• Patak
    2.2k
    Obvezno cjepivo za rizične, a rizičnih nije bilo u trialsima koji su ionako brzo i traljavo odrađeni?!? Samo zdravi i mladi, bilo tko rizičan nije bio uključen. I tko bi procjenjivao rizične? Ja sam u svakom slučaju za slobodan izbor svih pa i rizičnih a svatko ima pravo na liječenje ako uplaćuje zdravstveno. Tako bi mogli i naplatiti liječenje svih pušača, itd... Opravdani medicinski razlog - pa radi se o eksperimentalnoj terapiji, nikad isprobanoj na ljudim, zbrzanoj u kratkom vremenu, a prema našem Ustavu nitko ne smije biti prisiljen na medicinske eksperimente, a ti bi ih kažnjavao.

    A ovo nuspojave cjepiva ("After vaccination") vs nuspojave korone ("After infection") je smeće znanost, sve studije koje su tako postavile studiju su manipulativne i u ovu grupu "After infection" uključuju cijepljene. Pogledaj bilo koju od tih studija, odi u poglavlje Methods (ili slično) i vidi kako su grupirali ljude. Jedino ispravno grupiranje je cijepljeni vs necijepljeni, ili ako hoćeš preciznije cijepljeni - nikad zaraženi, cijepljeni -zaraženi, necijepljeni-nikad zaraženi, necijepljeni-zaraženi. Jedina studija koja je tako postavila grupe je izraelska koja je utvrdila na ogromnom uzorku da kod necijepljenih nema nikakvog povećanog miokarditisa ili perikarditisa.

    A za starije stanovništvo je baš cjepivo bilo najopasnije. To je Denis Rancourt, kanadski fizičar u svojoj studiji i dokazao.
  • GaijiZG
    602

    Ne moram znat kaj si radio jer si doslovce iz kalupa izašao, svaki stav ti je predvidljiv. Liberal koji zapravo želi nametat drugima ideologiju(gay slikovnice, cijepljenja), prema svemu predočenom si apologet doslovce svake velike politike Možemovaca, ja sam s Jaruna. Kakav Jarun bez autiju jeste vi normalni. Jezero je mrtvo i bit će sve mrtvije, samo da se Možemosi mogu pohvaliti svojim nadređenim zelenima iz Njemačke kad im dođu u posjetu, "gledajte kako smo veliku pješačku zonu napravili".

    LED svjetla su odvratna, pogotovo u kvartovima, LED lampe su zapravo imitacija dnevnog sunčevog svjetla, i dokazano je da su povećani slučajevi nesanice, depresije, pada generalnog kvaliteta sna, ako se živi u blizini LED javne rasvjete. Pa svako ko se iole ozbiljno bavi ITjem ima instaliran flux koji minimizira na monitoru spektar plave boje.

    Ja se sječam u osnovnoj ti si u svakom parku imao krijesnice, alo krijesnice, kad ste ih zadnji put vidjeli na Bundeku i Jarunu? Ja godinama nisam, jer se ne pojavljuju kilometrima od LED lampi.

    Ti kada ides u vecernju šetnju, i prođeš pored starih lampi, spava ti se, utuškaju te, kada prođeš pored LED lampi, suzbije se izluživanje melatonina i kvaliteta sna drastično padne.

    Ovi iz Možemo nemaju sami pojma zakaj žele LEDice, samo citiraju međunarodne brošure, iza kojih stoje ljudi koji generalno vode rat protiv kvalitete života.
  • jedan u nizu
    6.2k
    Ti kada ides u vecernju šetnju, i prođeš pored starih lampi, spava ti se, utuškaju te,GaijiZG

    I onda kada sjednes u auto , zakucas se u nekoga i oduzmes zivot ljudima jer su te stara lampe uljuljkale i uspavale.
  • GaijiZG
    602


    Gdje sam pričao protiv LEDica na autocesti, govorim o kvartovima, gdje ljudi žive.

    Ljevičari uvijek nađu opravdanje za totalitarizam i nelogičnost u nekoj borbi za sigurnost.

