• Mr Anderson
    5.4k
    Radovi su na Jadranskom mostu. Prvih dana su bile nesnosne gužve, sad je podnošljivo što znači da je dosta ljudi se prebacilo na neke alternativne pravce na kojima je sad veći promet. Osim toga danas je bio trostruki sudar za vrijeme špice, na Mostu slobode i sudionici umjesto da se maknu, stoje ko telci i uzrokovali krkljanac koji se prelio na ostatak grada.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Sve te stvari poput radova, sudara su se događale uvijek... i bilo je podnošljivo. Pa još prošle godine mi je trebalo po 15-20 minuta manje do doma, istom rutom. Ja osobno ne mogu shvatiti razloge zbog kojih se ovo događa.
  • kinfa95
    488
    Baš to, u zadnjih godinu dana poslije 7 sati navečer je nemoguće naći parking kod mene ispred zgrade koja ima ogroman parking i di je uvijek bilo mjesta. Ne znam kaj se to dogodilo u zadnjih godinu- godinu i pol
  • rupke
    51
    Više faktora je utjecalo na povećanje gužvi. U zadnjih 10 godina broj automobila na 1000 stanovnika se povećao 45%. Na mjestu kuća se grade zgrade s nekoliko katova koje nemaju dovoljan broj parking mjesta za stanare. U zadnje vrijeme dostavne i taxi službe sve više i više rastu i imaju više vozila. U gradu raste broj turista. Grad se širi, a to širenje ne prati razvoj javnog prijevoza te je jedini način odlaska na posao automobilom.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Ok, smetaju oni likovi što kleče na trgu.
    Sad po novom smeta i kapelica u kamenitim vratima!

    Najs...krasna ekipa!
  • mali M
    3.4k
    o čemu se radi?
  • NORTE
    9.1k
    Ok, sad bi bilo dosta toga... Ako se ovo ponovi neće im više nitko to trpit.
  • Kepec
    4.6k
    Čekaj je li ovo moguće? Doć do Kamenitih vrata i izvoditi ovakav "performans". Iskreno protesti na trgu mi nisu uopće smetali jer je to mjesto gdje jednako ovi imaju pravo moliti i ovi pravo se tome opirati.
    Ali ovo kod Kamenitih vrata je nešto sasvim drugo. Kaj je iduće, obilaziti će crkve i protestirati zbog svete mise?
  • BBB Baranja
    230
    Bitno da je Bandic pao, to je bio najveci problem
  • NORTE
    9.1k
    Bitno da je Bandic pao, to je bio najveci problemBBB Baranja
    Apsolutno da je bio, barem nama Zagrepčanima. Samo što je on umro, a ne pao na izborima iako bi se to sigurno dogodilo.
    Da se nešto previše promijenilo nažalost baš i nije, ali barem je zaustavljena megapljačka zagrebačkog proračuna za privatne interese.
  • mali M
    3.4k
    al ja se ne slažem s tim... Mi smo izabrali gore samo da se čim prije riješimo ostataka Bandića.. Vrijeme će pokazati, a neke stvari već isplivavaju, da ovi jednako udaraju po gradskom proračunu.
  • Sad opet
    194
    Na sreću nemoguće da budu gori. Ovi također dijele novce "svojima" ali to nije ni desetina banditićevog. Pa svi poznajemo bar nekoliko " uhljeba" u gradskim poduzećima koji inače meni mogli raditi nigdje osim u lokalnoj birtiji. Tad se zapošljavalo na dnevnoj bazi desetine ljudi koji nisu trebali ( Zet ima više zaposlenih u upravi nego u radnom-tehničkom dijelu, a isto je u svim ZG firmama). Dijelilo se puno više milijuna eura u raznim nepotrebnim radovima... Žičaru ni naša dijeca nemogu vratiti, itd... Ovi su nažalost nesposobni ali na sreću nesposobni su i ukrast kao Bandić i ekipa.
  • Jaro
    5.4k
    ovo treba pendrecit bez ikakve griznje savjesti. Bas gamad...
  • Stihl
    3k

    Samo što je on umro, a ne pao na izborima iako bi se to sigurno dogodilo.
    Nemrem tvrdit sa stopostotnom sigurnošću, ali nekak mi se čini da bi opet pobedil da nije mrl, mozda ne sa lakoćom, ali vjerojatno da bi opet dobio. Prevelika je to interesna skupina bila, a i poznavajući naše ljude koji se ne odlučuju lako na promjene(što mislim da je loše), nekak mislim da bi ipak opet pobjedio na izborima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.