• jedan u nizu
    5.6k

    zato sam i rekao da nisu najrelevantniji podaci.
    Vidjet cemo kroz naredne dane sigurno neke ipsos ankete koje su poprilicno relevantne i uvijek dosta blizu. Siguran sam da nece biti HDZova premoc.
  • Bruh
    887
    tri godine prije te izjave

    "Ja nisam navijao za Hajduk kad sam navijao za klubove, zato što je to bio omiljen klub Tita. To mi je možda bio razlog da ne navijam za Hajduk, ali to je istina. "
  • Fanboy
    2.1k
    Bio sam za DP kad je tek izašao ali su mi počeli smrdit nakon što su izbacili Škoru, tako da sad smatram da je to rezervna HDZwolfgang14

    Meni je obrnuto. Škoro je bio igrač HDZ-a i kontrolirana opozicija jer HDZ si nije htio dozvoliti desnu kvalitetnu oporbu. Znali su da MOST nije jer nakon dvije koalicije su ljudi ih makli iz spektra, Esih-Hasan je stranka propala, HDZ je tada koalirao sa HNS-om, SDSS-om, Bandićem. Čačićem te je skrenuo pod Plenkovićem u lijevo što je značilo da desni dio birača mora biti za nekog trećeg, a tu je nastupio Škoro na troje izbora u godinu i par mjeseci.
    Nakon zadnjih praktički par dana kasnije, on se povlači jer je svoj zadatak odradio i mislio je prepustiti sekici mjesto na čelu stranke, ali onda im se plan obio o glavu jer ostali nisu nasjeli...
    Kad pogledaš liste sa Zekanovićem, Tomašićkom, Vučemilovićkom(Škorina sestra koja je još nekad bila na čelu pivovare preko Mesića, ) Karolina Krišto koja većinom razara gdje god jest, Vrkljanom...To su ljudi kasnije koji su radili u interesu HDZ-a, brojni i glasali kada je trebalo.

    Sama izjava Škore da ne želi sa HDZ-om dok je na čelu Plenković je bila planska i dogovorena jer ne postoji niti jedna druga opcija sa kojom DP može koalirati za vlast, što je automatski omogućilo Plenkoviću da nastavi sa SDSS-om i manjincima što je na kraju bio i glavni cilj.

    HDZ je mogao sa DP-om, ali to bi značilo promjenu smjera iz liberalne, otkrivanje zločinaca u Vukovaru, kriminal SDSS-a . Škoro je svoj zadatak maestralno odradio, zato i dobiva pozive na HRT...

    Penava je istupio iz HDZ te riskirao svoj mandat, pobijedio je u Vukovaru udruženi HDZ+SDSS+SDP koji je također držao dugo Vukovar sa kriminalcem Sabom. Grad unatrag zadnjih 7 godina je doživio procvat sa preko 20% više zaposlenih, dosta se obnovilo, subvencija, infrastruktura, rast rođenih, a radi se dosta na spajanju Hrvata i Srba barem u onim školskim i predškolskim uzrastima da se smanji ta podjela grada da može skladno funkcionirati...Meni se još sviđa i Bartulica, barem je čovjek odrastao u SAD-u i tamo završio sveučilišta, njegov ekonomski sklop je čisti njihov i svaki put govori ono što nama nedostaje da izađemo iz tog divljeg kapitalizma zarobljenog socijalističkim modelima. Jedino ima blag nastup i nije dio divljeg sklopa naših beskulturnih političara.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ovi izbori će svakako biti pobjeda liberalne opcije. HDZ je u svojem mandatu uveo Istanbulsku, uveo je rodnu ideologiju, dopustio udomljavanje a uskoro će i posvajanje djece gay parovima, uveli su stotine tisuća stranaca iz zemalja trećeg svijeta, donijeli su woke zakon (femicid) po kojem ovisno o spolu dvoje ljudi više nisu jednaki pred zakonom, provode sve agende stranih nam gospodara. Ako oni dobiju liberalizam definitivno odnosi kompletnu pobjedu i cementira svoju dominaciju.

