• Kujtim Shalla
    2.1k
    meni je stvarno super i nikakvih problema nemam
  • javolimtebejako
    694
    ja imam google pixel 4a vec 3 godine, i nije mi trebao bome servis nikakav dosad, a user experience ni nemam pojma što to fali u europi da ti budem iskren..mobitel je top, brz, sve šljaka i dalje ko prvi dan, kamera vrhunska, a i uzeo sam ga jer nije ogroman, ne volim velike mobitele
  • Captain America
    13.9k
    Google 8 proKujtim Shalla

    Kolko SoT-a izvučeš?
  • Jaro
    5.6k
    Vec petu godinu evo imam iphone 11, najobicniji s najmanje giga i dosad se, Bogu hvala, nije pojavio niti jedan problem da bi krenuo stekat, bagirat i slicno osim kaj zadnju godinu baterija tesko moze prezivjet dulje od jednog danaDino

    Jbt, 5 godina i bat 1 dan? Rekao bih da ga ne cjedis ni 10% kaj ajfonu radi moja zena... njoj nakon 2 god svaki model gotovo stalno mora bit na punjacu... ostalo joj vrh i nebi nikad drugi/noviji uzimala. Meni svaki samsung s sto noviji to sam manje zadovoljan. Trenutno imam s22 ultra i nakon godinu i pol se primjetno usporio i standard baterija smanjenog kapaciteta. Problem mi je kaj svaki noviji brze pokaze ove simptome. Srecom,u firmi imam logodnost svake 2 godine uzet novi aparat pa...
  • Captain America
    13.9k
    Trenutno imam s22 ultra i nakon godinu i pol se primjetno usporio i standard baterija smanjenog kapaciteta.Jaro

    To je vjv do Exynos procesora umjesto Snapdragona koji je standard u SADu.
  • Dino
    2.2k

    U principu otkad je bio nov do danas pazim da ga ne stavljam punit ako nije potpuno prazan nit ga micem s punjaca ako nije na 100% i nisam nikad koristio “brzi punjac” jer unistava bateriju u puno kracem roku. A i osim toga fakat se trudim minimalno koristit mobitel.

    Generalno ono kaj mi nikak nije jasno je cinjenica da apple uredaji trose puno manje energije od android aparata, ali svejedno brze potrose zalihe jer ugraduju slabije baterije. Valjda bi bio presavrsen da stave bateriju na razini huaweija :cool:
  • Jaro
    5.6k
    ja ovaj dio tumacim time sto je sav sw i sav hw u istoj sluzbi dok kod samsunga ipak imas android koji je kao univerzalan (ok, jest prilagodjen samsungu, al nije 100% razvijen samo za jedan hw)...
  • Dino
    2.2k

    Tak je, da. Nisam informaticki obrazovan iznad razine srednje skole pa ne znam kak to funkcionira, ali ima neko objasnjenje koje se tice zatvorenosti/otvorenosti softvera i potrosnje baterije. Medutim, kod androida je to uglavnom dobro nadoknadeno kvalitetnijim baterijama.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Imao sam Huawei dugi niz godina, 3 modela ako se ne varam. Svi su bili odlicni, svi su bili nekakav best buy u to vrijeme. S vremenom su postali sve skuplji jer je brend postao treci iza Applea i Samsunga.

    Kod zadnjeg me zivciralo to sto su tada upravo izgubili pravo na google software. U pocetku se snades, skines aplikacije slicne ili zamjenske. Skines aplikacije sa 'trece' strane i zaobides taj problem i to fuinkcionira normalno.
    Ali imaju neke aplikacije koje ne funkcioniraju nikako bez google services-a. Jednostavno ne otvara aplikacije i izbacuje greske.
    Predes preko toga, naucis zivjeti s tim, ali nakon 3 godine mi je dopizdilo jer nikako nisam mogao imati aplikacije koje ti nisu za zivot bitne ali ih zelis imati (npr Strava za sportske aktivnosti).

    Baterija je vec postala slabija, i prelomio sam i uzeo Xiaomi, te mi je zivot nekako laksi nakon toga :sweat: aplikaciju koju zelim instaliram i koristim, ne moram traziti download pakete i instaliravati sa pitanjem hoce li se moci koristiti.

    Nekako je Xiaomi preuzeo tu neku best buy soluciju kako je Huawei postao veci i jaci brend.
  • Mrvica
    3.3k
    Zadnji put kad sam kupio mobitel to je bio Xiaomi note 10 pro (kad je tek izašao). Nije baš da nešto često mjenjam mobitele jer mi se iskreno ne da bacat prevelike novce na to, i kad sam kupovao baš nisam znao jer ima toooliko toga. Listajući nešto po netu vidim da svi hvale Xiaomi kao da je nekakav best buy mobitel i odlučim se dat mu priliku i samo mogu reć nakon toliko vremena mobitel stavim na punjač nakon dan vremena (a nije baš da sad ne diram mobitel po cijele dane) i mogu reć da sam jako zadovoljan, pa idući put kad budem kupovao ću definitivno ostat pri Xiaomiu, poznat sam po tome da se ne volim prebacivat sa marke na marku. :lol:
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    jos ga nisam dovoljno upoznao.pa neznam da nadjem prosjecnu , neznam moze li pomoci danas recimo. 3 h,43 min imam jos 44 posto baterije
  • Mali Zeus
    9.7k
    da, xiaomi je sad dosta na cijeni, a hvale i Honor.
  • Mrvica
    3.3k
    od kad sam kupio mobitel nisam pratio cijene iskreno ali je bilo pitanje vremena kad će i on poskupit ako je tako. Da, čuo sam da hvale Honor također samo što nisam baš gledao po netu kakav je.
  • blackbully
    4.4k
    a hvale i HonorMali Zeus

    Prije 10-ak dana kupio Honor 90 i za sada sam prezadovoljan. T-com je imao akciju (možda je još aktivna) da uz mobitel dolazi na poklon i Honorov tablet.

    Mobitel, tablet i klasična tarifa za 35 eura mjesečno na 2 godine.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Dobro jutro svima osim mnk tovariji
    Ajmo naš Futsal Dinamo, svi svi svi u dvojku!!!
    Daaaaaj mi samo pobjede
    urlhZUf.jpeg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.