• Bruh
    887
    DP bi im mogao uzet sela a u dalmaciji će im bit borba sa MOSTom... zagreb je zagreb dakle možemo i sdp za ostalo ne znam iskreno
  • DrawTube
    2.8k
    kj je najjace, pored Skore , Plenkija, Njonje i svih domoljuba, jedan običan "woke" ljevicar Beljak :

    d7cf430d3da568bbaf18.jpg
  • Jaro
    5.4k
    Hrvatskoj je, sa izuzetkom zadnjih par godina, najbolje išlo kad nije imala vladu.The Undertaker

    I Belgija je prosperirala dok nije dobila vladu (prrko 500 dana)...
  • Fanboy
    2.1k
    A uz to ne treba zaboravit i raznorazne prčinare HDZ-ove koji su ostali i koji vladaju po Slavoniji. Džabe Zokiju Istra,grad Rijeka, crveni iz Međimurja i Istre, kad će u pomenutim okolinama i mjestima imat tek par glasova.Navijač Dinama

    Pa situacija je baš obrnuta koliko god se to drugačije nastojalo prikazati...

    Konzervativne sredine su daleko otvorenije nego one liberalne koje same sebe nazivaju progresivnim i tepaju kako su napredni.
    Osijekom, Splitom, Vukovarom, Dubrovnikom je vladala lijeva strana i to ne jedanput nakon svih razaranja u Domovinskom ratu, već su birani svaki put kada bi desna strana pala i dobivali predstavnike što se baš ne može reći za Rijeku, Zagreb( Bandić je SDP-ovac) i ostale lijevo-liberalne sredine iz spomenutih mjesta.

    Na kraju, recimo u Varaždinu HDZ radi odličan posao i došli su od marginalne stranke do toga da drže sva razvijena mjesta kao i to da imaju župana. To ti imam potvrđeno od užeg člana obitelji koji je kotirao ajmo reći u top3 člana SDP-a u VŽ-u i koji mi često govori da HDZ tamo radi vrh posao, tj. govorio mi je prije nego su dobili župana što pred 7 do 8 godina nisam vjerovao.
    Novi Marof ista stvar, u Međimurju drže od 3 grada čak 2 su HDZ-ova gradonačelnika Mursko Središće i Prelog...

    Anušić je napravio vrh stvari u Slavoniji koliko god to netko nastojao zanijekati, županija je dobila hrpu infrastrukturalnih projekata, KBC, srednjoškolski itd....

    Ja nisam glasač HDZ-a i ne mogu biti zbog moralnih stvari, suradnje sa SDSS-om i slično. No, HDZ je što se SDP-a i Možemo tiče SF u upravljanju lokalnim sredinama.

    Evo vam @Dede pa nek vam kaže usporedbu Bajsa koji je na listi SDP-a i recimo Marušića te posebno Hrebaka koji je na listi HDZ-a u Bj županiji. Nije bezveze dobio skoro 70% glasova u prvom krugu. Grad je napravio hrpu projekata, obnova i doživio velik napredak od kada je gradonačelnik iako ga ne volim zbog nekih bahatih izjava, ali je tu uvijek za građane, odgovara na pitanja, i vidi se napredak u gradu.

    Meni je bezveze usproeđivati Plenković vs Milanović kao da se radi o nekom boksu ili babskom prepucavanju, već čitava ekipa koja stoji, koji će preuzeti ministarska mjesta i slično, a tu je HDZ miljama ispred SDP-a i njihove koalicije što je žalosno nakon svih afera, korupcije i kriminala koji HDZ ima.
  • ZGWest
    525
    Kad smo vec kod cirkusa. Na dan izbora 17.4 je svjetski dan cirkusa.

    Prikladno.
  • Dzgšb
    219
    A što mislite o kolakušiću i njegovoj ekipi?
  • wolfgang14
    1.1k
    A što mislite o kolakušiću i njegovoj ekipi?Dzgšb

    Kolakušića pratim u europarlamentu i potpisujem sve kaj sam do sada vidio. Otvoreno se protivi Ursuli u lice, njenom globalizmu, prikrivenom komunizmu, oduzimanju privatnog vlasništva malim ljudima, oduzimanju zemlje, autiju, protivi se GMO hrani i zalaže se za organski uzgoj. Trn im je u oku svima tamo
  • Dzgšb
    219
    Po mom isto mišljenju u europskom parlamentu onako govoriti po meni nema greške, i još sad otvoreno poziva dp, most, suvereniste i kvk na suradnju
  • NitkoBitan
    11.7k
    Kolakusic - Sincic - Lovrinovic?