    I upravo si potvrdio sam da vrsta lampe utječe na san.
  • Bosskovitz
    7.6k
    Liberal koji zapravo želi nametat drugima ideologiju(gay slikovnice, cijepljenja)GaijiZG

    Ni gay slikovnice ni cijepljenje se ne nameću. Gay slikovnice ćeš pronaći u svega nekoliko vrtića, a cijepljeno je tek nešto više od 50% stanovnika Hrvatske. Pričaš potpune gluposti i to je potpuno očekivano od nekoga tko iz čista mira napadne sugovornika s "koliko si se puta cijepio" parolom.

    prema svemu predočenom si apologet doslovce svake velike politike MožemovacaGaijiZG

    Nisam apologet niti jedne njihove politike, niti sam njihov glasač; već hvalim ono što je dobro i kritiziram ono što nije. To vi simpletoni mislite da svatko tko ne razmišlja kao vi automatski razmišlja kao vaš izmišljeni neprijatelj.

    Jezero je mrtvo i bit će sve mrtvijeGaijiZG

    Ja sam s Jaruna i jezero je umiralo 10 godina do ove vlasti. Em što su staze uređene i ceste obnovljene, napokon je i sve više kafića i sve više ljudi, a Jarun pokazuje natruhe onoga što je nekad bio i što će nadam se opet biti.

    dokazano je da su povećani slučajevi nesanice, depresije, pada generalnog kvaliteta sna, ako se živi u blizini LED javne rasvjete.GaijiZG

    Nitko ne živi u blizini staza na Jarunu.

    Ovi iz Možemo nemaju sami pojma zakaj žele LEDiceGaijiZG

    Teška klasika. Nisi uložio čak ni 30 sekundi u čitanje članka o toj temi.
  • Bosskovitz
    7.6k
    Ljevičari uvijek nađu opravdanje za totalitarizam i nelogičnost u nekoj borbi za sigurnost.GaijiZG

    Daj se nemoj sramotiti, radi se o lampama na ŠRC Jarunu, ne u kvartu Jarun.

    Možemo stvarno radi čuda. Da mi je netko prije dvije godine rekao da će se desničari buniti jer nova rasvjeta tjera krijesnice iz parka... tempora, o mores.
  • jedan u nizu
    6.2k
    Gdje sam pričao protiv LEDica na autocesti, govorim o kvartovima, gdje ljudi žive.GaijiZG

    Nisam znao da se ljudi automobilama voze samo po cesti, a ne po kvartovima.

    upravo si potvrdio sam da vrsta lampe utječe na san.
    7mReplyOptions
    GaijiZG

    Ja samo koristio tvoju logiku. Ne ulazim u to da li utjecu na san. Na svom primjeru tvrdim da ne utjecu. I na svom primjeru tvrdim da su mi donijele samo super stvari te lampe.

    Jezero je mrtvo i bit će sve mrtvijeGaijiZG

    Bas naprotiv, smatram da jezero nikad zivlje nije bilo. Nevjerovatan skok u rekreativcima zadnjih godina, najvise nakon ukidanja dvosmjernog prometa i nakon postavljanja novog asfalta.
    I sve vise ljudi u kaficima i laganim setnjama i klupicama.
    Ne znam ja na koji Jarun ti ides.
  • GaijiZG
    602


    Znači na ovome forumu imaš izjave da bi bilo dobro uvesti gay slikovnice kako djeca ne bi "zezala" dijete sa dva mame i dva tate. Evidentno je da ti ne bj smetala obvezna gay slikovnica u vrticima.

    Ja sam simpleton, a predvidim svaki tvoj stav. Što nije nužno loše po tebe al je problem što se nazivaš liberalom, a ne smetaju ti ljevičarska nametanja.

    Ok, onda nisi bio nikad za obvezna cijepljenja?


    Pročitao sam članak, i sve o 2000 K i 3000 k, al to je sve paravan. Svi članci o objašnjavanju ljevičarskih politika su nebitan pamflet, meni, jer sam previše načitan i informiran i znam koje su underlying agende iza svake ljevičarske i neoliberalne struje.


    Ja nisam pričao samo o Jarunu, generalno kritiziram LED lampe. Zagreb je, za sad, uz Ljubljanu najsigurnija metropola u EU, glupo je primjenjivati neke rasvjetno sigurnosne mjere iz Pariza i Berlina, pošto nemamo raspad socijalne kohezije kao oni. Na Jarunu su najveća opasnost psi lutalice koji se skrivaju u šumi iza Aquariusa, i mafijaši kad imaju obračun bace truplo u jezero.