    Ako SDP dobije vjerojatno će ostati isto. Upravljanje državom izvana i provođenje agendi. Međutim jedina nada je da je Zoki uistinu pošao putem Orbana i da će RH ponovno učiniti neovisnom državom. Male su šanse za tako nešto ali moj glas ima jer je jedini teškaš koji stoji nasuprot ultraliberalnom HDZ-u i Aleksandru Plenkoviću.
  • Nolifer
    6.4k
    Nema moj glas zoki, ni sandra koja ne zna di joj je diplomski :rofl: vidjet ćemo tko će me osvojit svojim poštenjem i radom, ima li toga u lijepoj našoj. Vidjet ćemo.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    I moram napisati da guštam već 2 dana u ovom kmečanju javnih i privatnih osoba koje su interesno povezane sa HDZ-om i tu mislim na razne dobivatelje poticaja, ''privatne'' poduzetnike koji posluju gotovo isključivo sa državom i dobivaju sve natječaje, lažne ratne invalide, uhljebe itd.

    Čuj njima smeta kršenje Ustava? Oni su inače jako zabrinuti za vladavinu prava pa iz tog razloga podržavaju kriminalnu organizaciju. Ono, ne smeta im što se ''uspješnom'' poduzetniku daje plin za cent pa ga onda on narodu prodaje za 10000 puta veću cijenu (plaćaj veće račune glupi narode), ne smeta im što je Škugor svom ocu na račun uplatio 500 milijuna kuna (da, dobro ste pročitali, 500 milijuna kuna), ne smeta im što se novi HDZ-ov glavni državni odvjetnik druži sa svim viđenijim kriminalcima u državi, ne smeta što se Plenković (prilikom krađe novca iz ministarstva kulture) brani time da to nisu novci iz europskih fondova nego iz hrvatskog proračuna (pa se eto mogu krasti), ne smeta što se nikad javnije i očitije nije kralo, što smo postali mafijaška banana država i što je došlo do toga da se više i ne skrivaju nego javno to rade.

    Ne, svima njima je samo stalo do svetog Ustava. Ne daju da se prekrši jer su oni jako savjesni građani koji su jako osjetljivi na to.
  • NitkoBitan
    11.7k
    SDP je jos gori od HDZa po tom pitanju + koalirat ce sa Mozemasima jer inace samostalno ne mogu osvojit vlast.

    Bit ce prica kao u Zagrebu, dali priliku novima da
    skinu lopove a ovi jos gori i nesposobniji.

    Sve woke poteze HDZa je SDP podrzao i trazio jos gore. Pa Peđa i SDPovci se dan danas ne mire sa time da je na referendumu brak izglasan kao zajednica muskarca i zene.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Nadam se da će se pitati Zokija i da će on čvrsto preuzeti vlast a ne SDP. Ljudi će ionako glasati za njega a ne za SDP. Ne očekujem od njega previše ali barem postoji 1 posto nade da će napraviti odmak od woke sluganskih politika.
  • wolfgang14
    1.1k


    hahahaha doslovno smo u isto vrijeme poslali isti članak :lol:
  • NitkoBitan
    11.7k
    Vidjelo se i sa izjavama oko navijanja za Hajduk kako je Zoki kontradiktoran i mijenja misljenje kako vjetar puse.

    Nije on nikakav spasitelj niti Mesija nego fina fasada koja stoji iza SDPa, Radnicke fronte i slicnih stranaka iz koalicije.

    Dolaskom takvih woke politike dobivaju novu dimenziju i poguranac. Milanovic predstavlja takve a ne kroji samostalno politike kak neki misle. Lako je bilo prcat okolo i sve pa i svoje dok je predsjednik, kao premijer ce to bit druga pjesma.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Sumnjam i ja, zato sam i 8 puta napisao da su male šanse za to, čak sam napisao i postotak od 1 posto.

    Taj 1 posto nade je zato što ponekad kaže nešto što je kontra ''službene istine'' i kontra politike briselsko-washingtonskih ćata i njihovih gospodara.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Ne vjerujem da ce Mozemo i SDP samostalno uspjet skrojit vlast. Vjerojatno ce im trebat MOST i cak su po meni dobre sanse da suradnja sa MOSTOM uspije jer ovi nece htjet po 3. put sa HDZom.

    Da sam u poziciji da zelim Zokija na vlasti a opet zadrzat dozu konzervativizma i brane od woke politika glasao bih za MOST pa kaj bude bude, nek se poslije izbora izdogovaraju.
  • ElektricnaInfluencija
    123
    U tom slučaju bi to čak i bilo dobro, da SDP i Možemo ovise o Mostu, jer se onda definitivno ne bi mogla provoditi woke politika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.