• jedan u nizu
    5.6k
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagreb/pripremite-se-na-guzve-i-to-do-nove-skolske-godine-krece-nova-faza-obnove-jadranskog-mosta-evo-obilaznih-pravca-15434153

    Evo da nebude da nismo znali.
    Ocekujem prvi tjedan nesnosne guzve, milion clanaka o tome, kako je Ivanka iz Brezovice putovala sat i pol do posla bla bla bla

    Kad se ljudi naviknu na novu regulaciju, i dio odluci ici drugim putem, ocekujem normalizaciju prometa kao i na svakim drugim vecim radovima.
  • Patak
    2.2k
    Ta babetina naravno da nije nikakav borac za prava žena, nikad bila.

    Sanja Sarnavka iz Udruge B.a.B.e. sprda se s krvavim licem Ružice Ćavar
  • Ali
    1.9k
    Zagrepčanka godine , kako to snažno zvuči.
    A kad zagrebeš ispod površine vidiš da je to osoba čiji je otac bio oficir JNA, nakon filozovskog radila kao kcer zasluznih iz perioda NOB u raznim javnim funkcijama. Naravno da je otac za vrijeme rata iz mirovine potpisivao skupa sa drugim pajdasima iz JNA tzv. mirovne pamflete sa tematikom, cuvajmo mir, bratstvo blabla... i tako cijeli život odgajana u duhu jugoslavije dobivala lovu iz raznih nevladinih udruga. I naravno sad je vrijeme da drug TT gurne jos koji orden u vitrine pored onih ocevih... i naravno uz orden i koja pinka, srećom pa nema više omraženih kuna :) ....
    E da , tako se postaje zagrepčankom godine, naravno ona nije rođena u tom zagrebu, nego za službovanja po raznim jna kasarnama u skopju, a otac je iz bosne rodom preko noba stekao povlastice. I da gle cuda oni nisu "dotepenci" , jer su jednostavno zaposjeli otetu imovinu i uzivali.
    Eto toliko o "komunalnim" izborima za grad kako se cesto zovu isti.
    A sad će tu na forumu skočiti dežurni zastitnici lika i djela stranke Možemo, a mi smo na dinamovom forumu, a ista stranka je dala više love za obilježavanje trnjanskih kresova nego za dinamo... ali ih ne sprečava da se slikaju u loži i pričaju što nevalja u dinamu..
  • mali M
    3.3k
    Ma... Tužno je to. Uopće neznam koja je to fora da si oni među sobom biraju te osobe. Kaj nitko od sugrađana nije dao glasove toj osobi? To mi dođe ko kad je Mamić djelio onu glupavu nagradu Plavi lav il tak neka sprdnja pa ju je sam sebi dodijelio... Idemo mi dobit naš Dinamo, budu se već i Zagrepčanci probudili..
  • Ali
    1.9k
    Jel se pomaknulo nocas kaj na legendarnom istoku maksimirskog stadiona.
    Kad me u 2h zbudio potres , nakon kaj sam umirio ukucane i pokusao zaspati nakon toga cekajuci neki slijedeci podrhtaj tla sam pomislio, Bože daj da jedina šteta u gradu Zagrebu kad svane bude da se istok srusio, mozda to pokrene radove. Jer ovak kak sad ide nebum dozivio iste.
  • Bosskovitz
    7.2k
    Uopće neznam koja je to fora da si oni među sobom biraju te osobe.mali M

    Još jedna u nizu pizdarija kojima se dijeli javni novac. Sreća, ne neki veliki iznos.

    Jel se pomaknulo nocas kaj na legendarnom istoku maksimirskog stadiona.Ali

    Bome, baš se čulo jučer i na zapadu grada. Ja nisam osjetio da se trese, ali čuo se onaj zvuk kroz zgradu, taman smo išli spavati kad je bilo.
  • Ali
    1.9k
    Inače kad smo kod dodjela nagrada, kaže kolega srećom nije veliki novac. Hm , pa i jedan cent je puno.
    Evo primjera danas je sud rekao svoje.
    Naime ovo je bila nagrađena "zagrepcanka godine"

    Nagradu Grada Zagreba dobit će i nova ravnateljica KB Sveti Duh Ana-Maria Šimundić (04.2023)

    A danas je objavljena presuda:
    Općinski radni sud u Zagrebu pravomoćno je presudio da je nezakonita odluka o izvanrednom otkazu ugovora o radu pročelniku Zavoda za patologiju Fabijanu Kneževiću, koja mu je uručena zbog slučaja u mrtvačnici na KB Sveti Duh, izvijestilo je u četvrtak odvjetničko društvo koje ga zastupa.

