• Bosna86
    11.5k
    Jedna mala zamolba za sve članove ovog foruma nastanjenih u Njemačkoj, ako mogu da mi se jave privatnom porukom
  • Somport
    556
    Svim Josipima, Josipama, Jožama i drugima sretna i blagoslovljena svetkovina sv. Josipa, zaštitnika Katoličke Crkve i Hrvatske!

    Sveti-Josip-Header-634.jpg
  • Mr Anderson
    5.3k
    Svim Josipima, Josipama, Jožama i drugima sretna i blagoslovljena svetkovina sv. Josipa, zaštitnika Katoličke Crkve i Hrvatske!Somport

    I sretan Dan Očeva svim tatama koji ovdje pišu pošto je danas i naš dan.
  • masacusec
    3k
    Nit su me se djeca sjetila, niti ih je žena podsjetila...ali zato je tu Zona!
  • mlinchica
    995
    Zaaauuuvijek plav si, grade moj,
    U srcu ti si jedini naš dom!

    Dobro jutro! Nova budnica je vani :heart:
    Plava boja nosi se s ponosom :love:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Gledam novi mob kupiti, imam 3 godine Huawei p30, jako zadovoljan, ali baterija mi je malo slaba već, a ak kupim novi dao bih ovaj kćeri. Nije niš hitno uglavnom, al ima ko kakvu preporuku? Važno mi je da je baterija dobra ili jako dobra i isto vrijedi i za fotić. Naravno što više giga je plus. Iako i noviji Huaweiji imaju mrak kameru neću više kupovati njih zbog Googlea itd.
  • serbus
    3.5k


    Neznam na kojoj temi ali bio je forumaš koji koliko se sjećam prodaje mobitele malo pogledaj..
  • Captain America
    13.3k
    Xiaomi 14. Do 31.3. je u HTu 200€ popusta pa te telefon izađe između 730 i 780€ ovisno o paketu pretplate. S njim dobiješ 512 gb, Leica kameru i dobru bateriju uz punjenje do 100% za pola sata. Ja sam ga sebi htio uzeti prošli tjedan, ali nisu imali više u obližnjem T-Centru.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.3k
    kolega Olmic ima mobitele, javi mu se, cijene fer rekao bi.
  • Tom vg
    963
    istu situaciju imao do prije mjesec dana. Napokon umirovio svoj p30 pro, uzeo galaxy s23 ultra kod kolege Olmica. Mobitel i pol
  • Kujtim Shalla
    2k
    @Mali Zeus kao sto.su rekli kollega ima firmu i zaumije se ,siguran sam da ce ti pomoci savjetom u vezi tvojih kriterija da bez veze ne preplavujes. Ja sam prestao koristit Huawei nakon svog p30 pro jer im je Google dao tarabu. Poslije sam imao Samsung a sad sam kupio Google 8 pro i odusevljen sam. Brz ,kamera ili foto top, processor vrhunski . Ako ima neka dobra ponuda pogledaj pa vidi
  • xavier
    11.1k


    Problem s Pixelom je što mu je dio funkcionalnosti zaključan samo za SAD/Kanadu pa u Europi nemaš ni blizu user experience kao preko oceana. Kad tome dodaš da Pixel nema ni servis u Hrvatskoj, malo mi je to previše potencijalnih problema.
  • Dino
    2.2k
    Vec petu godinu evo imam iphone 11, najobicniji s najmanje giga i dosad se, Bogu hvala, nije pojavio niti jedan problem da bi krenuo stekat, bagirat i slicno osim kaj zadnju godinu baterija tesko moze prezivjet dulje od jednog dana.

    Tak da, kad me neko pita za mobitel ja svakom savjetujem da kupi ovu masinu.
  • Droljo
    4.8k
    kolega Olmic ima mobitele,Gražvydas Mikulėnas

    Ovi sa kamiona što su pali. Top roba. Cijena sitnica :joke:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Samo Samsung već godinama. I privatni i službeni, S23 i A53. Super zadovoljan, ne sjećam se svih ovih godina ikakvih problema s bilo kojim modelom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.