• jedan u nizu
    5.9k
    svakak se nade masa ljudi koji kupuje pol sata prije tekmebbb medimurje

    da jer je Maksimir velik i uvijek ima mjesta, pa ljudi znaju da ce doci pola sata prije tekme i moci kupiti kartu.
    Zasto ljudi ne znaju za online kupovinu, stvarno mi ne ide u glavu.
    Razumijem ljude koji vole fizicku kartu, ali takvih nema puno, a i rekao bih da takvi uglavnom kupe dan dva prije, a ne pola sata prije utakmice.

    Kada se preselimo na kranjcu, sa 'ogranicenim' kaapacitetom, gdje ce skoro pola biti zauzeto godisnjacima, a jos dio sponzorima i svega, i kada u slobodnoj prodaji i za Rudes bude bilo svega 4 tisuce karata, tada ce ljudi poceti kupovati na vrijeme i mentalitet ce se promijeniti.

    Nadam se da ce ih takav mentalitet drzati i par godina kasnije kada se preselimo na novi Maksimir!
  • Dubbbrava
    174
    Ja sam siguran i da smo prošli Paok da nebi bilo više od 500 karata prodano više u odnosu na ovu brojku, ljudi jednostavno gledaju da je to Rudeš i da su 3 boda već upisana.
    Osobno ću tek danas kupit 3 karte jer nisam bio siguran da ću se stić vratit do 17:00h u Zg sutra pa možda ima takvih više kao ja
  • Stihl
    3k

    A mozda ljudi jednostavno vole taj stari sistem kupovanja ulaznica. Iskreno i meni nekad to fali, stanes u red i kupis kartu pola sata, sat prije tekme. A najvise mi fali onaj stari sistem kupovanja ulaznica na gostovanjima. Lijepo krenes na gostovanje i kad dođeš tam kupiš kartu na gostujucem stadionu, ovo danas mi zapravo ide na živce, moras par dana prije kupit kartu u Zagrebu, a realno ajde znaj kaj se moze dogodit npr.od srijede do subote/nedjelje. Moze se dogodit nekaj da jebiga nemres otic u subotu/nedjelju na tekmu, a kartu si kupio u srijedu. Velim, meni je bilo bolje to prije, krenes na gostovanje na dan tekme, dodes tam i lepo ti prodaju kartu, nije bilo da nema. Koliko god da nas je doslo kapacitet se osigurao.
  • tigric
    143
    doci ce isto ljudi koliko bi došlo i na maksimir na rudes. dinamo ima svoju vjernu bazu navijaca i to su sve brojke do max pet soma ljudi. zvuci lose, ali tako je.
  • jedan u nizu
    5.9k

    pa zato i kazem, ljudi su navikli da ima karata, pa dodes rije tekme, kupis kartu i bok.
    Kada dodes par puta prije tekme, isplaniras si dan, i na kraju izvisis za kartu, sljedeci put ces kupiti dan prije. Oces fizicki, ili online, ali osigurat ces se.

    Ovo za gostovanja razumijem, ali opet ista stvar, navikli smo da ima karata svuda. Ima karata u Koprivnici kolko oces, u Varazdinu, Gorici, Kranjci, nekad na Gradskom Vrtu u Osijeku, Nekad na Kantridi. Sada si u situaciji da za Osijek, Rijeku nemas karata, cak i za Split.
    A sto se tice planiranja, jbg, isto tako ti se moze desiti da odredis da ides na gostovanje, dodes u drugi grad i tamo nema karata. Propustio si tekmu, a potrosio si cijeli dan bezveze.

    Sve kaj si rekao je obostrano.
    A sve se mijenja kako karata ima manje i kako je teze doci do njih.
  • deda
    27.7k
    Još 1967 karata je na raspolaganju.
  • Filip 91
    510
    Prodat će se vjerojatno još cca. 200
  • Stihl
    3k

    Naravno, slazem se. Samo sam htio reć kak je nekad ipak bilo malo sve jednostavnije :wink:
  • jedan u nizu
    5.9k

    naravno.
    Ja s nostalgijom gledam na kupovinu karata na Kvatricu. Na redove do pol Maksimirske.
    Sjecam se ludnice kod kupovine karata za tekmu sa Arsenalom. Imalo je to svoj gust neki.
  • Stihl
    3k

    Baš to, samo kupovanje karata je bio jedan događaj svojeg gušta, uvertira pred samu tekmu. Nešto u stilu izvlačenja parova kupa u onim engleskim huliganskim filmovima, kad svi stoje pred ekranom i čakaju koga bu izvukli hahah
  • sport
    2.3k
    Nakon što Lokosi danas uzmu koji bod na Poljudu popravit će se raspoloženje pa će i karte planuti :cool:
  • Sportskifanatik
    359
    Sutra ce biti prodaje do 18 h online
  • deda
    27.7k
    Zahvlaljujem prijateljskom Nk Rudeš što su nam izišli u susret i omogućili prodaju ulaznica online do početka tekme. :clap:
  • NitkoBitan
    12k
    Bilo bi bolje da su otvorili karatanu na dan tekme pa makar 2 sata prije same utakmice. Realno online kupovina nedjeljom bas i ne pomaze kad se nema gdje iskopirat ulaznicu osim ak imas doma il znas nekog sa printerom.
  • Nino Bule
    11.4k
    Izlike, tko hoce ici ce
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.