaro
    5.6k
    i minsko polje s obe strane...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.