    Kolakusic bi mogao bez problema bit ministar pravosuda i uprave. Za Lovrinovica osobno znam da je odlican profesor na fakuktetu i da zna znanje, iako ga mediji pokusavaju prikazat kao klauna jer se ne slaze sa narativom kod nekih stvari. O Sincicu ne znam kaj bi rekao, cini mi se da se trudi izgurat svoju pricu.

    Ne pratim ih bas ali mi se cini da su dosta ozbiljniji od nekadasnjeg Zivog zida, valjda su filtrirali ekipu i ogradili se od likova poput Pernara. Da sam siguran da prelaze prag glasao bi za njih bez beda, ovak se bojim da ce moj glas bit "bacen". A tko zna, mozda na kraju i budem glasao za njih jer ne zelim imat griznju savjest da sam indirektno podrzao HDZ/SDP pricu koja hara Hrvatskom od samostalnosti.
  • wolfgang14
    1.1k
    i još sad otvoreno poziva dp, most, suvereniste i kvk na suradnjuDzgšb

    Za ovo nisam znao ali su odlične vijesti. Nadam se da će se izroditi nešto iz toga jer kao što je NitkoBitan rekao, teško da će Sinčić i Kolakušić sami preć prag
  • Dzgšb
    219
    slažem se sve , treba apsolutno podržavati sve stranke iako ih je malo koji nemaju afera i koji nisu sudjelovali u državnoj vlasti.
  • Dzgšb
    219
    jest bio je skup u petak ili subotu, imaš na YouTubeu, ne možeš znat jer svi mainstream mediji samo ismijavaju ih ,jer realna su opasnost za njih,osnovali su stranku pravo i pravda
  • NitkoBitan
    11.7k
    ne možeš znat jer svi mainstream mediji samo ismijavaju ih ,jer realna su opasnost za njihDzgšb

    Ne znam koju ekipu su skupili oko sebe ali ova baza (trojac) im je odlicna i bolja od vecina stranaka - Kolakusic drzi pravo u malom prstu kao i Lovrinovic ekonomiju (nije dzabe bio dekan).

    Stvarno mi ide na zivce to pristrano ismijavanje. Bivseg premijera Oreskovica su ismijavali zbog krivo izgovorenih rijeci a lik je bio intelektualni crem de la creme drustva, jedan od najsposobnijih ljudi. Ali eto, Sandra Bencic je pozeljni materijal za premijerku a za sve je kriv HDZ.
  • wolfgang14
    1.1k


    Da, mainstream mediji uglavnom guraju sdp/hdz, vidim da je jedino dnevnik.hr objavio to za njih. A to za ismijavanje neću uopće komentirati, to mi jako diže živce. Onak ko si ti da ismijavaš političke opcije? Mediji bi trebali biti nepristrani i neutralni ali otvoreno pljuju sve stranke koje ne guraju određeni narativ onih koji financiraju iste te medije... Zato i stariji ljudi nikad neće glasati za takve stranke jer im je jedini izvor informacija jebeni Šprajc i RTL televizija. Užas
  • Dzgšb
    219
    Naravno sto puta izgovorena laž postaje istina na toj bazi kupuju glasove ,mislim da HDZ SDP i možemo samo takvi što čitaju i prate mainstream medije glasaju za njih ,svaka ostala opcija je bolja , ali iskreno vjerujem u Kolakušića i ekipu da mogu biti iznenađenje pozitivno naravno jer svak je živ pogledao njegove nastupe u EU parlamentu,250 milijuna ima pregleda ,i kad vide ljude njega na listi dobit će dosta glasova ,jer samo on i njegova ekipa može izvaditi nas iz ropstva, još ako uspije nagovoriti kvk, dp i most imaju mogućnost da baš uzmu dobro mandata
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.