• Nolifer
    6.6k
    Ovi protuprosvjednici malo žešći idioti..Baš se pitam ko ih financira i zašto? Šta im smetaju sad Kamenita? Ti su baš pobjegli sa psihijatrije :vomit:
  • nemapredaje
    1.9k
    Ono na trgu je bio čisti performans jednih i drugih.

    Ali na kamenitim vratima ljudi mole stoljećima i ići prosvjedovati protiv toga je idiotizam žešći.

    Nadam se da će dobiti žestoku kaznu da im više to neće pasti napamet.
  • serbus
    3.6k


    Ja se nadam da bi mi mogli krenuti sutra sa Kamenitih vrata prema Kranjčevićevoj. Taman prigodno za nedjelju jedna molitva za dinamo i poslati opomenu da se sa nekim stvarima u gradu ne zajebava...
  • Doktor Kunić
    2.5k
    čuvari zagrebačke časti, katoličke crkve i hrvatske!
  • Noel
    4k
    Za neke stvari nebi malim prstom mrdnuo al kamenita vrata bi branio krvlju!
  • ksapi
    2.1k
    Ovo je stvarno bolesno.. Toj bagri komunistickoj treba ozbiljno pokazat zube, krajnje je vrijeme.
  • Nino Bule
    11.4k
    Vrijeme će pokazati, a neke stvari već isplivavaju, da ovi jednako udaraju po gradskom proračunu.mali M

    Za sad imaju dva dizanja kreditnog rejtinga od strane rejting agencija, i S&P-ovu najavu da ocekuju uskoro A- rejting to jest prvi put u dugo godina da zagreb ima investicijski a ne špekulativni rejting. To su egzaktne stvari i tesko je tu reci da se radi jednako los ili losiji posao nego za vrijeme bandica, s druge strane po mnogim pitanjima, po meni najocitijem komunalnom, se radi losiji posao.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Za neke stvari nebi malim prstom mrdnuo al kamenita vrata bi branio krvlju!Noel

    Ne smije nitko dotaknuti ove dečke i cure što su vrijeđali vjernike. Ko ih dotakne natovarit će mu kaznenu za teški fizički napad, napad iz mržnje, napad zbog netrpeljivosti prema manjinama, pokušaj femicida itd. Ko ih samo krivo pogleda mora biti spreman robijati par mjeseci.

    Sa druge strane oni mogu što god hoće jer je ovo njihova država. Oni mogu fizički napadati molitelje i koga god požele. U najgorem slučaju će dobiti kaznu 200 kuna za kršenje javnog reda i mira.

    Mene to ne briga toliko, ja ih nisam birao ni podržavao. Ja sam podržavao ''ravnozemljaške'' antiglobalističke opcije ali su građani Zagreba i Hrvatske željeli to što su željeli (Možemo&HDZ) i sada to imaju. Dobar im tek!
  • mali M
    3.5k
    okej Nino, ali imaju i projekte kućica za mačke, šarene klupice i pofarbanog rinzola. Šlepaju se na projekte koji su započeli prije njih i nemaju nekih većih ulaganja. Kad ništa ne ulažeš naravno da ništa i ne trošiš. Da ne dolaze izbori nebi se oni pobrinuli niti za sortirnicu smeća niti za išta. 3 godine ništa konkretno nije napravljeno, sad su baš pred izbore odlučili nešto pokrenuti, eto baš slučajno. Uzmi kontekst Dinama, šta bi rekli za ekipu DP da tri godine nakon preuzimanja ništa ne rade i tu i tamo samo isplivaju neke njihove afere. Nikad ne živimo lošije, komunalno smo kriminal, selektivno se samo podobnima dozvoljavaju određene stvari, da nema Crkve grad nebi obnovio 2 škole... Al neka ih... Ozabrala ih je većina od one manjine koji smo glasali i neka nam bude kako si samo napravimo.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Tomasevic Uskrs i Uskrsni ponedjeljak proglasio sajamskim danima :rage:

    https://www.facebook.com/share/p/KhWKcabmXnpZTLC9/
  • Dino
    2.2k
    Koji je tocno smisao i svrha tih sajamskih dana. Ne vjerujem da ce biti profitabilno postavit standove na Trg ta dva dana.
  • Jaro
    5.5k
    sajamski dani se ne broje u one radne nedjelje...
  • mali M
    3.5k
    Koji je tocno smisao i svrha tih sajamskih danaDino

    Da može otvoriti dućane na Uskrs i Uskrsni ponedjeljak... Baš dobar čovjek, nadam se da će i on u uredu provest te dane da pokaže potporu...
  • NORTE
    9.1k
    nadam se da će i on u uredu provest te dane da pokaže potporu...mali M
    Šta nije to samo mogućnost nekim privatnicima poput Opg-ova i sličnih da rade na štandovima?

    Neće raditi prodavači obuće i dućani s hranom jer to su prije svega blagdani.

    Realno, mislim da je odluka glupa.
  • Nolifer
    6.6k
    I baš na Uskrs, zanimljivo glupa odluka...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.