• GaijiZG
    592

    Oprosti što te istina boli. Muškarci s manje testosterona više glasaju za ljevicu, žene s duševnim bolestima više glasaju za ljevicu.
  • Papastrumf
    9.6k
    Generalno muškarci koji đogiraju imaju manju količinu testosteronaGaijiZG

    Upravo suprotno, dragi kolega. Đogiranje i brzo hodanje podižu razinu testosterona. Ili si mislio da rade to upravo iz tog razloga? Poznavajući tvoj opus, mislim da si jednostavno ponovno ispao glup.
  • GaijiZG
    592
    Hodanje diže testosteron, a dugo trčkaranje ga spušta, dovoljno ti da guglaš. S razlogom se u sportu i van sporta sve više forsiraju kratki, visokointenzivni treninzi. Ponavljam, guglaj i bit ćeš demantiran, a ako ćeš nastavit s tim da sam glup i da lažem sam ću ti poslat linkove, al prvo ti dajem opciju da se sam razuvjeriš.

    Zanimljivo, testosteron ima čudnu poveznicu sa starenjem, uzimanje testosterona ubrzava starenje. Ali kratki i intenzivni treninzi, pogotovo šprintanje, pomlađuju i dižu razinu testosterona.
  • GaijiZG
    592
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/392054

    Da podjelim i na ovoj temi. Barića ne zanima Dinamo niti ovi izbori. Ovo sve mu je priprema i prvo medijsko eksponiranje, jer se planira kandidirat za gradonačelnika Zagreba. To je sve kaj znam, još jedno velko ime će bit uz njega, da li će dobit podršku HDZa ne znam.
  • Papastrumf
    9.6k
    Majstore, ja hodam 7km/h, netko đogira 7,5 ili 8 km/h, koja je točno razlika u tome? Diže li to ili spušta testosteron?
  • jedan u nizu
    6k
    Totalno si me razuvjerio.
    Sad sam i ja za zabranu zabrane prometa na Jarunu. Dopustimo aute da sto manje muskaraca trci tamo.
    Stop pickastim sportasima u gradu!
  • Mali dioničar
    14.1k
    Zaključak je da dugotrajno trčanje kontracepcijsko sredstvo.
  • Patak
    2.2k
    Evo gougel veli ovo

    Does running increase testosterone levels? Yes, when it's done in the right way. Endurance running could be counterproductive. Running for longer time periods and distances actually can cause a reduction in testosterone levels.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Od ostalih vijesti za podizanje razine testosterona. Staza će podržavati sprinterske discipline kako sam načuo.

    ZAGREBAČKI gradonačelnik Tomislav Tomašević najavio je da će se na lokaciji srednjoškolskog igrališta u Klaićevoj ići na novi projekt izgradnje podzemne garaže koja će imati 800 parkirnih mjesta, 300 više od starog projekta. Javna garaža na lokaciji ispod srednjoškolskog igrališta u Klaićevoj imat će oko 800 parkirnih mjesta na tri podzemne etaže, a po dovršetku će iznad garaže ostati igralište, koje će dobiti nove atletske staze i druge sadržaje.

    Sljedeći će se tjedan pokrenuti otvoreni postupak javne nabave za odabir projektanta za izradu idejnog, glavnog i izvedbenog projekta za izgradnju garaže Klaićeva. Rok izrade projekta je 9 mjeseci od dana potpisa zapisnika o uvođenju u posao, a procijenjena vrijednost usluge je 650.000 eura bez PDV-a, istaknuto je u priopćenju Grada Zagreba.

    Na pitanje zašto se ide u izradu novog projekta za tu garažu kada već postoji jedan izrađeni, Tomašević je istaknuo da je prijašnji projekt imao u planu i izgradnju komercijalnih sadržaja, što bi smanjilo broj parkirnih mjesta.

    “To je još jedan u nizu od ovih projekata 20, kako ih mi nazivamo, projekata o kojima se 20 godina priča, a ništa se nije napravilo. Ovaj projekt ranije je bio zamišljen kao javno-privatno partnerstvo, s 500 mjesta”, istaknuo je Tomašević dodavši da je bilo bitno povećati broj parkirnih mjesta.

    Dodao je i da nema potrebe da projekt bude javno-privatno partnerstvo, jer je riječ o isplativom i financijski održivom projektu koji će biti investicija Zagrebačkog holdinga. Istaknuo je da će Holding za njezinu izgradnju, čija se cijena procjenjuje na oko 30 milijuna eura, dobiti kredit od komercijalne banke, i to bez jamstva Grada Zagreba.

    “U središtu grada imamo tri garaže koje imaju ukupni kapacitet 900 mjesta, znači gotovo će se poduplati taj kapacitet”, poručio je Tomašević.