    E sad, možda su Možemosi nanjušili da će demografskim promjenama opća sigurnost po građae bit u padu. Nadam se da si sretan, kao i oni, što se Zagreb pretvara u bliskoistočnu kasabu.
  • jedan u nizu
    6.2k
    Svi članci o objašnjavanju ljevičarskih politika su nebitan pamflet,GaijiZG



    Oprosti, ali zvucis kao Jakobusic kada kaze 'oni su nebitni'
  • GaijiZG
    602


    Pa ako ne znaš, ja bi radio da proučiš utjecaj LED rasvjete na stambena naselja, a ne da apriori prihvatiš sve kak Možemovci guraju. Informiraj se, razmišljaj. Evidentno je da su LED rasvjete super za autoceste, državne ceste. Al i dalje manjina kvartova ima LED rasvjetu, s razlogom. I nikakva ušteda struje ne opravda loše strane LED rasvjete u kvartovima.

    To je jer ideš na Jarun kada nahrli pola grada, ne vidiš ga u četvrtak popodne. Svi kafići su isti od Bandića, ne znam o čem pričaš.
  • Nolifer
    6.7k
    Možemo stvarno radi čudaBosskovitz

    :lol:
  • GaijiZG
    602


    Ja nisam kriv što su većina ljevičara NPCjevi, pa pogledaj podcaste domaće, ljevičari uopće ne gostuju, ne žele debatu s ikojim desničarem van low iq HDZovca. Jer nisu sami došli do tih svojih zaključaka, nego im se sve svodi na čitanje brošura. Ne kazem da nema takvih na desnici, al ti doslovce nemas jednu karizmaticnu osobu na ljevici, i nikog ko ode na neki podcast i da ispadne simpatican. Ma ne zele uopce sudjelovat u formatu gdje se moze vidit ista ispod njihove politicke maske, najcesce jer niti nemaju osobnost. Što dosta i objašnjava njihovo glasačko tijelo koji su većinom mizantropi, nihilisti i depresivci. 25% zenskih glasača Demokrata u Americi su bili na terapiji ili antidepresivima ili anksioliticima. Ne kažem da su Republikanci super sve je to farsa ali govorim o kvaliteti samih masa, a žene s mentalnim problemima.... ak ti je to glasačko tijelo.
  • jedan u nizu
    6.2k
    To je jer ideš na Jarun kada nahrli pola grada, ne vidiš ga u četvrtak popodneGaijiZG

    Ja se rekreiram na Jarunu i odem na kavu tamo i u 8 ujutro, i u 13sati, i u 16 popodne i u 20 navecer i u ponoc. Obilazim cijeli jarun, i cestu i puteljke i setnice. Znam o cemu pricam, ti vjerovatno ne.

    apriori prihvatiš sve kak Možemovci guraju.GaijiZG

    Ovo sam zazivao i prije Mozemo, i zazivat cu nakon. Ja ne prihvatim od njih kako to mislis.
    Mislim da si ti tu koji apriori sve odbacis sta ima veze sa Mozemo, bilo to opravdano ili ne, samo zato jer su svjetonazorski suprotno od onog sta ti mislis da vjerujes.
  • GaijiZG
    602


    Ja sam iznio detaljnk zašto sam protiv, znači imao sam izgrađen stav prije, znam o čemu pričam, i u šoku sam bio kad sam vidio sa su Možemovci za led rasvjetu, jer se kosi sa zelenaštvom.

    Super ja sam odrasto na Jarunu, znam kaj pričam. Znam kakav je Jarun bio prije 10 godina, znam kako je južna obala bila puna ljudi. To kaj sad par likova više trčkara, to me ne zanima. Generalno muškarci koji đogiraju imaju manju količinu testosterona. Što objašnjava neke stvari.
  • jedan u nizu
    6.2k
    Generalno muškarci koji đogiraju imaju manju količinu testosterona. Što objašnjava neke stvari.
    5mReplyOptions
    GaijiZG

    Sve si objasnio s ovim postom. A najvise o sebi.
    Svaka cast!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.