    Eto ogledni primjerak. Dodijelis nagradu a samo kroz nekoliko mjeseci na ovom primjeru ce Grad Zagreb iz svog proracuna morati isplatiti cca 10tak brutto placa, plus kamate, plus naknada za izgubljeni ugled i sto sve ide, onako odokativnom metodom cca 80.000-150.000€ neplaniranih .
    Tak da, rekli bi :"malo joj je jedna nagrada, dajte joj i ove godine jednu."

    Eto moj Zagrebe, ime ti je prigodno, zagrebe tko stigne ;)

    Za Grad je to mala lova, ali da se barem TT pospe pepelom i kaze, evo retroaktivno oduzima se nagrada i doticna mora vratiti "orden" kao i novcanu nagradu jer je ukaljala ugled titule koju je dobila... nebu Grad ni propao ni obogatio se ali barem bi pokazali da su drugaciji tj. onakvi za kakve se preko PR prikazuju.
    Ovak je isti kao i prethodnik koji je Sostaru dijelio nagrade sakom i kapom a ovaj lovu trosio na kurave...
  • jedan u nizu
    5.6k
    Netko je vec prije slicno pisao, samo se slabo sjecam .

    Zar ste ocekivali da ce gradska vlast, koja je na tu vlast dosla zahvaljujuci srednjem i lijevom birackom tijelu, raditi poteze koje ce pozdravljati i desno biracko tijelo?
    Ne govorim o velikim stvarima, o infrastrukturi, kapitalnim projektima, vec o ovakvim 'sitnicama' koje su tu da podilaze ljudima.

    Pa nece jedna zeleno lijeva koalicija koja vodi grad dati nagradu nekom koga ce desnicari smatrati svojim herojem.
    Kao sto ni desna stranka koja bi vodila grad, nece dati nagradu eto ovoj b.a.b.i. (tko god da je ona - nisam ni otvorio clanak).

    Da to naprave, pucali bi sami sebi u nogu izazvasi ljutnju kod svojih biraca. To vrijedi i za lijeve i desne, i za gornje i donje.
  • Fanboy
    2.1k
    ZET je u kaosu, danas opet sudar tramvaja i osobnog automobila na Kvatriću...
    U cc mjesec dana je ovo već 6 ili 7 slučaj sudara, iskakanja tramvaja ili zapaljenja autobusa ovako iz glave.

    Prvo je bio slučaj iskakanja tramvaja na Zapadnom kolodvoru
    Onda se dan poslije zapalio autobus na Glavnom kolodvoru
    Pa je bilo iskakanje tramvaja, zatim sudar dvaju tramvaja 5-ice i 8-ice sa 10-ak ozljeđenih
    Pa je dimio motor na autobusu u Dupcu
    Pred par dana je opet tramvaj 6 iskočio na okretišu Črnomerac...

    Danas novi slučaj i novi sudar...
  • Jaro
    5.4k
    nemres sudar automobila i tramvaja trpati pod ZETov problem kao oveostale bas...
  • nemapredaje
    1.9k


    Evo ja sam prije mjesec dana vidio sudar tramvaja i kombija na križanju Draškovićeve i Vlaške. Dakle u samom centru. I slova nije bilo napisano u
    medijima. Tada nije bilo zanimljivo, ali sada je.

    Sudari tramvaja i drugih vozila se događaju puno češće nego što ti misliš.
  • serbus
    3.4k


    Nije da te volim ispravljati ali prema novim napucima UEFE takav događaj se može povezati. :cool:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Znači, rođen sam u zagrebu, cijeli život živim tu, živjet ću i dalje, autom se vozim zadnjih 15 godina, svaki dan...

    Ovo što se događa u prometu u zadnjih manje od godinu dana je apsolutno nenormalno. Što se dogodilo? Koja promjena je nastupila da se stvaraju ovolike gužve? Ovo pišem iz auta, u praktički sat vremena nisam prešao više od 1km.
    Jel se doselilo 200 000 novih ljudi u grad, ne kužim? Ne vidim ni neke epohalne i neviđene radove. Neobjašnjivo....
  • NORTE
    8.9k
    Ovo što se događa u prometu u zadnjih manje od godinu dana je apsolutno nenormalno. Što se dogodilo? Koja promjena je nastupila da se stvaraju ovolike gužve?db-izbjeglica
    Više automobila, više taksija, više autoškola, više pakistanaca na skuterima.

    Nemamo metro, nemamo nove tramvajske trase, nemamo bike infrastrukturu.
    Bit će samo gore.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    U pola godine su se dogodile takve epohalne promjene da za nešto što je trajalo 40 min sada treba sat vremena?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.