• Juznjak
    3k

    Znao je on i u Europi imat neke ispade. Pada mi na pamet žuti karton u prvom poluvremenu protiv Viktorije u gostima. Znam da sam se tad baš naživcirao zbog njegovog ponašanja i reakcije prema sucu.
  • Peškaman
    2.6k
    Osnovna škola Stolac u posjeti Vukovaru :)

    IMG-20240319-102249.jpg
  • Olmic
    2.7k
    Loša vijest za Dinamo je da je Japanac Takuya Ogiwara obnovio ozljedu zgloba i njegov nastup na Poljudu je pod upitnikom.


    To samo mi kupujemo igrace bez koljena i zglobova
  • Mr Anderson
    5.4k
    Pa kad ju je obnovio? Na treningu?
  • Sixthway
    268
    Ja bi prije rekao da je do stručnog stožera I ljudi koji se bave zdravljem I kondicijom. Ako svaki drugi igrač ima istu ili sličnu ozljedu onda je teško do igrača.
  • bongo
    653
    S druge strane naš liječnički slovi kao jedan od najteže prolaznih :chin:
  • rioda
    2.5k
    Istina, ali jedno su doktori, a drugi fizioterapeuti i kondicijski treneri. Ne znam kakvo je stanje u klubu po tom pitanju, za liječničku službu mogu pretpostaviti da je na razini, dok za ovaj drugi dio ne znam. Na tom polju su dosta razvijeni modeli predikcije ozljeda i slične stvari, nadam se da je takav način rada i u Dinamu.
  • scooniepenn
    1.8k

    Da su se kartoni dijelili kao što su trebali Diallo nakon brda ringišpila koje mu je Taki prodavao i posljedično bio izudaran ne bi dulje od poluvremena ostao u igri. Apsolutno sam za čvršću igru, ali ono što se Tovarima tolerira je prešlo sve granice. Zadnja utakmica protiv Lokomotive je samo ogledalo tog modus operandija.
  • Kepec
    4.8k
    Ovo je moj priželjkivani scenarij narednog perioda.

    Do 17.4. Hajduk igra 3 utakmice. Prva je s Dinamom na Poljudu, druga s Rijekom na Rujevici i treća s Osijekom na Poljudu.
    Od Dinama gube doma, od Rijeke gube u gostima i Osijek pobjeđuju doma. Izlaze s 3 boda.

    Do 17.4. Rijeka igra 3 utakmice. Prva je s Rudešom u Zagrebu, druga je s Hajdukom na Rujevici i treća s Istrom u Puli. Očekujem pobjedu u sve tri utakmice i izlaze s 9 bodova.

    Do 17.4. Dinamo igra 4 utakmice. Prva je s Hajdukom na Poljudu, druga s Istrom na Maksimiru, treća s Goricom u Velikoj Gorici i četvrta s Varaždinom na Maksimiru. Bilo bi nekorektno da u ovoj bajci ne očekujem 12 bodova i tako dinamo izlazi s 12 bodova.

    Rijeka je na 68, Dinamo na 66 i Hajduk na 58.

    Nama je konačno vrijeme da pobjedimo dolje, a Rudeš ne vidim kako može uzeti bodove Rijeci. Hajduk je znao pobjeđivati na Rujevici, ali za ovu utakmicu sam uvjeren u pobjedu Rijeke (iako je ovo hnl i sve je moguće), a mi doma Istru moramo rješiti. Osijek ne znam kako bi mogao uzeti bodove Hajduku na Poljudu s trenutnom igrom, Istra će teško nešto napraviti protiv Rijeke, a u našu pobjedu u Gorici se toplo nadam. Naposljetku pobjeda doma protiv Varaždina i poravnanje odigranih utakmica i krvoločna utrka s Rijekom.

    Naravno da se nadam da Rijeka kiksne koji put, naravno da nije sigurno da ćemo mi pobjediti svih 4, naravno da Osijek koliko god je loš i dalje može iznenaditi, naravno da Hajduk možda iznenadi Rijeku... po meni je ovo ujedno najrealnija i najbolja situacija za Dinamo.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    šteta.. već sam kontao na Dan državnosti da ćemo igrat.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    20240319-161753.jpg

    Ne valja nam omladinska škola, tako bar kažu..
  • SAS1987
    13.5k
    Ne valja nam omladinska škola, tako bar kažuNavijač Dinama

    Ne kažem da ne valja ali to je indikator da je valjala u proslosti a ne da valja u sada :smile:
  • Crni86
    1.1k
    Ove godine kada prvenstvo mladih kategorija opet nije tako medijski popraceno valjalo bi spomenuti kako su juniori i kadeti uvherljivo prvi. Valjda ce neke novine to lijepo istaknut kako su i prosle godine u ovo doba isticali za neke druge klubove
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.