• DrawTube
    2.9k
    Most koji je doveo HDZ na vlast dvaput
  • Medvedgrad
    89
    Nema desnice kod nas ni blizu kakva bi trebala bit.Noel

    Ima ona izreka: dva Hrvata, tri stranke.

    A ja kažem: dva hrvatska desničara, tri stranke.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Most koji je doveo HDZ na vlast dvaputDrawTube

    Jel bi ti bilo lakse da je doveo SDP na vlast?

    Mogu si samo zamislit kako bi nam bilo tijekom korone sa ljevicom na vlasti. Horor...
  • kibic
    1k
    Ono kaj svi zaboravljaju je da od početka kad je izabran za predsjednika on govori o ukidanju izbora za predsjednika, da ga postavi Sabor. Nekaj slično kaj je u Češkoj čini mi se, ne znam jel još uvijek to tak tamo.

    Dojadilo mu je da su ljevičari nesposobni, pa ih je krenul pljuvat. Kak je inače predsjednik najpopularniji političar u Hrvatskoj, on si je prikupljal bodove. Sve z figomo u žepu. Sad su maske pale i sad ga svi ponovo vide kakav je prefriganac.

    Treba sad vidit oće potjerat Možemo iz te lijeve koalicije, jer ne daj Bože njima dat još neko ministarstvo.
  • DrawTube
    2.9k
    bilo bi mi lako da su bili samostalna desna stranka koja je zapravo oporba HDZu kao što se i predstavljaju a ne žetoni prikriveni kao oporba

    Oporba =/= ljevica

    Čemu whataboutism?
  • cibona
    1.4k
    Politicka scena je unistena. Nema vise onih pravih, istinskih pravaša koji bi uvijek imali moj glas.

    Treba glasati za manje zlo, a to je u ovom slučaju najdesnija stranka na sceni - DP.

    Most koji zagovara koaliciju s ljevicom nilad neće biti moj izbor.

    Ekstremno lijevi "Možemo" naravno ne dolazi u obzir.
  • ElektricnaInfluencija
    174
    Šteta što nisi stavio neku anketu na uvodu u temu, da vidimo koje političke opcije ljudi na Zoni podržavaju...
  • NitkoBitan
    12.1k
    Anketa dodana!

    Slobodno se svi vratite na uvodni upis i odgovorite na pitanje. Sto veci uzorak to bolji.
  • ElektricnaInfluencija
    174
    Ako Možemo dobije i jedan glas, bit ću iznenađen
  • NitkoBitan
    12.1k
    Ako Možemo dobije i jedan glas, bit ću iznenađenElektricnaInfluencija

    Evo dobio je jedan. Ajmo covjece, izadi iz ormara...
    Ocekujemo valjane argumente :rofl:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Glasao sam ovdje u anketi čisto ovako po svjesti nekakvoj, iako sumnjam da ću izać uopće na izbore, što možda i nije dobra ideja, jer jedan glas zna i značit nekad.

    Vjerujem da će me mnogi možda uzet za zub ili nešto slično, podložan sam kritikama i temeljitoj argumentiranoj raspravi, debati ili kako netko to već zvao, bez teških riječi i udaraca ispod pojasa.

    Ono što bi volio reći jest da nama Hrvatima iz BiH bi trebalo pokušat zakonski zabranit glasanje na izborima u Hrvatskoj, u smislu odabira presjednika,vlasti i slično.

    Nema potrebe da ja ili itko iz BIH, odnosno da mi odavde učestvujemo u kreiranju vlasti, u državi u kojoj realno ne živimo.

    Da li trebamo imat pravo izabirat sebi nekog predstavnika iz HR u BIH za naš narod kao nekog vanjskog suradnik? to apsolutno da, ali kroiti državnu sudbinu ovom,onom petom ili desetom kako će on tu živjet, mislim da nema potrebe i da to nije u redu, a i uvjeren sam da 3/4 koji iz BIH izađu na izbore u HR, glasaju za HDZ, kao i u svojoj matičnoj državi ili što god netko to zvao.
  • DrawTube
    2.9k
    Mislim da bi dijaspora trebala moći birati predsjednika s obzirom da u pravilu nema neke ovlasti I zato što "predstavlja državu i narod"

    Za parlamentarne, lokalne i europlarlamentarne se slažem
  • NitkoBitan
    12.1k
    Ma pusti te ljevicarske spike.

    Oni jedva cekaju da Nepalci dobiju drzavljanstvo i pravo glasa. Bome Hrvat iz BiH puno vise razumije stanje ovdje od obojanog. To kaj ne placate ovdje porez nema veze, ni ljevicari ne placaju, samo sisu novac iz pororacuna preko 1000 udruga pa opet imaju pravo glasa.

    https://www.facebook.com/share/v/uH5FHV1ud1L8E34r/
  • jedan u nizu
    6k
    Prema anketi od indexa, gdje je glasalo 176k citatelja, rezultati su sljedeci:

    SDP 51%
    HDZ 17%
    Mozemo 13%
    Most 4%
    DP 3%

    Jest da su citatelja indexa specificni i vecina naginje SDPu, ali uzorak od 176k je pozamasan.

    kolega @Bosskovitz je rekao da su si ovako zabili zadnji cavao u lijes, ali ja mislim da ih je ovaj Milanovicev manevar poprilicno razdrmao i probudio.
    Bit ce zanimljivi izbori, i nekako mislim da ce HDZ otici sa vlasti ove godine. Vjerovatno ce biti neka koalicija SDP i Mozemo, jer ce za Mozemo sigurno glasati odredeni dio glasaca iz Zagreba, te ce osvojiti nesto mandata, koji ce mozda biti taman dovoljni SDPu za pobjedu.

    p.s. volio bih vidjeti jos anketa u drugim medijima pa da vidimo 'realnije' stanje gradana
  • NitkoBitan
    12.1k
    Po anketi na Indexu je trebalo preko 50 tisuca ljudi bit na prosvjedu protiv HDZa. Dajte nemojte navodit Index kao ikakav relevantan izvor, njihove ankete i komentari ispod clanaka su leglo stranackih botova Mozema i HDZa.

    Mi se na faksu nasmijemo svaki put kad se spomene Index.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.