• dinamozivivjecno
    1.6k
    znaci sluzbena brojka protiv Betisa je bila 18.082 a na tribinama je bilo sigurno 2 tisuce ljudi vise. Mislim da ce protiv Paoka biti oko 18 tisuca a sluzbena brojka ce pokazat izmedu 15 i 16 tisuca.
  • deda
    28.1k
    Nemam što za dodati, moj učenik Liks90 odrađuje svoj posao vrlo dobro.
  • Liks90
    1.1k
    S jugom je kapacitet 24095, a trenutno u prodaji ima još oko 3245 ulaznica…dakle sa sadašnjim stanjem oko 20850, je prodano…(godišnje plus slobodna prodaja…)
  • NitkoBitan
    12.3k
    poznavajući ljude opet će se stvorit red pred utakmicu što znači nekih 1500-2000 prodanih tijekom dana.Peškaman

    Tesko jer su ostali jos SG i jug kj nije bas ljudima primamljivo. Vjerujem da ce se javljat stanje karata do same utakmice ali bi se mnogi mogli "razocarat". Prognoziram izuzetno malen broj prodanih karata na dan utakmice i nepostojanje reda kod karatane prije tekme. Tu i tamo ce netko uzet ili trazit da mu isprintaju.

    Kako god, bili neki razocarani ili ne, otvaranje juzne tribine se financijski isplatilo a i bilo je potrebno jer je za sjever gore ostalo manje od 400 karata (i jos ce ih se prodat sigurno 200-300) a za jug je prodano preko 1000 i jos ce se ljudi uzet nekoliko stotina karata. Znaci da se jug nije otvorio sjever gore bi se vec odavno rasprodao.
  • NORTE
    9.3k
    U mjesec i pol dana igramo osmu tekmu u Zagrebu, tekme su svakih par dana.Pulfer
    Ovo si u pravu, ali svejedno ostaje čuđenje da nije veća potražnja.
  • criticus
    1.3k
    ostaje čuđenjeNORTE

    Dinamo je čuđenje u svijetu :point:
  • deda
    28.1k
    Stanje u 9.55 na dan utakmice:

    Sjever gore još 300 ulaznica
    Jug još 2.800 ulaznica
    Ukupno još 3.100 ulaznica u ponudi.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Dobrodošao natrag Deda :cool: volim tvoje izvještaje i kad ih vidim poprave mi dan, još ovaj novi grafit na Branimirovoj, ma nema većeg foruma od Zone. Srce mi je kao Sljeme!
  • Ijayi Atiemwen
    558
    nadam se da ce otici sjever gore do utakmice...
  • Liks90
    1.1k
    Stanje u 10:54
    Sjever gore cca 250ulaznica
  • Mrvica
    3.3k
    Edit: prebačeno u ulaznice usluge.
  • Liks90
    1.1k
    tamo na usluge napisi post
  • Liks90
    1.1k
    Stanje u 11.20:
    Sjever gore cca 205 ulaznica
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.