• kibic
    991
    Pa ovo je urnebesno. Kad se Bandiću prigovaralo da grad pretvara u sajmište štandovima, ovaj urbani hipster na 2 blagdana proglasi sajmišni dan :rofl:
  • mali M
    3.3k
    Šta nije to samo mogućnost nekim privatnicima poput Opg-ova i sličnih da rade na štandovima?NORTE

    Ma nisam mislio na šoping centre, ali svi dućani unutar zatvorene tržnice mogu raditi. Znači cijeli Dolac može raditi. Ma bilo je tko sve može, ne gugla mi se sad, ali da u pravu si kad kažeš da nemogu svi. Al svejedno, šta onda dobiva sa otvaranjem placeva na Uskrs??
  • The Undertaker
    3.9k
    Ne otvara grad dućane. Radi tko hoće i mora.
  • kinfa95
    485
    Meni bi svaka nedjelja bila sajamski dan osim Uskrsa, ovo je fakat potez za anale
  • jedan u nizu
    5.7k
    Ocekivano. Nekakav populisticki potez.
    Realno vecina ljudi bi bila ljuta da to nije omoguceno.

    Zalosno. Ali evo primjer, svake godine se vracam od svojih ili zeninih sa Uskrsnjeg rucka, i prolazim pored 1-3 mcDonaldsa (ovisno o ruti), i svi su dupkom puni i redovi su na drive-thru dijelu.
    Svake godine se iscudavam tome i nisu mi jasni ti ljudi.

    Onda se sjetim kako je bilo kada sam kao student radio u jednom trgovackom centru, i to kroz nekoliko trgovina. Jedno kino je rusilo rekorde na Uskrni ponedjeljak redovito. Prometi ducana su tih dana najveci. Nenormalna je kolicina gastarbajtera u trgovackim centrima na Uskrs i Uskrsni ponedjeljak.
    Osim sto sam sam to dozivio radeci tamo, to sam i dozivio kada bih kod neke rodbine proveo te blagdane, a djeca gastarbajtera su samo cekali kraj rucka da mogu ici do obliznjih centara.
  • kinfa95
    485
    Po meni nikako populistički potez, baš naprotiv. Populistički potez (i dobar potez) bi bio da kao u Splitu svaka nedjelja bude sajamski dan
  • mali M
    3.3k
    .
    Nenormalna je kolicina gastarbajtera u trgovackim centrima na Uskrs i Uskrsni ponedjeljak.jedan u nizu

    Istim tim gastarbajterima u njihovim državama ne rade šoping centri nedjeljom i blagdanima...
  • jedan u nizu
    5.7k
    Istim tim gastarbajterima u njihovim državama ne rade šoping centri nedjeljom i blagdanima...mali M

    time je to samo zalosnije.
    Dok ima hrpa ljudi koji vrijeme provode u trgovackim centrima, mi cemo gledati clanke sa naslovima 'koji ducani danas rade u Zagrebu' i 'pogledajte guzve ispred jedinog otvorenog centra danas'.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Ja mislim da su oni isli na proglasavanje sajmisnih dana zbog cistog omalovazavanja Uskrsa.

    Uklanjaju terase ugostiteljima, nabijaju cijene najmova i sad im bas za Uskrs izlaze u susret, i to na dan (nedjelja) kad se ljevicari zalazu da "tete na blagajnama" provode dan s obitelji... Ma kog vi farmate :chin:
  • mali M
    3.3k
    ja ne mislim nego sam siguran. Jer nema drugog razloga... Kao da ljudi nisu već oguglali da većinu nedjelja dućani ne rade... Sad je prekopotrebno da se na Uskrs radi...
  • Jaro
    5.4k
    Uklanjaju terase ugostiteljimaNitkoBitan

    Naplacuju zauzeta parking mjesta bagri koja se ponasa kao da je oslobodila grad... ovo je cist OK potez...
    A ovo sa sajmom na Uskrs je cisti inat, populizam prema "svojim" biracima, jbg kratka je kampanja, treba sve napraviti...
  • Nolifer
    6.5k
    koja se ponasa kao da je oslobodila grad...Jaro

    A kak bi se trebali ponašat prema "takvima"? :chin:
  • kibic
    991
    Ovo je odlično, nema bolje

    IMG-20240321-WA0006.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.