• dmil
    141

    Ako netko ima takav problem, bilo koja recepcija u bilo kojem hotelu ce im isprintati ulaznicu
  • rob ljubavi
    774


    Stvarno mi to ne ide u glavu. Na stranu sad kaj ne ide prodaja bas najbolje niti je neko izvlacenje, ali doslovno prodaja ulaznica na dan utakmice je valjda najnormalnija nogometna stvar.

    Uvijek je tako bilo i svugdje je vjerojatno tako, koja je logika u tome da na dan tekme dodes do stadiona i ne mozes kupiti kartu osim ako je rasprodano?
  • rioda
    2.6k
    Baš tako, ni meni nije jasno. Bolje da onda dan kasnije puste u prodaju pa da je moguće kupiti kartu i na dan utakmice. Ovo stvarno nema smisla, ajde sad su djelomično ispravili s online prodajom na dan tekme, ali i dalje je nebuloza da ne možeš kupiti kartu kod stadiona prije utakmice
  • jedan u nizu
    6.2k
    Jučer je otišlo 180, a danas 120 ulaznica. Ne znam što prognozirati za sutra. S obzirom da je zadnji dan možda ode još 200 komada. Sve iznad bi trebao neki snazan impuls.deda

    deda opet u sridu.
    Za sad je danas otislo nekih 100 karata. Jos toliko do kraja dana vjerovatno.
    Jedino mozda kiks Hajduka pogura malo prodaju danas i sutra.

    Sve u svemu, 3000 sigurno sutra. Malo tuzno da ne mozemo rasprodati tih 5 000 mjesta na Kranjci, ali i dalje ok brojka s obzirom na posjete tamo zadnjih godina.

    Bar ce biti vise parkinga slobodnog :sweat:
  • eol12
    363
    Istok je pun, navijanje će biti glasno, zapad na pola pun, nije idealno, nije nit tragedija, malo se ljudi i emocionalno ispraznili s ovim rolerkosterom od sezone, ali napredak je očit.
  • deda
    28.1k
    Gospodo, danas je prodano 140 ulaznica, a jučer cijeli dan 120.

    U ponudi još 1.857
  • deda
    28.1k
    Stanje u 17.30: u ponudi još 1.819 ulaznica. Danas je kapnulo 180.
  • rob ljubavi
    774
    A nista, instagram profili i stranice sad maltretirat sve da kupuju ulaznice. Ak nas ne moze motivirat nas klub ni kiks omrazenog rivala e onda jebiga
  • Dubbbrava
    179
    Priželjkivali smo kiks tovara i dobili smo ga pa možda sutra više ljudi odluči potegnut do Kranjče
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Da su ovi kiksali nekih 5-6 sati prije, planulo bi 500tinjak karata više
  • NitkoBitan
    12.3k
    Prijatelji iz Rudesa otvorite karatanu 2 sata prije tekme da izgori sve!
  • criticus
    1.3k
    Prijatelji iz Rudesa otvorite karatanu 2 sata prijeNitkoBitan

    Dragi prijatelji nemojte. Najbolje da organiziramo sponzorirano češkanje testisa svima koji se sjete Dinama kod nekog hypea. Briga me za njih, zatvorite blagajnu odma što se mene tiče.

    Za par godina ćemo doć mi do toga da se borimo u prvih sat vremena ko će uhvatit kartu. U to sam uvjeren. Al sad, nakon svega što je bilo ove godine, moljakati nekog da dođe. Nemože.
  • Riot
    1.7k
    slažem se

    Oćel ti da im se na adresu ulaznice dostave?!?
  • NitkoBitan
    12.3k
    Kuzim vasu ogorcenost, al neki minimum minimuma (pored online prodaje) bi bio moci kupit karte prije utakmice ako stadion nije rasprodan.
  • Crni86
    1.2k
    jako los stav. Svaka osoba bi trebala biti dobrodosla na stadion i klubu bi trebalo biti u interesu da dode sto vise njegovih navijaca i da ih zatim i zadrzi trajno na tribini. Mozda bas neki mali i tata sutra budu u blizini krajnce i pozele kupit karte i malom se toliko svidi da krene sa tatom ic na svaku tekmu i tako dva po dva… Kad cemo vise shvatiti da je nakon svih silnih godina potrebno raditi na dolasku ljudi na utakmice i zadrzavanju istih? Naravno ima puno ljudi kojima je jako stalo i uzeli su karte vec u utorak i za njih ne treba ni fb objava niti poziv ni nista, ali ima i onih koji su klimavi i uvijek ce ih biti i takve ljude najvise se treba privuc na tribinu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.