• superhik
    10.2k
    ali ih nema na stranici od web shopa. Nije mi logično vraćati se na stranicu od kluba kad me preusmjerilo na shop
  • Li d1986
    75
    slazem se. Meni je trebao kontakt od clanstva pa sam slucajno nasao. Nadam se da ce popraviti sve nedostatke koje si nabrojao pa i ovaj.
  • Brusa
    656
    čini mi se da je najveći u ilici. Ali njega sam samo izvana vidio . A ponuda, mislim da varira.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Bio u Ilici, dobro shop izgleda, nije izdužen kao u Jurišićevoj i nekako je pregledniji, sve što nude ti je u vidokrugu, na samo mali okret glave:)
    Kupio sam kćeri dres s tiskom i brzo otišao, jer da sam još malo ostao kupio bih još dosta, previše stvari. Stvarno ima svega i dobra je ponuda, ali uvijek može više i bolje.

    Btw web shop stvarno treba refresh veliki i poboljšanja.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Mislim da se ceka Castore, frend iz Rotterdama mi je rekao da oni i to preuzmu
  • xavier
    11.1k
    sve što nude ti je u vidokrugu, na samo mali okret glave:)Mali Zeus

    Ovo zvuči kao dobra stvar, ali kad malo bolje razmisliš, baš i nije predobro što cijelu ponudu možeš vidjeti odmah s ulaza jer to znači da i nije prevelika. Prvi put kad sam ušao u shop ostao sam dosta razočaran jer sam po slikama mislio da je puno veći.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ovo zvuči kao dobra stvar, ali kad malo bolje razmisliš, baš i nije predobro što cijelu ponudu možeš vidjeti odmah s ulaza jer to znači da i nije prevelika. Prvi put kad sam ušao u shop ostao sam dosta razočaran jer sam po slikama mislio da je puno veći.xavier

    I to je istina. Ne znam kakav je u Areni, ista veličina kao i ovaj?
  • xavier
    11.1k


    Ma svi su tu negdje.
  • miro
    3.1k
    Najveći i najbolji je bio ovaj u Jurišićevoj/Petrinjskoj i uvijek mi se činio najbolje opremljen, svi ostali su po meni premali
  • Mali Zeus
    9.3k
    Niš, novi stadion će imati veliki shop, do tad su ovi mali dobri.
  • masacusec
    3k
    Ovo u areni i na stadionu, ko da si ušao u špajz...Mali prostori s isto takvom ponudom...
  • miro
    3.1k
    e, ali koji novi stadion - Kranjča za 3 godine, ili Maksimir za 6 cca

    puno je to vremena za pokrit s 3 mala shopa, ako se mene pita
  • Mali Zeus
    9.3k
    puno je to vremena za pokrit s 3 mala shopa, ako se mene pitamiro

    A da. Možda kad Castore dođe da otvori jedan veći shop negdje.
  • dzg717
    928
    Imalo li šilterice u ponudi?
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Prije 2 tjedna nije bilo…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.