• Crni86
    1k
    slazem se, ali kao sto sam reko ove sezone smo u 3 od 3 utakmice bili bolji od rijeke i ako cemo mi do te tekme biti na -2 od njih uvjeren sam da cemo ih slomit jer ce pritisak na njima biti enorman.
  • scooniepenn
    1.7k

    Apsolutno se slažem da i protiv tovara i protiv Rijeke trebamo ići na pobjede. No, u stvarnosti nama pobjede protiv Hajduka i u zaostaloj protiv Varaždina te remi protiv Rijeke, ukoliko Rijeka ne pobijedi Tovare, svejedno donosi 1. poziciju. Sve je to jasno hipotetski s obzirom na velik broj ostalih utakmica, ali ako razgovaramo o derbijima do kraja sezone ovo je činjenica.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ima Rijeka vani Lokomotivu, Osijek i Varaždin...ne vjerujem da će baš sve dobiti i još k tome nas doma
  • blue heart 72
    1.3k
    Sve je to divno i krasno, tko što mora. Samo nažalost ja ne vidim na koji način možemo mi sa Yakirom na klupi, neokrznuti proći 2x titogradom i Rujevicom
  • OsamŠest
    2.5k
    Zna Zeko kaj radi :smile:
  • jedan u nizu
    5.7k
    Uz tu sliku je objavljen i tekst:

    ''Imalo je smisla ostati dulje u uredu i pozdraviti našeg bivšeg kapetana i dobrog prijatelja ''
  • Zagreb1992
    1.2k


    Nadam se da ne misli dovoditi Luku u Dinamu
  • Tom Hanks
    2.5k
    Sad će ti doc ekipa kako je luka dobar i čist ništa loše nije napravio posto je igracina pa može kaj hoće
  • Jurki
    8.4k
    nek Lukica vrati 10 milja pa onda moze doci
  • SAS1987
    13.3k
    nek Lukica vrati 10 milja pa onda moze dociJurki

    I kamate.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Novac vratit nece, kao ni priznat krivnju... ali moze doc igrat za malu placu i tako se djelomicno oduzit.

    Pomoc ce savjetima mladariji, vjerujem i na terenu te podignut prepoznatljivost Dinama kao i lige u svijetu. Gro ljudi bi zbog Modrica pocelo pratit Dinamo, a time bi vjerojatno dobili i nove navijace.

    I neki koji su danas na "nasoj" strani su nekad surovali sa Mamicem. Valjda je sazrio covjek u meduvremenu.
  • Mayo
    81
    Boli njega kurac za Dinamo.
  • Facke
    2k


    Zbog cega se mora navek imeti tak negativne mislenje o nekom nasem bivsem igracu? Koj sad si frajer koj si napisal da ga boli kurac za Dinamo? Otkud znas? Si obavil razgovor? Si ga pital? Znas kak razmislja? Opce nije nerealne da Luka dojde. Nek oni prve razgovaraju pa bumo vidli. A kad vidis tu sliku Zajeca s Luku i vidis kak nas predsednik pozdravlja tak igraca, s takvem osmehem, srce ti ispuni od pozitivne energije.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Boli njega kurac za Dinamo.Mayo

    Opce nije nerealne da Luka dojde.Facke

    Navodno se iznenadio kad se javio interes Dinama i uzeo to kao realnu opciju. Doduse vrlo je vjerojatno da ce mu Real ponudit ugovor na jos jednu sezonu. Sumnjam da cemo ga onu tamo sezonu iza zazivat kao sada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.