• Mrvica
    3.3k
    Danas mi je baš nekako dan krenio krivo do mila Boga. Karta je bila u džepu, ali baksuz kao baksuz se ne smije veselit danu u Zagrebu jer će se sranje dogodit i gle čuda je. Karta otišla dalje, a Mrvica na saaasvim drugu stranu od Zagreba.. Zadubljen u cestu i razmišljajući o tekmi, čekam taj šugavi prijenos na HRT 2 radiju, barem nešto.. Kilometri se kupe, i dolazi trenutak. Baš me drži cijeli dan nekakav mir i iskreno znao sam da ćemo ovo dobit, ali slušajući radio mogu skužit da dečki igraju vrhunsku utakmicu! Gol pada, stiže poluvrijeme, put kroz dalmaciju a HRT je plav, pjesma za pjesmom Dinamo ja volim, nebo se plavi itd. i logično pojačaj do kraja.. Drugo poluvrijeme vidim ne pušta se gas, drugi gol malo je falilo da izbijem šajbu i ne bi mi bilo žao.. Završi tekma, i onako u teškoj euforiji skužim da ima snimka tekme.. Stignem pogledat i imam šta vidit. Dečki kapa do poda, tako se igra! Bez straha i poštovanja, Petko javno isprika jer sam prvi pizdio za tekmu protiv Osijeka al sam govorio da možeš bolje i STVARNO MOŽEŠ! Sučić?? Nemam šta komentirat, dečko je klasa! Baturina kapa do poda! Dvojac KTC i Max pun pogodak, KTC je zid po 498x ministar obrane. Svima pohvale i shvatite već jednom da mooožete osvojit HNL, pa nadigravate se sa europskim klubovima i jebeno možete... Ništa još nije gotovo, ali vidim već sad da će se ova sezona itekako pamtit. 3 fronta debelo u igri, superkup odrađen i ko zna možda 4/4 od kriminalne sezone do sezone za pamćenje. Još jednom skidam kapu i vi ste naši heroji! Moram pohvalit i Boyse avangarda kao i uvijek a uprava je čula da je narod rekao svoje. Sad se okrećemo vikendu, nedjelji, izborima i nastavku HNL-a. Draga plava obitelji laku i prekrasnu noć vam želim. Lijepo vrijeme za biti živ!

    NEKA ŽIVI DINAMO I MAJKA HRVATSKA!
  • namodi
    36
    Laku noć svima uz ove lijepe stihove

  • Ali
    1.9k
    Nevistić - 7,5 jako popraviti odlučnost istrčavanja i igru nogom, prečesto trpa suigrače bez potrebe i dize protivniku moral da se isplati pritiskati. A u refleksnim obranama je odlican. Ona iscupana zadnjoj minuti mu je forte, korneri odlicni

    Perković - 8 bez iti jedne pogreške, uz dosta priključivanja na krilo

    KTC - 8,5 izvrstan, u skoku nepogrešiv, odličan tajming i cvrstina u duelima, jos stigne i savjetovati suigrace

    Bernauer - 7,5 dobar , odlično čita igru, ali mora se odučiti onih peta na rubu 16m

    Rile - 7 , dobar, malo je akumulirao
    umor i lako ga je pročitati da ide na iznuđivanje prekršaja u duelu što je rizik jer može sudac pustiti i eto frke. I nemožeš gestikulirati kad ne dodje lopta na krilo, to riješiš u cetiri oka u kabini.

    Sučić - 8,5 vrhunska partija, odlično se razvija , pluća strašna. Da je onu kontru gurno desno Petku umjesto Baturini bilo vjerovatno 3:0

    Mišić - 8 odličan, britak kad treba presječe jako puno akcija u samom začetku protivnika tu je kralj terena. Malo još popraviti duel unutar 16m, nekako često je blizu a nedovoljno u bloku (danas jedna kad je ausrrijanac pucao pored raslji ktc probao spasiti a sekundu prije lezerno Misketu prolazi pored kopacke. ali to su bas sitnice, u cijelosti gledano vrhunska partija

    Baturina - 9,5 , maesrralan toliko dobrih izlazaka iz niskog bloka, vraca se duboko sjecam se jednog izvrsnog duela skoro na nasem korneru. No-look pass za 2:0 je vrh , srećom Spika zvani offside nije zeznuo.

    Hoxha - 5,5, igrač manje, dečko jednostavno limitiran, smiriti glavu i pojednostaviti igru i mozda se digne. Ovo veceras za zaborav, sreca pa je Jakir prelomio na vrijeme. Dva ili tri puta ima autoput.prema golu otvoren i on koči...

    Špika - 7, nista spektakularno, ali nista nije ni zeznuo, solidno odradio rolu.

