• Captain America
    13.3k
    Našao sam original na grčkom i preveo na engleski s 3 različita prevoditelja.

    However, PAOK is doing a good job with the coach, Louchescu is very good and he is in his 5th year with the team. For Greece this is unbelievable. Dynamo has 4-5 good players. Unfortunately he sold several of them a year ago.

    PAOK, however, does a good job with the coach, Lucescu is very good and he is in the team for the 5th year. For Greece This is incredible. Dynamo has 4-5 good players. Unfortunately it sold several a year ago.

    PAOK, however, is doing a good job with the coach, Lucescu is very good and is in the team for the 5th year. For Greece this is unbelievable. Dynamo has 4-5 good players. Unfortunately it sold quite a few a year ago.

    Antišu se razapelo kad je igračima rekao da neće vidjeti liga petice, a Zajeca se sada brani zbog slične izjave. Neovisno o kvaliteti igrača i što misli o njima, čovjek koji želi postati predsjednik kluba ne daje ovakve izjave par dana prije izbora.
  • Cosey
    433
    čovjek koji želi postati predsjednik kluba ne daje ovakve izjave par dana prije izbora.Captain America

    Mislim da je manje-više svima jasno da je on idealan za ovu početnu, prijelaznu fazu, ali ne i da je idealan kandidat u normalnim okolnostima.
  • superhik
    10.2k
    Mislim da je manje-više svima jasno da je on idealan za ovu početnu, prijelaznu fazu, ali ne i da je idealan kandidat u normalnim okolnostima.Cosey

    Ajde molim te elaboriraj ovo
  • Cosey
    433
    Ajde molim te elaboriraj ovosuperhik

    Ako se uzme samo ova izjava, a i neke druge (tipa ona vezana za Klauna), nisam siguran koliko je upoznat sa stanjem u Dinamu, a i u nogometu generalno, a ni koliko ima energije za biti direktor u ovom vremenu. Nogomet i potrebe Dinama su puno složenije nego kada je bio na funkcijama svojevremeno.

    Glasao sam listu DP, ali molim vas nemojte ga braniti za ove izjave.
  • Jurki
    8.4k
    Antišu se razapelo kad je igračima rekao da neće vidjeti liga peticeCaptain America

    Nepotrebno jer je Čančeloti bil u pravu. I samo je rekel istinu.
    Od svih trenutacnih igraca Dinama jedino Baturina mozda ode u ligu petice.
    Ocito se ne smije reci istina.
    Ako netko ne radi dobro posao za koji je jebeno dobro placen i jos se uvrijedi kad mu se to kaze onda kaj drugo za takvu osobu reci nego da je pickica i da je cijepljen protiv realnosti.
  • The Undertaker
    4k
    Podsjećam da smo nedavno izbacili klub iz lige petice.
  • mlinchica
    1k
    Čekam tvoju novu profilnu s Zekinom prekriženom glavom i novim nadimkom koje svakodnevno smišljaš za igrače, a i neistomišljenike na Zoni.. kako je ono išlo: DI ste pljuvači? DI ste hejteri?

    :victory:
  • jedan u nizu
    5.7k
    Budimo realni, da dinamo ima 11 vrhunskih igraca jucer bi gledali kako izbacujemo Bayern u ligi prvaka, a ne sutra osminu finala KL.

    Uostalom, tko kaze da su grci napisali od rijeci do rijeci kako je Zajec rekao?
    I nasi novinari su pisali da je Simic rekao da ce navijati za Milan protiv Dinama, a ni blizu nije nesto tako rekao.
  • Captain America
    13.3k
    Nepotrebno jer je Čančeloti bil u pravu. I samo je rekel istinu.Jurki

    Bio je u pravu, ali nije bio baš taktičan. Igrači su sami rekli da su kola krenula nizbrdo nakon te izjave.

    Ocito se ne smije reci istina.Jurki

    Naravno da se može reći, ali u kontekstu skorih izbora koji će izgledno biti u glas, dva, nije baš mudro davati ovakve izjave. Zamisli da Mišković ili Lukša daju izjavu za strane medije da imaju 4-5 dobrih igrača.

    Ako netko ne radi dobro posao za koji je jebeno dobro placen i jos se uvrijedi kad mu se to kaze onda kaj drugo za takvu osobu reci nego da je pickica i da je cijepljen protiv realnosti.Jurki

    Svi znamo da su nogometaši posebne biljke i da drugačije interpretiraju kritike od ostatka populacije.

    Čekam tvoju novu profilnu s Zekinom prekriženom glavommlinchica

    Želim Zeki da bude top i da ga stavim na profilnu, ali ako ne bude dobro, neću se ni najmanje suzdržavati od kritika. Nakon 100 dana očekujem konkretne poteze barem u vidu dovođenja SD.

    a i neistomišljenike na Zonimlinchica

    Ne znam kojem sam neistomišljeniku na Zoni smišljao nadimak i stavljao prekriženu glavu. Zamijenila si me s nekim likovima koji su relevantni poput Drmića.

    Uostalom, tko kaze da su grci napisali od rijeci do rijeci kako je Zajec rekao?jedan u nizu

    Dao je intervju za radio. Imaš ovdje cijeli transkript. https://www.metrosport.gr/zaets-den-itan-tycheri-i-ntinamo-stin-klirosi-tromeroi-oi-filoi-toy-paok-928452
  • Olmic
    2.7k
    Izjava je nespretna i nije mu prva. Sva sreca pa imate u timu marketing strucnjake pa cete ga poducit malo i bit ce dobro
  • superhik
    10.2k
    , a ni koliko ima energije za biti direktor u ovom vremenuCosey

    On se ne kandidira za nikakvog direktora već predsjednika kluba.
    Ti znaš koliko godina ima trenutni predsjednik?
  • Cosey
    433
    On se ne kandidira za nikakvog direktora već predsjednika kluba.
    Ti znaš koliko godina ima trenutni predsjednik?
    superhik

    Lapsus.
    Znam.

    Neću dalje pisati kaj mislim jer nije vrijeme. Trenutno je najbitnije maknuti vladajuću garnituru.
  • plavac173
    2.6k
    Ovdje neki ljudi bas imaju problema sa dozivljavanjem drugih misljenja koja nisu identicna kao njihova... Sta sam ja to rekao osim da je po meni to uzasna izjava iako Zajeca podrzavam kao neku pocetnu promjenu, ali sva sreca pa je demokracija i na forumu pa se moras slagati sa vecinom :grin:, bas bas strasno. Ali ajde 100 ljudi 100 cudi.
  • Jaro
    5.4k
    a ni koliko ima energije za biti direktor u ovom vremenuCosey

    predsjednik - i njegovi poslovi po novom statutu - nije realno day-to-day posao kao clan ili predsjednik uprave... Zeko ima vise nego dovoljno znanja, iskustva, karizme da bude predsjednik dinama. Dok mu je najveci krimen - pokoji PR gaf - bmk. Dosta mi je slatkorjecivih muljatora ili nesposobnjakovica...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.