    Nadam se da ćemo ovu ISPRAVNU logiku slijediti i pri izgradnji stadiona u Maksimiru. Grad kao investitor kroz zemljište, konzorcij investitora te Dinamo kao suinvestitor i zaštićeni najmoprimac.

    NE koncesiji na stadion, DA suvlasništvu stadiona.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Evo gougel veli ovo

    Does running increase testosterone levels? Yes, when it's done in the right way. Endurance running could be counterproductive. Running for longer time periods and distances actually can cause a reduction in testosterone levels.
    Patak

    PAUL POGBA, veznjak Juventusa i prvak svijeta s Francuskom 2018., kažnjen je suspenzijom na četiri godine zbog korištenja nedopuštenih sredstava. Tako je je odlučilo talijansko tužiteljstvo za borbu protiv dopinga.

    Presudio mu višak testosterona. Odvjetnici se nisu žalili

    Pogba je suspendiran zato što je test kojem je podvrgnut nakon utakmice Udinesea i Juventusa 20. kolovoza 2023. pokazao da ima višak testosterona. Pogba na toj utakmici nije igrao, nego je sjedio na klupi. U postupku se nije vjerovalo Pogbinoj obrani, koja je tvrdila da je njen štićenik slučajno uzeo nedozvoljenu supstancu.

    Trebao je džogirati.
  • Jaro
    5.5k
    Trebao je džogirati.Mali dioničar

    kaj ne sprintati? to smanjuje, dzogiranje povecava? ili sam ja krivo shvatio
  • mali M
    3.5k
    Dobro nemojmo pripisivati svaku glupost Možemo. Na Jarunu se povečao broj rekreativaca kao i u svakom drugom parku, dvorani i ostalim vrstama sporta, nakon Covida. To je recimo jako pozitivna posljedica što se ekipa nakon zatvaranja u stanove godinu dana zaželila rekreacije i primjetila njene benefite. Evo reću ću iz bliskog djela, Sljeme.. Prije Covida je gore bilo ljudi, al ono, li-la.. Nakon Covida ih imate gore i po noći, preko tjedna, u rana jutra, posljepodnevne sate, hrpe obitelji s djecom. Nije to još ni blizu potencijala koje Zagreb može ponuditi, ali nije to radi Možemo, ajde samo pliz budite iskreni.. Nisam njihov fan, ali ovo nema veze s time. Isto kao i što mi je bedasto ove LED lampe komentirati... Gaiji moj, ja živim u Maksimiru i kresnice nisam videl 20 godina (tu i tamo iznimka) a imamo stare lampe po cesti. Pričaš bedastoće. Ove fore sa nespavanjem jer imitira dan isto nije istina jer baš LED lampe omogućavaju usmjeravanje svjetlosti samo u cestu i metar dva oko nje, a prozori kuća i zgrada su u mraku i puno je lakše za mozak da se odmori kad receptori ne registriraju svjetlost. Nemojte baš glumiti previše sa filozofiranjem. I to vam velim ja koji se posprdno nasmije kad čuje termin "svjetlosno zagađenje". al to je druga tema...
  • jedan u nizu
    6k
    Na Jarunu se povečao broj rekreativaca kao i u svakom drugom parku, dvorani i ostalim vrstama sporta, nakon Covida.mali M

    apsolutno i u tome ima nesto.
    Ja sam napisao da je broj ljudi na Jarunu puno veci nego prije, nisam tvrdio samo da je to rezultat Mozemo, jer to ni ne smatram. Ali po meni se povecao broj rekreativaca nakon zabrane dvosmjernog prometa, i sad jos vise nakon uredenja ceste i prosirenja biciklistickih staza.
    Nebitno mi je jel to doneseno od strane Mozemo ili nekog drugog, ali po meni je to imali utjecaja.

    Takoder, sve je to nekako doslo nakon covida (zapravo za dvosmjerni promet nisam ni siguran, mozda je doslo i prije) pa vjerujem da je i jedno i drugo imalo utjecaj.

    ja živim u Maksimiru i kresnice nisam videl 20 godinamali M

    slazem se, ja ih nigdje ni na selu nisam vidio od kako sam klinac bio

    Ove fore sa nespavanjem jer imitira dan isto nije istina jer baš LED lampe omogućavaju usmjeravanje svjetlosti samo u cestu i metar dva oko nje, a prozori kuća i zgrada su u mraku i puno je lakše za mozak da se odmori kad receptori ne registriraju svjetlost.mali M

    opet se slazem s tobom. Jos cu nadodati sto sam vec pisao - kasno navecr se jacina tog svijetla osjetno smanji
  • mali M
    3.5k
    opet se slazem s tobom.jedan u nizu

    buraz dva puta ovaj mjesec, pa ovo juri prema plaćenoj pivi na tekmi :lol:
  • GaijiZG
    592

    Sprintanje povecava testosteron, lagano dugotrajno trckaranje smanjuje, pogotovo ako si jako mršav.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.