    Petković - 9,5 igrač utakmice . Za cz ispred Baturine radi dva gola, ali nije samo to bilo, čitanje protivnika, duel, skok, propuštanja lopte, užitak ga je bilo gledati iako sami ulazak u tekmu je mogao i bolje prvih 15tak minuta nije bio na 100%, ali kako mu zamjeriti to je i Messi radio ;)

    Vidović - 7,5 dobar ali ne puno više od toga, no u svakom slučaju zaslužuje startnu poziciju ispred hoxhe...

    Kaneko i Halilovic kao i Kule, odlicno odradili kratke role, bez zamjerki, dobra energija i agresija sto se itrazi od zamjene u kasnoj fazi.

    Jakir - 8,5 , dobar timing zamjena, ekipa kompaktna, vidjela se ideja i plan.

    Publika - 9,5 u rangu Petka i Baturine !
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Decki dajte neki link da se u miru moze pogledat snimka tekme :joke:
  • NitkoBitan
    12.3k
    Kaj se tice Grcke nema nas cega bit strah. Ako Zidovi mogu nabit Olympiacos usred Pireja mozemo i mi ovima tamo ocitat lekciju. Protiv Hajduka je bila kamilica od atmosfere, a tak ce bit protiv nas samo da ih utisamo prvim pogotkom. Stadion im je nenatkrivena WC skoljka sa tribinama udaljenim od terena, Boze daj kisu da pokisnu misevi...
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Kamera snimila lika kako nosi kapu Dinamo-PAOK. Grci si misle kako je Dinamo prodavao specijalizirane kape za ovu utakmicu.

    Plot Twist: Kapa je stara 15 godina i još je u modi.
  • Mihaljević
    8.1k
    Danas je ušlo i ono što nije 2010. , zaslužena pobjeda, ali ipak kažu da je 2:0 najopasniji rezultat!
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    u uzvratu nas ceka pakao gori i od Aeka prosle godine, ali zaboravljaju mnogi da smo i u takvoj atmosferi mi prakticki izdominirali utakmicu i radi glupih odluka biscana prakticki poklonili 2 gola ciganima, dan danas mi nije jasno zasto Perica nije stavio zadnjih 5 minuta, pa mislim da bi ih pojeo sve na terenu.
  • Keyser Soze
    8.1k
    pakao gori i od Aeka prosle godinedinamozivivjecno

    Ma kakvi, stadion im je otvoren, nije kao Aekov moderni stadion. Protiv tovara im je atmosfera bila bezveze, ključ je da ih se primiri prvo poluvrijeme, a mislim da bi im naš gol skroz ubio nadu u prolaz.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    definitivno bi idealno zabiti gol u prvih 45 minuta, mislim da bi onda skroz potonuli, ako nedaj boze zabiju gol samo ce pocet letjeti po terenu i nebu bilo dobro.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Fina snimka navijanja... i idiotskih komentara "zapadnjaka" :monkey: Pa pridruzite se sjeveru u navijanju jbmu zivot a ne da prosipate pamet koju nemate. Zapad vrlo slab ovu utakmicu, vrlo mlako uzvracanje sjeveru na Velimir - Zajec. Jos komentari tipa kaj je u nedjelju u podne :chin:

    Zapad stajanje i da vidis navijanja i atmosfere; kao na Kranjci. Nemrem shvatit kako ljudi mogu hladnokrvno sjedit na ovako bitnim tekmama.

    Ne forsiram negativnost nego samo napominjem zapazanje. "Gazimo" PAOK a sjever sam tari glasnice... Pa znao se zapad na proslim tekmama prikljucit sjeveru i bilo je brutalno, to i nama na sjeveru daje snagu da budemo glasniji a i vjerujem da se na TV prijenosu cuje 3x glasnije kad se zapad prikljuci. Ako ima tu na forumu ljudi sa zapada eto da znate, cimajte ljude oko sebe, povedite...

  • Dinamosaur
    973
    Gledam sad snimku, a trenutak kad kamera ulovi ložu na sekundu mi je vrh. Na 41'49", imamo vodstvo 1-0, a mumija, vlatka i hanzel ko da su predstavnici paoka, ne znam ko izgleda u vecem bedu.

    Vlatka ko Mona Lisa, jel bi plakala il se veselila. Bas mi izgleda ko da je svjesna svoje oprostaljke
    Hanzel ljut
    Mumija ko mumija, omotan od glave do pete
  • petkove škarice
    47
    Najbolja utakmica Dinama ove sezone, svaki igrac za 9+ osim Hoxhe (Rile prestani mahat rukama molim te).
    Ono kaj je meni zapelo za oko danas na tekmi posebno je linijski na strani zapada, znaci taj tenkre kao da se nije pojavio, nekoliko ocitih situacija ispred njega ne signalizira glavnom sucu uz to da ni glavni ne vidi ili ne zeli vidjet, dobro da smo dobili jer ovo kaj su oni radili sa sudenjem je bio kriminal.
    Vidimo se u nedjelju u 11 pod zapadom.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    gdje si nasao snimku tekme?
  • Dinamosaur
    973
    max tv, mogu prevrtit program do 7 dana unazad
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.